چهارشنبه 19 مرداد 1401

من‌سیتی قرارداد محرز را تمدید می‌کند

خبرگزاری تسنیم مشاهده در مرجع
من‌سیتی قرارداد محرز را تمدید می‌کند

ستاره الجزایری تیم فوتبال منچسترسیتی، قراردادش را با این تیم طوری تمدید خواهد کرد که عملاً او را تا پایان دوران بازیگری‌اش به قهرمان لیگ برتر انگلیس متعهد می‌کند.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه سان؛ ریاض محرز آماده عقد قراردادی طولانی مدت با منچسترسیتی که می‌تواند عملاً او را تا پایان دوران بازیگری‌اش در این تیم نگه دارد.

محرز 31 ساله هنوز یک فصل دیگر با منچسترسیتی قرارداد دارد و به ازای آن هفته‌ای 160 هزار پوند حقوق می‌گیرد اما باشگاه قصد دارد که قرارداد او را تمدید کند و بازیکن الجزایری هم تمایل دارد که تا پایان دوران بازی‌اش در سیتی بماند.

محرز در منچستر زندگی آرامی دارد و به زودی اولین فرزندش هم متولد خواهد شد و به همین دلیل دلیلی برای ترک تیم فعلی‌اش نمی‌بیند. برخلاف گابریل ژسوس و رحیم استرلینگ که به نظر می‌رسد فصل آینده جایی در ترکیب تیم تحت هدایت پپ گواردیولا نداشته باشند، سیتی نمی‌خواهد ستاره سابق لسترسیتی را از دست بدهد.

به گزارش سان، محرز خواهان عقد یک قرارداد سه ساله جدید با امکان تمدید برای سال چهارم است. سیتی نمی‌خواهد محرز را به عنوان بازیکن آزاد از دست بدهد، بازیکنی که سال 2018 با قراردادی 60 میلیون پوندی به آبی‌پوشان منچستر پیوست و در 189 بازی‌اش برای تیم تحت هدایت پپ گواردیولا 63 گل زده است.

توافق 45 میلیون پوندی آرسنال با من‌سیتی برای خرید ژسوس