دوشنبه 4 تیر 1403

میری: نتیجه گل‌گهر را در 3 بازی باقی‌مانده جبران می‌کنیم

وب‌گاه ورزش سه مشاهده در مرجع
میری: نتیجه گل‌گهر را در 3 بازی باقی‌مانده جبران می‌کنیم

محمد میری می‌گوید هیچکس باورش نمی‌شد هوادار با چنین نتیجه‌ای از گل گهر شکست بخورد.

به گزارش "ورزش سه"، محمد میری، هافبک تاثیرگذار هوادار در مورد شکست سنگین تیمش برابر گل گهر صحبت کرد و گفت این نتیجه را برابر سپاهان جبران خواهند کرد. میری در ابتدا گفت: بازی خیلی خوبی انجام دادیم، اگر یکی بازی را نگاه کند باورش نمی‌شود ما با این نتیجه باختیم. فکر می‌کنم بازی خیلی خوبی انجام دادیم و کل بازی در اختیار ما بود. یک گل زود هنگام خوردیم و تا دقیقه 60 بازی در اختیارمان بود، بعد از آن رفتیم برای گل زدن که روی ضدحملات گل خوردیم. اول از همه شرمنده خانواده‌مان و آقا مسعود شدیم و باشگاه شدیم. امیدوارم در بازی‌های آینده بتوانیم جبران کنیم.

او در مورد روحیه هوادار گفت: در کل اعصاب کل تیم خرد بود اما با صحبت‌های آقا مسعود بهتر شدیم و به بازی آینده برابر سپاهان فکر می‌کنیم و می‌رویم که نتیجه بازی با گل گهر را جبران کنیم. سپاهان تیم بزرگی است و مهره‌های تاثیرگذاری دارد و می‌رویم که با دست پر به تهران برگردیم.

او در مورد دو بازی حساسشان با نساجی و استقلال خوزستان نیز گفت: تیم نساجی و استقلال خوزستان احتمال سقوطشان هست، ولی با تمام وجود بازی می‌کنیم که حق تیمی ضایع نشود. ما همه تلاش‌مان را در سه بازی آینده می‌کنیم که حداکثر امتیارات را به دست آوردیم.