سه‌شنبه 2 مرداد 1403

نقاب‌ها برداشته شد / زمان اثبات هری کین فرا رسید

خبرگزاری خبرنگاران جوان مشاهده در مرجع
نقاب‌ها برداشته شد / زمان اثبات هری کین فرا رسید

روزنامه مارکای اسپانیا با چاپ عکس ستاره‌های اسپانیا بعد از شکست فرانسه در نیمه نهایی یورو نوشت: سوپر اسپانیا به سوی فینال

آ اس هم برای این پیروزی یک تیتر سه کلمه‌ای استفاده کرده: فوق العاده، شاد، فینالیست‌ها. صعود کارلوس آلکاراس به نیمه نهایی تنیس ویمبلدون با شکست تامی پال هم دیگر تیتر این روزنامه است و این روز‌ها ورزش روی خوشش رو به اسپانیایی‌ها نشون داده. مصدومیت آلوارو موراتا کاپیتان تیم ملی اسپانیا بعد از پایان بازی دیشب روی تکل مامور امنیتی ورزشگاه دیگر موضوعی است که در این روزنامه بازتاب داشته.

موندودیپورتیو با ترکیب اسم لامینه یامال و واژه فینال تیتر زده لامینه فینال. یامال 16 ساله دیشب گل اول تیمش را به زیبایی به ثمر رساند و جوانترین گلزن تاریخ یورو شد و در پایان هم به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد.

اسپورت هم با چاپ عکسی زیبا از یامال پس از گلزنی از تیتر تاریخ سازی برای این برد و البته درخشش یامال استفاده کرده.

اما در طرف مقابل روزنامه فرانسوی اکیپ در واکنش به شکست فرانسه مقابل اسپانیا با چاپ عکس بدون نقاب کیلیان امباپه از یک تیتر ایهام دار استفاده کرد و نوشت: نقاب‌ها برداشته شد. امباپه که در ابتدای جام از ناحیه بینی مصدوم شده بود، در این مسابقه بدون نقاب بازی کرد و البته نقاب از چهره تیم ملی فرانسه هم برداشته و ضعف این تیم مقابل تیم قدرتمند اسپانیا نمایان شد.

درخشش یامال در روزنامه‌های انگلیسی‌ها بازتاب داشته و دیلی میل نوشت: پدیده 16 ساله، اسپانیا را به فینال برد. این روزنامه در واکنش به جدال امشب انگلیس و هلند در دیگر دیدار نیمه نهایی یورو 2024 تیتر زده: وقت تاریخ سازی فرا رسید.

دیلی اکسپرس هم به درخواست گرت ساوتگیت از ستاره‌های تیم ملی انگلیس برای تبدیل شدن به اسطوره اشاره کرده با این تیتر: بیاید تاریخ سازی کنیم. این روزنامه در واکنش به پیروزی اسپانیا مقابل فرانسه نوشته: رویای نوجوانانه برای اسپانیای قدرتمند

دیلی تلگراف با تیتر این میتواند شب فراموش نشدنی ما باشد، به استقبال جدال امشب انگلیس و هلند رفته. این روزنامه همچنین به تلاش هری کین برای مقابله با انتقادات اشاره کرده و تیتر زده: زمان اثبات. هری کین امشب این فرصت را دارد تا به انتقاداتی که از ابتدای جام به دلیل عملکردش ضعیفش به او شده پاسخ و نشان دهد منتقدانش که معتقد به نیمکت نشینی او هستند، در اشتباهند.

روزنامه استار هم با تیتر طلایی به کین نگاه میکند معقتده کاپیتان سه شیر‌ها می‌خواهد با فتح یورو هم جام طلایی این مسابقات و هم کفش طلا را تصاحب کند.

روزنامه گاتزتا دلواسپرت ایتالیا، حضور مهدی طارمی در شهر میلان برای بستن قرارداد با اینتر رو پوشش داده. این روزنامه از قول مهدی طارمی خطاب به سرمربی اینتر نوشته: اینزاگی، من آماده هستم. مهاجم ایرانی با اینتر قراردادی دو ساله با قابلیت تمدید برای سال سوم و با دستمزد سه میلیون یورویی را امضا خواهد کرد. به نظر میرسد خبر انتقال رسمی این بازیکن به نراتزوری به زودی از سوی باشگاه اعلام خواهد شد. این روزنامه همچنین در واکنش به درخشش یامال در بازی دیشب نوشته: پسر طلایی. یامال سه روز قبل از تولد 17 سالگیاش لاروخا راهی فینال یورو کرد. پاسخ مثبت آلوارو موراتا کاپیتان تیم ملی اسپانیا به زلاتان ایبراهیموویچ برای پیوستن به میلان هم دیگر سوژه امروز گاتزتاست.

کوریره هم یامال را با توجه به سن و سال آغاز درخشش در دنیای فوتبال، بهتر از پله دونسته و از ناامیدی امباپه گفته. عصر تورام دوم هم دیگر تیتر این روزنامه است که به عقد قرارداد کفرن تورام با یوونتوس اشاره دارد. کفرن میخواهد برادش مارکوس که در تیم اینتر بازی می‌کند را به چالش بکشد.

توتواسپرت چاپ تورین هم استقبال تیاگو موتا سرمربی جدید یوونتوس از کفرن تورام هافبک جدید این تیم را پوشش داده و نوشت: تورام و آدزیچ برای موتا. یووه بعد از خرید تورام به زودی واسیلیه آدزیچ استعداد 17 ساله و مونته نگرویی رو هم جذب خواهد کرد.

نقاب‌ها برداشته شد / زمان اثبات هری کین فرا رسید 2
نقاب‌ها برداشته شد / زمان اثبات هری کین فرا رسید 3
نقاب‌ها برداشته شد / زمان اثبات هری کین فرا رسید 4
نقاب‌ها برداشته شد / زمان اثبات هری کین فرا رسید 5
نقاب‌ها برداشته شد / زمان اثبات هری کین فرا رسید 6
نقاب‌ها برداشته شد / زمان اثبات هری کین فرا رسید 7
نقاب‌ها برداشته شد / زمان اثبات هری کین فرا رسید 8
نقاب‌ها برداشته شد / زمان اثبات هری کین فرا رسید 9
نقاب‌ها برداشته شد / زمان اثبات هری کین فرا رسید 10
نقاب‌ها برداشته شد / زمان اثبات هری کین فرا رسید 11
نقاب‌ها برداشته شد / زمان اثبات هری کین فرا رسید 12
نقاب‌ها برداشته شد / زمان اثبات هری کین فرا رسید 13