شنبه 22 مرداد 1401

کرمان

کرمان

خبرگزاری مهر

رئیس‌جمهور با بیان اینکه برخی خسارات ناشی از سیل به گونه‌ای است که اگر به سرعت برطرف نشود، باعث خسارات ثانویه و سنگین‌تر خواهد شد، تصریح کرد: خسارات سیل جمع‌بندی شود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی بعدازظهر یکشنبه در جلسه هیات دولت که بصورت کامل به گزارش‌دهی و اخذ تصمیم برای رفع مشکل سیل‌زدگان کشور اختصاص داشت، پس از ارائه گزارش مفصلی از وضعیت 4 استان سیل‌زده کشور از سوی وزرا و استانداران، ضمن تشکر از همه کسانی که در این چند روز برای کاهش آلام مردم سیل‌زده تلاش کردند، اظهار داشت: کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان...

وب‌گاه الف

سخنگوی دولت گفت: رئیس جمهور دستور داد که از همین فردا مبالغ و هزینه‌های مصوب (بازسازی مناطق سیل‌زده) اختصاص یابد و سازمان برنامه و بودجه با مدیریت معاون اول رئیس جمهور آن را در اختیار استان ها قرار دهد

خبرگزاری تسنیم

سخنگوی دولت نشست عصر امروز هیئت دولت را تشریح کرد.

خبرگزاری مهر

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از تداوم امدادرسانی به سیل زدگان پنج استان کشور خبر داد و گفت: اولویت با جمع‌آوری کمک های نقدی و تهیه بسته های غذایی است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - امدادرسانی یگان‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در استان‌های سیستان و بلوچستان، هرمزگان و کرمان همچنان برابر اعلام نیاز ستادهای بحران در این استان ادامه دارد.

خبرگزاری ایسنا

کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون بسکتبال، گروه‌بندی و برنامه بازی‌های مرحله دوم مسابقات لیگ را اعلام کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

تسنیم نوشت: مدیر پایگاه جهانی تخت جمشید از کشف کتیبه‌ای مربوط به اواخر دوره ساسانی در حوالی شهر استخر در مرودشت که نام زرتشت بر آن حک شده است خبر داد.

خبرگزاری دانا

گروه‌بندی و برنامه مسابقات مرحله دوم لیگ برتر بسکتبال مشخص شد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سخنگوی سازمان انتقال خون گفت: اکنون سطح ذخایر خون در استان سیستان و بلوچستان در حد 3.9 روز است و به همین دلیل از هموطنان می خواهیم در امر اهدای خون برای کمک به مردم این استان اقدام کنند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر از تداوم امدادرسانی به سیل‌زدگان پنج استان کشور خبر داد و گفت: اولویت با جمع‌آوری کمک‌های نقدی و تهیه بسته‌های غذایی، بهداشتی، نایلون، موکت و زیرانداز برای سیل‌زدگان است.

خبرگزاری دانا

اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتسال بانوان اعلام شد.

خبرگزاری ایسنا

معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با بیان اینکه بیشتر بناهای در تملک این وزارتخانه در استان کرمان مرمت شده‌اند گفت: اگر بنایی در استان کرمان وجود دارد که مرمت نشده است مالکیت آن در اختیار سایر اشخاص حقیقی و یا حقوقی است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - حسین مسافرآستانه دبیر چهلمین جشنواره تئاتر فجر به‌عنوان داور بخش نمایش‌های خیابانی و داوود فتحعلی‌بیگی به‌عنوان دبیر بیستمین جشنواره نمایش‌های آیینی - سنتی به‌عنوان یکی از نامزدهای نهایی مسابقه نمایشنامه‌نویسی سومین جشنواره تئاتر سردار آسمانی در متن و بطن این رویداد حضور پررنگی دارند.

خبرگزاری دانا

عدم نظارت صحیح و حمایت‌های بعدی از کارخانجات در مناطق ویژه، این مناطق را به شاه راهی برای بروز فساد و سرازیر شدن انواع واردات به داخل تبدیل کرده است.