پنج‌شنبه 3 خرداد 1403

آتش سوزی

آتش سوزی

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مطالعه جدیدی نشان می‌دهد که مصرف بیش از حد سیب‌زمینی سرخ‌شده و سایر غذاهای سرخ‌کردنی ممکن است منجر به اختلال اضطراب و افسردگی در افراد شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: آتش‌نشانان جان هفت نفر را از حریق یک مجتمع تجاری مسکونی در نیشابور نجات دادند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

طواف پیکر دیگر شهدای خدمت بر گرد حرم حضرت معصومه (س) را ببینید. به گزارش عرشه آنلاین، طواف پیکر دیگر شهدای خدمت بر گرد حرم حضرت معصومه (س) را ببینید./ فوری

وب‌گاه خبر آنلاین

رئیس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی شهادت رئیس جمهور و تیم‌همراه را در سانحه هلی کوپتر تسلیت گفت. یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس نیز به دولت و مجلس آینده توصیه کرد برخی از اشتباهات گذشته کنار گذاشته شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: بازار مشروطه تبریز دچار حریق شده بود که با حضور آتش‌نشان این آتش‌سوزی مهار شد.

وب‌گاه عصر ایران

نماینده صومعه سرا در ادامه با بیان این‌که بیش از 130 خانه در حادثه آتش سوزی امامزاده ابراهیم از بین رفتند، گفت: اکنون خانوار‌ها در چادر به سر می‌برند. آیا ما گیلانی‌ها خدایی نداریم؟ چرا به وضعیت مردم توجه نمی‌شود؟ انتظار داریم تیمی از مجلس شورای اسلامی ابعاد این موضوع را دنبال کرده و گزارشی تهیه نماید.

وب‌گاه فرارو

سیدکاظم دلخوش، نماینده صومعه‌سرا با بیان این‌که بیش از 130 خانه در حادثه آتش‌سوزی امامزاده ابراهیم از بین رفتند، یادآور شد: «اکنون خانوار‌ها در چادر به سر می‌برند. آیا ما گیلانی‌ها خدایی نداریم؟ چرا به وضعیت مردم توجه نمی‌شود؟»

وب‌گاه 55 آنلاین

امروزه رفع مخاطرات ناشی از آتش سوزی، به عنوان یکی از بزرگ ترین دغدغه های صاحبین مشاغل و کسب و کارها مطرح می باشد. از طرفی الزامات و مقررات سازمان هایی نظیر نظام مهندسی، سازمان آتش نشانی و خدمات شهری مالکان را ملزم به داشتن تاییدیه های مربوطه بابت دریافت پایان کار و مجوزهای ساختمانی می نمایند. لذا انتخاب یک سیستم اعلام و اطفای حریق بایستی با دقت و حساسیت صورت پذیرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

شعله‌های آتش جنگل‌های غرب ایلماجوکی و مرکز کوروئو در فنلاند را درگیر کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

رسانه‌ها از آتش‌سوزی‌های گسترده در غرب ایلماجوکی و مرکز کوروئو در فنلاند خبر داده‌اند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

بدلیل شرایط سخت آب و هوایی در منطقه ای که بالگرد رئیس جمهور فرود سخت داشته است، تنها مسیر دسترسی به محل سانحه، اعزام تیم های زمینی است. بدلیل شرایط سخت آب و هوایی در منطقه ای که بالگرد رئیس جمهور فرود سخت داشته است، تنها مسیر دسترسی به محل سانحه، اعزام تیم های زمینی است. به گزارش عرشه آنلاین، بدلیل کوهستانی بودن منطقه و عوارض طبیعی، ارتباط مخابراتی با تیم همراه رئیس جمهور تقریبا امکان...

وب‌گاه خبر آنلاین

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران جزییات حریق یک انبار داروخانه در محدوده شهران در تهران را تشریح کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

انبار یک داروخانه در محدوده شهران دچار حریق شد.

وب‌گاه فرارو

دبیر اجرایی اولین همایش فناوری‌های مهندسی ایمنی حریق گفت: «در کل کشور 134 هزار ساختمان ناایمن وجود دارد که ضروری است این ساختمان‌های تجمعی ایمن‌سازی شوند.»

وب‌گاه خبر آنلاین

نایب‌رییس مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه خانه برخی افراد در حادثه آتش‌سوزی امامزاده ابراهیم خراب شد، باید فکری اساسی برای آنان شود.

وب‌گاه عرشه آنلاین

دستورالعمل اسقاط خودرو های فرسوده ابلاغ شد. دستورالعمل اسقاط خودرو های فرسوده ابلاغ شد. به گزارش عرشه آنلاین دستورالعمل اسقاط خودرو های فرسوده جهت واردات و تولید انواع خودرو موضوع ماده (10) قانون ساماندهی صنعت خودرو ابلاغ شد.