آمار قطعی داوطلبان مبتلا به کرونا در کنکور کارشناسی ارشد 99 مشخص شد

خبرگزاری فارس مشاهده در مرجع
آمار قطعی داوطلبان مبتلا به کرونا در کنکور کارشناسی ارشد 99 مشخص شد

فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش در گفت و گو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، آمار قطعی داوطلبان مبتلا به بیماری کرونا در کنکور کارشناسی ارشد 99 را اعلام کرد.

وی گفت: تعداد داوطلبان مبتلا به کرونا در آزمون ارشد 99 تعداد 85 نفر در کل کشور است.

وی افزود: آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 کشور در نوبت صبح روزهای پنجشنبه 16 مرداد ماه، جمعه 17 مرداد ماه و شنبه 18 مرداد ماه سال 1399 و براساس اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی مربوط برگزار خواهد شد. به منظور ارائه خدمات به آن دسته از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 که دچار بیماری کرونا شده‌اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری یا در منزل قرنطینه هستند) این سازمان با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر ویژه‌ای اتخاذ کرد.

بر این اساس داوطلبانی که علائم بیماری آنها از 2 مرداد 99 به صورت قطعی تایید شده، لازم بود تا جمعه 10 مرداد 99 با مراجعه به سایت سازمان سنجش (بخش آزمون کارشناسی ارشد) فرم خوداظهاری را تکمیل کنند و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را در بخش مورد نظر بارگذاری کنند.

داوطلبانی که این فرم را تکمیل کردند براساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت از سایر داوطلبان جدا شده و آزمون آنها در یکی از بیمارستان‌های تعیین شده صرفا در شهرهای محل آزمون به همراه سایر داوطلبان مبتلا به بیماری کرونا برگزار خواهد شد.

پس از اتمام مهلت ثبت نام، امکان تغییر در درخواست به هیچ وجه وجود ندارد.

انتهای پیام /

سخنگوی سازمان سنجش فاطمه زرین آمیزی کنکور ارشد