وزارت بهداشت

وزارت بهداشت

سفر کرونایی بدون پروتکل‌ها و نظارت
خبرگزاری ایسنا

در شرایطی که بیش از 16 ماه از شیوع ویروس کرونا در کشور می‌گذرد، همچنان شاهد تخلفات متعددی در بخش‌های مختلف حمل و نقل بوده‌ایم و اتوبوس‌ها در این میان مورد انتقاد بسیاری قرار می‌گیرند و این بار سفر به استان آذربایجان برای مسافران استرس و دلهره فراوانی ایجاد کرد چرا که کرونا نه از سوی مسافران و نه از سوی راننده‌های این اتوبوس پروتکل‌ها اجرا نشد.

ایران در گروه مرگ جام جهانی قرار دارد / افرادی که فوتسال را به این روز انداختند حالا مدعی شده اند
خبرگزاری دانا

رئیس کمیته فوتسال گفت: ایران در گروه مرگ جام جهانی فوتسال قرار دارد و آمادگی صعود به مرحله حذفی را دارد.

ترجمه رسمی دانشنامه
خبرگزاری دانشجو

اگر تصمیم دارید با هدف تحصیل، یافتن شغل یا مهاجرت، به کشور دیگری سفر کنید، دانشنامه یکی از مدارک ضروری است که باید به همراه داشته باشید. خارج از ایران، هیچ نهاد رسمی‌ای، از جمله دانشگاه‌های خارج از کشور یا سازمان‌های حرفه‌ای، مدارک تحصیلی شما را قبول نمی‌کنند، مگر اینکه به صورت رسمی و معتبر ترجمه شده باشند. دانشنامه نیز، به عنوان مدرک تحصیلی، از این قاعده مستثنی نیست. در ادامه، با مفاهیم...

وب‌گاه تابناک

سازمان سنجش آموزش کشور جزئیات دریافت کارت و چگونگی رفع نقص کارت شرکت در کنکور سراسری سال 1400 را اعلام کرد.

راه اندازی پایگاه‌های تخصصی سنجش پیش دبستانیها
خبرگزاری ایسنا

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: در سال جاری نوبت گیری نوآموزان بدو ورود به دبستان و پیش دبستانی در پایگاه‌های سنجش همزمان آغاز خواهد شد و در استان‌هایی که نیاز باشد در کنار پایگاه‌های اصلی سنجش، پایگاه‌های تخصصی سنجش نوآموزان بدو ورود به پیش دبستانی نیز ایجاد خواهد شد.

سفرهای جاده‌ای مردم همچنان رو به افزایش
خبرگزاری ایسنا

در شرایطی که با وجود بهبود وضعیت کشور از نظر شیوع ویروس کرونا، به گفته مسئولان بهداشتی و متولیان سلامت، ایران وضعیت شکننده‌ای در این زمینه دارد سفرهای مردم همواره رو به افزایش است و در هفته گذشته باز هم مردم به مسافرت رفتند.

میزان قبولی داوطلبان آزمون ارتقای دستیاری حداقل معادل سال‌های گذشته خواهد بود
خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، علی اکبر حق دوست معاون آموزشی وزارت بهداشت در پاسخ به درخواست برخی از داوطلبان آزمون ارتقای دستیاری تخصصی مبنی بر تاخیر زمان برگزاری این آزمون گفت: برگزاری این آزمون دغدغه ذهنی تعدادی از داوطلبان شده است، تصمیم ما این است که این آزمون برای داوطلبان یک آزمون ساده و متناسب با شرایط فعلی باشد و قول می‌دهیم میزان قبولی داوطلبان در این آزمون حداقل معادل...

زمان توزیع کارت آزمون استخدامی فرزندان شهدا اعلام شد / تکمیل فرم خوداظهاری از فردا
خبرگزاری ایسنا

تاریخ توزیع، محل رفع نقص کارت و زمان برگزاری آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر سال مشخص شد.

آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و جانبازان 12 تیر برگزار می شود
خبرگزاری مهر

آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر سال 1400 شنبه 12 تیرماه 1400 برگزار می شود. کارت آزمون از 9 تیر منتشر می شود.

جزئیات برگزاری کنکور 1400 اعلام شد
وب‌گاه مشرق نیوز

سازمان سنجش آموزش کشور جزئیات دریافت کارت و چگونگی رفع نقص کارت شرکت در کنکور سراسری سال 1400 را اعلام کرد.

آمار کرونا در ایران امروز شنبه 29 خرداد 1400
وب‌گاه فرارو

از دیروز تا امروز 29 خرداد 1400 و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، 6 هزار و 448 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که 931 نفر از آن‌ها بستری شدند.

906 هزار و 546 نفر دوز دوم واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند
وب‌گاه مشرق نیوز

گزارش های روزانه وزارت بهداشت نشان می دهد که تا کنون فقط 906 هزار و 546 نفر دوز دوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند.