شنبه 5 اسفند 1402

وزارت بهداشت

وزارت بهداشت

وب‌گاه الف

معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شارژ مرحله سوم طرح ملی یسنا خبر داد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به نقل از سازمان امور دانشجویان، مهلت ثبت‌نام و شرکت در سی و یکمین جشنواره دانشجوی نمونه سال 1402 که از دوم بهمن ماه آغاز شده بود و تا چهارم اسفند ماه ادامه داشت به دلیل درخواست متقاضیان تا 11اسفند ماه 1402 تمدید شد. بر این اساس کلیه دانشجویان واجد شرایط ایرانی و بین‌الملل ضمن مطالعه دقیق آیین‌نامه و شیوه نامه سال 1402، می‌توانند در مهلت تعیین...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

عسگریان از شارژ مرحله سوم طرح ملی یسنا خبر داد و گفت: در این طرح مبلغ 400 هزار تومان به حساب مادران باردار یا دارای کودک شیرخوار زیر 2 سال در دهک یک درآمدی در 8 استان انجام می‌شود.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شارژ مرحله سوم طرح ملی یسنا خبر داد.

خبرگزاری تسنیم

معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شارژ مرحله سوم طرح ملی یسنا خبر داد و گفت: در این طرح مبلغ 400 هزار تومان به حساب مادران باردار یا دارای کودک شیرخوار زیر 2 سال در دهک یک درآمدی در 8 استان انجام می‌شود.

وب‌گاه عرشه آنلاین

از سال 1400 تا سال 1402 که ارز ترجیحی حذف و قیمت‌ها افزایش یافت، دولت با این طرح فاصله‌ای که ایجاد شد را یکبار با یارانه 300 و 400 هزار تومانی و بار دیگر با 2 طرح تشویقی 120 و 220 هزارتومانی پوشش داده است. از سال 1400 تا سال 1402 که ارز ترجیحی حذف و قیمت‌ها افزایش یافت، دولت با این طرح فاصله‌ای که ایجاد شد را یکبار با یارانه 300 و 400 هزار تومانی و بار دیگر با 2 طرح تشویقی 120 و 220...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

دیده‌بان حقوق بشر اروپا - مدیترانه از کشورهای عضو لاهه درخاوست کرد که تمام روابط خود را با اسرائیل قطع کنند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دستورالعمل «نظارت بر برگزاری مراسم نیمه شعبان سال 1402» را به دانشکده ها و دانشگاه های علوم پزشکی کشور ابلاغ کرد.

وب‌گاه فرارو

ثبت نام و ویرایش اطلاعات برای جاماندگان آزمون کارشناسی ارشد سال 1403 رشته‌های علوم پزشکی از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی آغاز شد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

روزنامه آمریکایی نوشت جنبش حماس به‌رغم گذشت حدود 140 روز از جنگ همچنان به عنوان یک تهدید علیه اسرائیل باقی مانده است.

خبرگزاری دانشجو

هفته نخست اسفند ماه از سوی وزارت بهداشت، هفته سلامت مردان نامگذاری شده است. سلامت باروری بخش مهمی از سلامت مردان است و متأسفانه در سال‌های اخیر شیوع اختلالات باروری در مردان افزایش یافته است. یکی از عوامل مهم در کاهش قدرت باروری مردان مصرف دخانیات است. بهرنگ آبادپور جراح و متخصص اورولوژی و ناباروری مردان، گفت: قدرت باروری و تولید مثل تابعی از سلامت عمومی بدن است و هرچه فرد سالم‌تر...

خبرگزاری خبرنگاران جوان

تولید نان کامل با حداکثر سبوس‌گیری 5 درصد از آرد و حفظ ارزش‌های غذایی آن با حضور رئیس سازمان غذا و دارو کلید خورد.

خبرگزاری تسنیم

مدیر کل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی وزارت آموزش وپرورش از اجرای غربالگری اختلالات یادگیری برای دانش‌آموزان دوره ابتدایی خبر داد.

وب‌گاه فرارو

اگر بدنتان عفونت کند و دیر به داد آن برسید، گسترش عفونت می‌تواند حتی کشنده باشد. برخی از ویتامین‌ها اگر در بدن کاهش یابند، ریسک بروز عفونت‌ها را افزایش خواهند داد.

خبرگزاری تسنیم

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت با بیان این‌که حدود دو تا سه درصد موارد دارای علائم سرماخوردگی، مبتلایان کرونا هستند، گفت: موج آنفلوانزا رو به کاهش است.