یک‌شنبه 16 بهمن 1401

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی

وب‌گاه مشرق نیوز

از کف حسینیه امام خمینی، شکوفه‌ها به آسمان می‌پرند. انگار زمین و آسمان جا عوض کرده‌اند؛ این‌بار از زمین به آسمان می‌بارد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز در گزارش زیر مروری بر مهم ترین خبرهای سیاسی 24 ساعت اخیر کرده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: ایران و طرف‌های غربی برجام، بار دیگر بر سر برنامه هسته‌ای این کشور با هم درگیر شدند، این بار پس از گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره سایت حساس غنی‌سازی اورانیوم فردو.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

رییس سازمان انرژی اتمی ایران با تاکید بر اینکه غرب علاقه ای برای هسته‌ای شدن ایران ندارد، گفت: نماینده ارشد آژانس بین المللی در بازدید از تاسیسات کشور، گزارش نادرستی ارائه داد و مدیرکل آژانس هم آن را رسانه‌ای کرد که این رفتار وی حرفه‌ای نیست.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: نماینده ارشد آژانس بین المللی در بازدید از تاسیسات کشور، گزارش نادرستی ارائه داد و مدیرکل آژانس هم آن را رسانه‌ای کرد که این رفتار وی حرفه‌ای نیست.

وب‌گاه خبر آنلاین

اقتصاد نیوز نوشت: در این گزارش به بررسی نوسانات ارزی از زمان آغاز ریاست فرزین و دو هفته هفته اول بهمن 1401 پرداخته ایم.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: در این گزارش به بررسی نوسانات ارزی از زمان آغاز ریاست فرزین و دو هفته هفته اول بهمن 1401 پرداخته ایم.

خبرگزاری مهر

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: نماینده ارشد آژانس بین المللی در بازدید از تاسیسات کشور، گزارش نادرستی ارائه داد و مدیرکل آژانس هم آن را رسانه‌ای کرد که این رفتار وی حرفه‌ای نیست.

وب‌گاه مشرق نیوز

رییس سازمان انرژی اتمی ایران با تاکید بر اینکه غرب علاقه ای برای هسته‌ای شدن ایران ندارد، گفت: نماینده ارشد آژانس بین المللی در بازدید از تاسیسات کشور، گزارش نادرستی ارائه داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان و ایالات متحده آمریکا با صدور بیانیه‌ای مشترک به گزارش ادعایی و تحریک آمیز آژانس بین‌المللی انرژی اتمی علیه برنامه صلح‌آمیز هسته‌ای ایران واکنش نشان دادند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، محمد اسلامی جمعه شب در برنامه تلویزیونی صف اول، به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی، پیشرفت و توسعه انرژی هسته‌ای را نسبت به قبل از انقلاب تشریح کرد. رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: ظرفیتی که در بخش هسته‌ای ایجاد شده ابتدا در دانشگاه تهران و راکتور 5 مگاواتی بود که در سال1346 کار ساخت این راکتور آغاز شد. به گفته وی، البته کشور دنبال احداث نیروگاه...

وب‌گاه عرشه آنلاین

کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان و ایالات متحده آمریکا با صدور بیانیه‌ای مشترک به گزارش ادعایی و تحریک آمیز آژانس بین‌المللی انرژی اتمی علیه برنامه صلح‌آمیز هسته‌ای ایران واکنش نشان دادند.

وب‌گاه گسترش

ایالات متحده و سه کشور اروپایی در بیانیه ای مدعی شدند که گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی نشان می دهد ایران به تعهدات هسته ای خود عمل نکرده است.