جمعه 28 مرداد 1401

احسان علیخانی

احسان علیخانی

وب‌گاه 55 آنلاین

احسان علیخانی در اخباری شنیده شده با دختری به که اسم چهار حرفی دارد و با " ه " آغاز می شود و دانشجوی سال آخر رشته پزشکی است نامزد کرده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

روزنامه کیهان به بیانیه اخیر میرحسین موسوی واکنش نشان داد و نوشت: ادبیات حاکم بر مطلب وهن‌آلود و سخیف میرحسین موسوی حاکی از وجود بازیگران پشت‌صحنه است.

وب‌گاه 55 آنلاین

ماجرا این است که یکی از تماشاچیان حاضر در سالن در میانه کنسرت که زاهدان برگزار شد، فریادزنان از رضایی می خواهد که پلی بک اجرا نکنند.

وب‌گاه خبر آنلاین

خراسان نوشت: محمد انصاری حقش را در فوتبال نگرفت، دیر چهره شد، زود با دو مصدومیت طولانی و سنگین از سطح اول فوتبال دور شد و مدت‌هاست خبر فوتبالی از او نداریم اما اسمش فراتر از فوتبال با اتفاق‌های خوب گره خورده است.

وب‌گاه عصر ایران

«جوکر» پایانِ ماه عسل علیخانی در تولید است و تصویر مهوع عصر جدید فعالیت اوست.

وب‌گاه خبر آنلاین

پیمان جبلی در دوره ریاست خود با حذف ستاره‌های تلویزیونی و انحصاری کردن صداوسیما قصد دارد مخاطبان را دوباره پای تلویزیون بنشاند.

خبرگزاری دانا

ما در جامعه ای زندگی می کنیم که نبود مکانهایی مناسب برای گذران اوقات فراغت دختران و پسران و عدم بروز استعدادها باعث شود تا حضور در برنامه ای تلویزیونی مثل «عصر جدید» آمال و آروزی بسیاری باشد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

احسان علیخانی در پایان فصل سوم «عصر جدید»، با اما و اگرهای فراوانی درباره تولید ادامه مسابقه صحبت کرد. او ضمن اشاره به ملاحظاتی که وجود دارد و پذیرشی که برای دعوت از رشته‌های متنوع باید وجود داشته باشدگفت: «رشته‌هایی هست که دعوت کردن‌شان به این‌جا سخت است و جنگ و دعوا و بحث دارد.» او درادامه توضیح داد: «سه‌گانه «عصر جدید» ساخته شده است و اگر قرار باشد فصل بعدی ساخته شود، خیلی باید بزرگ‌تر...

وب‌گاه عصر ایران

شوخی احسان علیخانی با ژاله صامتی دوباره سوژه کاربران فضای مجازی شد!

وب‌گاه عرشه آنلاین

سرانجام و بعد از گمانه‌زنی‌ها و تایید و تکذیب‌ها، احسان علیخانی در دو برنامه پایانی «عصر جدید» از شروطی برای ادامه این برنامه گفت که احتمال پایان همیشگی آن را قوت بخشید.

وب‌گاه عصر ایران

وقتی احسان علیخانی کت یک نفر دیگر را به اشتباه می پوشد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

بخشی از شوخی احسان علیخانی با ژاله صامتی در عصر جدید را در این ویدئو ببینید. این شوخی در فضای مجازی با واکنش کاربران مواجه شد؛ کاربرانی که معتقدند علیخانی شوخی بی‌ادبانه‌ای با صامتی کرده است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - علی طولابی با کسب بیش از 5 میلیون رای از سوی مردم، برنده فصل سوم مسابقه عصرجدید شد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

احسان علیخانی شب گذشته، 25 تیر ماه در قسمت اول ویژه برنامه فینال "عصر جدید" درباره ادامه این برنامه اعلام کرد: سه گانه "عصر جدید" ساخته شده و اگر قرار باشد فصل بعدی هم ساخته شود، خیلی باید بزرگ تر و باشکوه تر باشد. رشته ها باید متنوع تر باشند و دختر و پسر، زن و مرد همه در کنار هم باشند که حتماً به موقع این اتفاق خواهد افتاد.

خبرگزاری تسنیم

احسان علیخانی در جریانِ اولین ویژه برنامه زنده اعلام قهرمانِ «عصر جدید» به سؤالی در ارتباط با ادامه این برنامه در فصل چهارم، واکنش نشان داد.

وب‌گاه خبر آنلاین

مهر نوشت: سومین فصل از «عصرجدید» امشب در شرایطی به ایستگاه پایانی خود می رسد، که احسان علیخانی معتقد است اگر فصل بعدی در کار باشد، باید بزرگ‌تر و با شکوه‌تر اجرا شود.