سه‌شنبه 2 مرداد 1403

استان قم

استان قم

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: این روزها شهرک صنعتی شکوهیه به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز صنعتی کشور در استان قم دست به گریبان قطعی برق در بازه‌های زمانی 24 ساعته شده است

وب‌گاه فرارو

دادستان عمومی و انقلاب قم گفت: «در پی شکایت 18 نفر از مالباختگان ارز دیجیتال که 55 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری کرده بودند، 3 نفر از عاملین تحت عنوان کلاهبرداری در نظام اقتصادی کشور دستگیر شدند.»

وب‌گاه فرارو

هواشناسی استان قم هشدار داد: «گردوخاک آسمان این استان را در 48 ساعت آینده، آلوده و غبارآلود می‌کند.»

وب‌گاه الف

دادستان عمومی و انقلاب قم با اشاره به دستگیری کلاهبرداران پی‌کوین گفت: در پی شکایت 18 نفر از مالباختگان ارز دیجیتال که 55 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری کرده بودند، 3 نفر از عاملین، تحت عنوان کلاهبرداری و اخلال در نظام اقتصادی کشور دستگیر شدند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: دادستان عمومی و انقلاب قم از دستگیری اعضای باند کلاهبرداری ارز دیجیتال در این استان خبر داد.

خبرگزاری تسنیم

معاون مخاطرات زمین سازمان زمین‌شناسی گفت: از 20 سال پیش، ذرات کمتر از 10 میکرون که تا عمق سیستم تنفسی نفوذ می‌کند، عمده ذرات گرد و غبار را تشکیل می‌دهند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، حجت‌الاسلام والمسلمین غریب دادستان عمومی و انقلاب قم از دستگیری اعضا باند هرمی کلاهبرداری ارز دیجیتال پی کوین با روش پانزی خبر داد و اظهار داشت: این باند با تبلیغات گسترده بازاریابی شبکه‌ای و وعده‌های دروغین و واهی سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال پی کوین و ادعای پرداخت سود‌های تضمینی ماهیانه از هر یک از شکات مبالغ چند صد میلیون تومان دریافت و کلاهبرداری...

خبرگزاری مهر

دادستان عمومی و انقلاب قم گفت: در پی شکایت 18 نفر از مالباختگان ارز دیجیتال که 55 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری کرده بودند، 3 نفر از عاملین، تحت عنوان کلاهبرداری در نظام اقتصادی کشور دستگیر شدند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، حرم حضرت معصومه سلام الله علی‌ها در اولین جمعه ماه محرم در همایش شیرخوارگان حسینی، میزبان خیل عظیم مادرانی بود که با واسطه قرار دادن نوزادان خود برای ظهور حضرت، ولی عصر (عج) دست به دعا برداشتند. در این برنامه هزاران نفر از مادران به همراه کودکان شیرخوار خود در حالی که لباس‌های سبز و سفید بر تن فرزندان خود کرده بودند، به یاد علی اصغر علیه السلام...

وب‌گاه عرشه آنلاین

‌گرمای هوا و ناترازی برق، مسئولان برخی استان‌ها را ناچار به کنترل شرایط کرده. آنها سه راهکار را در پیش گرفته‌اند؛ تعطیلی، دورکاری و کاهش ساعت کار ادارات. گرمای هوا و ناترازی برق، مسئولان برخی استان‌ها را ناچار به کنترل شرایط کرده. آنها سه راهکار را در پیش گرفته‌اند؛ تعطیلی، دورکاری و کاهش ساعت کار ادارات. به گزارش عرشه آنلاین، با توجه به افزایش گرما و تاترازی برق و همچنین افزایش آلودگی...

خبرگزاری مهر

نماینده ولی فقیه در استان قم گفت: امروز نگاه تکریمی به مردم در کمیته امداد وجود دارد و استفاده از ظرفیت‌های مردمی باید ادامه داشته باشد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

مرکز مدیریت راه‌های مازندران اعلام کرد: محدودیت‌های ترافیکی از امروز چهارشنبه 20 تیرماه تا روز شنبه 23 تیرماه در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود.

وب‌گاه عصر ایران

بر این اساس فعالیت تمامی دستگاه‌های اجرایی، ادارات و بانک‌های استان قم به جز مراکز خدمات‌رسان، مراکز بهداشتی و درمانی روز پنج‌شنبه 21 تیرماه نیز تعطیل اعلام می‌شود.

وب‌گاه عرشه آنلاین

5 استان قم، مرکزی، یزد و چهارمحال و بختیاری و خراسان جنوبی فردا پنجشنبه به دلیل گرمای هوا تعطیل شدند با توجه به تدوام گرمای هوا و ضرورت صرفه جویی و مدیریت مصرف، ادارات در 5 استان قم، مرکزی، یزد و چهارمحال و بختیاری و خراسان جنوبی فردا پنجشنبه اعلام تعطیلی کردند. به گزارش عرشه آنلاین؛ مدیر کل مدیریت بحران استانداری قم گفت: با توجه به پیش‌بینی افزایش دما در پایان هفته‌ی جاری و به جهت...

وب‌گاه خبر آنلاین

ادارات استان قم فردا پنجشنبه تعطیل شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مدیر کل مدیریت بحران استان قم گفت: دستگاه‌های اجرایی استان به دلیل مدیریت مصرف انرژی فردا پنج شنبه تعطیل شد.