چهارشنبه 19 مرداد 1401

اصفهان

اصفهان

خبرگزاری دانا

زباله هایی که در اطراف و داخل رودخانه چم بشیر انباشته شده است، باعث نگرانی مردم و هشدار شیوع انواع بیماری از سوی کارشناسان بهداشتی به دلیل پخش بوی تعفن زباله و ورود حیوانات موذی به داخل خانه‌ها شده است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - تمرین روز سه‌شنبه تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه فصل جدید لیگ برتر، در دو بخش برگزار شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: عبارت «کالابرگ الکترونیک» به همراه «قیمت‌های شهریور 1400» معنا پیدا می‌کند و ارائه آن بدون رعایت قیمت شهریور 1400 خلاف قانون است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

ضیائیان گفت: فردا در برخی مناطق گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و ارتفاعات تهران و البرز بارش باران و وزش باد شدید پیش بینی می شود.

وب‌گاه ورزش سه

مدیران باشگاه های النجف عراق و سپاهان در راستای اجرایی کردن تفاهم نامه همکاری دو باشگاه با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند

وب‌گاه خبر آنلاین

محمد محمدی، معاون باشگاه پرسپولیس، عزادار دایی‌اش شد.

وب‌گاه عصر ایران

آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد با اشاره به ضرورت توجه و مراقبت از گفتار و سخن گفتن بیان کرد: آدمی باید مراقب گفتار خود باشد؛ در حدیثی می‌خوانیم که انسان هر چه را می‌داند، نباید به زبان جاری کند؛ بلکه باید مراقب گفتار خویش باشد.

وب‌گاه ورزش سه

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ می گوید احتمال دارد که بازی استقلال و ملوان در ورزشگاه سن سیروس برگزار نشود.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مدیران باشگاه النجف عراق با مدیرعامل باشگاه سپاهان گفتگو کردند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

امیر محمودی گفت: در جریان سیل اخیر بیش از 500 نیروی امدادی، آمادی، مهندسی و پشتیبانی ارتش در مناطق سیل زده حضور یافتند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

زمان برگزاری مسابقه دو تیم نساجی مازندران و مس رفسنجان در هفته نخست لیگ برتر فصل 1402-1401 تغییر کرد.

وب‌گاه فرارو

سازمان هواشناسی برای کاهش آسیب و خسارات، اجتناب از تردد و اسکان در حاشیه و بستر رودخانه‌های فصلی، عدم تردد عشایر کوچ‌رو و دام‌ها در ارتفاعات، لایروبی و پاک‌سازی نهرها، پرهیز از فعالیت‌های کوه‌نوردی، عدم پارک خودروها در کنار درختان فرسوده، عدم پرواز با هواپیماهای سبک و بالگرد، آمادگی دستگاه‌های اجرایی مانند نیروهای امدادی، راهداری، شهرداری، وزارت نیرو و غیره جهت مقابله با بحران را توصیه...

وب‌گاه عرشه آنلاین

سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی رنگ از رشد ابرهای همرفتی همراه با تشدید فعالیت سامانه بارشی، بارش باران و رعدوبرق، وزش باد شدید و در مناطق مستعد تگرگ از سه‌شنبه تا چهارشنبه (18 تا 19 مردادماه) خبر داد.

وب‌گاه تابناک

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: سازمان هواشناسی نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی در 12 استان، خیزش گرد و خاک در 9 استان و همچنین وزش باد و افزایش ارتفاع موج در 1.5 متر هشدار داد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مهدی طغیانی گفت: مکانیزم کالابرگ الکترونیک و تامین کالای اساسی با قیمت شهریور 1400 با یکدیگر معنا پیدا می‌کند و انتخاب یکی و رها کردن دیگری بی معنا است.