اصفهان

اصفهان

انتقاد سرمربی تیم ملی پاراتنیس‌روی‌میز از مسئولان خوزستانی!
خبرگزاری ایسنا

سرمربی خوزستانی تیم ملی پاراتنیس روی میز با گله مندی از بی مهری نسبت به او از سوی اداره کل ورزش استان، گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان اصلا خبر ندارد که سرمربی تیم ملی پاراتنیس روی میز کشور که به لطف الهی 10 مدال رنگارنگ کسب کرده اصلا چه کسی هست.

تیم والیبال بانوان زرتشتی یزد مغلوب مس رفسنجان شد
خبرگزاری ایرنا

یزد - ایرنا - تیم والیبال بانوان باشگاه زرتشتی یزد در هفته هشتم لیگ برتر قهرمانی باشگاه‌های کشور جام (سردار دلها) دوشنبه شب سه بر یک مغلوب مس رفسنجان شد.

آلودگی هوا همچنان مهمان شهر‌های صنعتی
خبرگزاری خبرنگاران جوان

کارشناس هواشناسی گفت: سه‌شنبه و چهارشنبه جوی پایدار در اغلب مناطق کشور حاکم است و در شهر‌های صنعتی افزایش غلظت آلاینده‌های جوی پیش بینی می شود.

برتری صدرنشین لیگ برابر مس کرمان / صعود شاملی به صدر جدول
خبرگزاری مهر

روز دوم از دور چهارم مرحله رفت رقابت های لیگ برتر هندبال مردان با پیروزی تیم نیروی زمینی شهید شاملی برابر مس کرمان و صدرنشینی این تیم پیگیری شد.

پاییز با کم بارشی به پایان‌می رسد
خبرگزاری خبرنگاران جوان

رئیس مرکز خشکسالی گفت: آمارها نشان می دهد که طی 2 هفته آتی هم بارش چندانی نداریم و پاییز امسال با کم بارشی به پایان‌می رسد.

لیگ برتر هندبال؛ تداوم صدرنشینی کازرون و شکست مس کرمان
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - روز دوم از دیدارهای مرحله چهارم دور رفت لیگ برتر هندبال با برتری تیم‌های نماینده گچساران و شهید شاملی کازرون و شکست مس کرمان پایان یافت.

لیگ برتر والیبال زنان؛ سایپا فاتح شهرآورد پایتخت
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - دیدارهای هفته هشتم لیگ برتر والیبال زنان با شکست پیکان برابر سایپا و ادامه صدرنشینی خودروسازان همراه شد.

روایت منوچهر متکی از نیش و کنایه‌های تلخ و آزاردهنده به تیم مذاکره کننده قبلی
وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: وزیر اسبق امور خارجه گفت: آقای رئیسی مبنایی، قلبی و عملی به رویکرد رهبری اعتقاد دارد و در این مسیر حرکت می‌کند و این موجب قوت قلب مردم می‌شود.

برتری صدرنشین لیگ برتر هندبال مردان مقابل مس
خبرگزاری ایسنا

تیم صدرنشین نیروی زمینی شهید شاملی کازرون در جریان لیگ برتر هندبال مردان مقابل مس به برتری رسید.

پذیرش بیش از 2000 اثر در سیزدهمین دوره جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری و روستایی
خبرگزاری ایسنا

رییس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران با اشاره به اینکه در سیزدهمین دوره جشنواره "پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری و روستایی" 2 هزار و 29 اثر در پنج حوزه پذیرفته شده است افزود: در سال 1398 یک هزار و 97 اثر انتخاب شده بود همچنین 264 پایان‌نامه از دانشگاه‌های مختلف، یک هزار و 160 مقاله، 336 کتاب و 109 طرح نوآورانه و فناورانه در وب سایت جشنوار بارگذاری شده است.

جدول لیگ برتر فوتبال در پایان هفته هشتم
وب‌گاه اقتصاد نیوز

جدول لیگ برتر فوتبال در پایان هفته هشتم در ادامه این مطلب آمده است.