اصفهان

اصفهان

برتری قاطع صدرنشین مقابل قعرنشین در لیگ برتر هندبال
خبرگزاری ایسنا

در جریان دور برگشت مسابقات لیگ برتر هندبال مردان تیم شهید شاملی کازرون توانست با حساب 42 بر 26 مقابل قعرنشین گروه A به برتری برسد.

خبرگزاری ایرنا

اصفهان - ایرنا_ علیرضا رزم حسینی وزیر صمت روز جمعه و در دومین روز از سفرش به اصفهان عملیات پیش گرم کوره بلند شماره یک ذوب آهن و پنج طرح صنعتی را در مجموعه اسنوا افتتاح کرد.

میزبانی لیگ برتر هندبال در شیراز محک خوبی برای مسابقات آسیایی است
خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان در شیراز در حال برگزاری است که مدیر کل ورزش و جوانان فارس گفت: این مسابقات، محک خوبی برای میزبانی مقرر شده برای شیراز در مسابقات هندبال جوانان آسیاست.

برتری ذوب آهن اصفهان برابر نفت / صادقی: کار سختی در بازی بعد داریم
خبرگزاری مهر

سومین روز از دور برگشت رقابت های لیگ برتر هندبال مردان با برتری تیم ذوب آهن اصفهان برابر نفت و گاز گچساران آغاز شد.

آیت الله یزدی از دار دنیا یک خانه داشت که همان راه هم وقف کرد
خبرگزاری ایسنا

دبیر شورای عالی حوزه های علمیه آیت الله یزدی را عالمی مجاهد توصیف کرد که همه زندگی و عمر و مال خود را وقف انقلاب و دین و راه امام کرده است و گفت: آیت الله یزدی همیشه نگران بود که نکند که نفوذی های دشمن همه آن زحماتی که برای انقلاب کشیده شده بود را مصادر کند.

سرمربی تیم فوتبال بانوان قشقایی: زمین استاندارد برای تمرین نداریم
خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال بانوان قشقایی شیراز اعلام کرد: با وجود اینکه تیم ما تازه تشکیل شده است اما زمین استاندارد برای تمرین نداریم.

سرمربی تیم شهرداری بم: از فرصت‌های خود بهره نبردیم
خبرگزاری ایرنا

اصفهان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری بم گفت: از فرصت‌های خود بهره نبردیم و در مقابل سپاهان اصفهان شکست خوردیم.

برتری مهرام و بهمن در لیگ بسکتبال زنان
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - دیدارهای گروه الف لیگ برتر بسکتبال زنان امروز با برتری مهرام و بهمن پایان یافت.

فریدون عباسی: اراک جنجالی بود که برجام را توجیه کنند
خبرگزاری ایسنا

فریدون عباسی با حضور در برنامه دست خط از نقش شهید فخری‌زاده در بررسی و تهیه نقشه راه هسته‌ای کشور در دهه 60 و 70 سخن گفت.

نویدکیا: دیدگاه بازیکنان سپاهان باید برای 90 دقیقه بازی باشد
خبرگزاری ایرنا

اصفهان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: دیدگاه بازیکنان این تیم باید برای 90 دقیقه بازی باشد و کنترل کار را تا لحظه‌های آخر حفظ کنند.

امدادرسانی به 8 هزارو 567 نفر در حوادث جوی 6 روز گذشته
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گزارش خدمات امداد و نجات در سوانح جوی 6 روز گذشته را تشریح کرد و از امدادرسانی به 8 هزار و 567نفر خبر داد.

باخت به بی‌تجربگی خط دفاع، برد با شناسایی ضعف‌ها
خبرگزاری ایرنا

سنندج - ایرنا - هفته سوم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر بانوان کشور با باخت نایب قهرمان فصل قبل همراه بود، باختی که به بی‌تجربگی خط دفاعی تیم وچان نسبت داده شد.

مهابادی: از نظر بدنی با آمادگی مطلوب فاصله داریم
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال جوانان گفت: یکی از نکات مهم این است که از نظر بدنی با آمادگی مطلوب فاصله داریم و باید کار خودمان را در این بخش آغاز کنیم.

آغاز دور برگشت لیگ بسکتبال زنان با پیروزی مدعیان
خبرگزاری ایسنا

مدعیان قهرمانی لیگ برتر بسکتبال زنان در اولین دیدار از دور برگشت به پیروزی رسیدند.

آخرین تمرین پرسپولیس پیش از بازی با ذوب‌آهن
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از دیدار برابر ذوب‌آهن در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر برگزار شد.

خبرگزاری ایرنا

ایرنا - اصفهان - علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت روز جمعه و در دومین روز از سفرش به اصفهان از گروه صنعتی انتخاب و ذوب آهن اصفهان بازدید کرد. عملیات پیش گرم کوره بلند شماره یک ذوب آهن اصفهان آغاز و همچنین پنج طرح صنعتی در مجموعه تولیدی اسنوا با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره برداری رسید.