شنبه 22 مرداد 1401

امتحانات حضوری دانشگاه تهران از امروز آغاز شد

خبرگزاری مهر مشاهده در مرجع
امتحانات حضوری دانشگاه تهران از امروز آغاز شد

مدیرکل خدمات آموزشی دانشگاه تهران از آغاز امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی 1401 - 1400 به صورت حضوری خبر داد.

مدیرکل خدمات آموزشی دانشگاه تهران از آغاز امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی 1401 - 1400 به صورت حضوری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه تهران، محمد میره‌ای با اعلام اینکه کلیه امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی 1401 - 1400 به صورت حضوری برگزار می‌شود، گفت: پس از گذشت دو سال از برگزاری امتحانات دانشجویان به صورت مجازی، امتحانات پایان نیمسال دوم سال تحصیلی 1401 - 1400 به صورت حضوری برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری امتحانات حضوری کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه تهران تا 16 تیر ماه 1401 و در زمان از پیش تعیین‌شده، گفت: هفته اول امتحانات از روز شنبه 4 تیرماه می‌شود؛ در برنامه‌ریزی‌ها روزهای پنجشنبه به آزمون دروس عمومی اختصاص یافته است و از دوم تیرماه به صورت موردی، دانشکده / دانشکدگان مختلف وارد پروسه امتحانات شده‌اند.

مدیرکل خدمات آموزشی دانشگاه تهران درباره آزمون‌های دروس عملی نیز اظهار کرد: امتحان دروس عملی بر اساس برنامه‌ریزی داخلی گروه‌های آموزشی برگزار می‌شود.

میره‌ای درباره تکلیف دانشجویانی که به دلیل بیماری از شرکت در جلسه امتحان معذور هستند، تاکید کرد: صرفاً غیبت دانشجویانی که گواهی از مراکز درمانی دولتی ارائه کرده و گواهی‌شان به تأیید مرکز بهداشت دانشگاه برسد، موجه منظور می‌شود.

اداره بهداشت و درماندانشگاه تهران نیز اعلام کرده است که از تاریخ یکم خردادماه 1401 به منظور حذف پزشکی صرفاً گواهی‌های پزشکی که از مراکز درمانی دولتی صادر شده، قابل طرح در کمیسیون پزشکی دانشگاه است.