چهارشنبه 19 مرداد 1401

دانشگاه تهران

دانشگاه تهران

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مشاور تیم مذاکره‌کننده کشورمان گفت: تا زمانی که متن حاصل از مذاکرات مورد بررسی دقیق در تهران قرار نگیرد، مسوولین مذاکره کننده نمی‌توانند در مورد آن هیچ گونه اظهاری داشته باشند و در حال حاضر اظهارنظرهای رسانه‌ای در حد حدس و گمان هستند.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایرنا نوشت: مرندی گفت: بارها به خاطر حقوق مردم و منافع بلند مدت کشور به تهدیدها و ضرب‌الاجل های توخالی بی اعتنایی شد تا امتیازات کلیدی به دست آوریم.

وب‌گاه فرارو

معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش اضافه کرد: خبر جدید سازمان سنجش که هنوز کسی از آن اطلاع ندارد این است که برخی رشته‌های خاص که حدود 160 رشته هستند، متقاضی کمتری دارند. اگر رتبه‌های برتر کنکور کمتر از رشته از 100 از آن ها را انتخاب کنند؛ توسط معاونت علمی ریاست جمهوری به آن دانشجویان تا مقطع دکتری حقوق داده خواهد شد. بنابراین از داوطلبان خواستاریم تا دفترچه کنکور را دقیق مطالعه کنند.

وب‌گاه مشرق نیوز

مشاور تیم مذاکره کننده ایران تاکید کرد: بارها به خاطر حقوق مردم و منافع بلند مدت کشور به تهدیدها و ضرب‌الاجل‌های توخالی بی اعتنایی شد تا امتیازات کلیدی به دست آوریم.

خبرگزاری مهر

نشست «بررسی جشن غدیر در تهران» فردا چهارشنبه 19 مرداد از ساعت 10 تا 12 به میزبانی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار می‌شود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با حکم صادق مفرد، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تهران بزرگ علیرضا قاسم زاده به عنوان دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن این شهر منصوب شد. قاسم زاده پیش از این مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت بوده است.

وب‌گاه مشرق نیوز

90 درصد از دهک‌های درآمدی بالا دارای رتبه‌های برتر کنکور می‌شوند.

وب‌گاه الف

90 درصد از دهک‌های درآمدی بالا دارای رتبه‌های برتر کنکور می‌شوند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رتبه‌های زیر 100 و در بعضی موارد زیر 50 اگر رشته‌های خاصی که متقاضی کمتر دارد را به‌عنوان رشته تحصیلی خود انتخاب کنند، توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به آنها حقوق داده خواهد شد که تا پایان تحصیل ادامه دارد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

محمد مرندی گفت: تا زمانی که متن حاصل از مذاکرات مورد بررسی دقیق در تهران قرار نگیرد، مسئولین مذاکره کنند نمی توانند در مورد آن هیچ اظهاری داشته باشند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، منصور کبگانیان دبیر ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور در نشست خبری پس از جلسه 165 ستاد راهبری نقشه علمی گفت: در جلسه امروز مصوبه افزایش ظرفیت دستیاری تخصصی پزشکی بررسی شد، گزارشی در این مورد به ما رسیده بود که این مصوبه قابل اجرا نیست، امروز از مسوولان خواستیم در ارتباط با روال اجرای مصوبه توضیحاتی را ارائه دهند که براساس توضیحاتشان نگرانی‌های...

وب‌گاه الف

مشاور تیم مذاکره کننده ایران تاکید کرد: بارها به خاطر حقوق مردم و منافع بلند مدت کشور به تهدیدها و ضرب‌الاجل های توخالی بی اعتنایی شد تا امتیازات کلیدی به دست آوریم.

خبرگزاری مهر

رئیس دانشگاه تهران گفت: هدف ما این است که استانداردهای فارغ‌التحصیلان دانشگاه تهران را به گونه‌ای تنظیم کنیم که از نظر جایگاه و شاخص‌های علمی و ارتباط با صنعت جایگاه ویژه ای داشته باشند.

خبرگزاری مهر

سرپرست معاونت امور آزمون‌های سازمان سنجش گفت: رتبه‌های زیر 100 و در بعضی موارد زیر 50 اگر رشته‌های خاصی که متقاضی کمتر دارد را به‌عنوان رشته تحصیلی خود انتخاب کنند، حقوق دریافت می کنند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - درهای دانشگاه تهران همزمان با برگزاری ششمین دوره ششمین دوره «روزی با دانشگاه تهران» به روی داوطلبان رتبه برتر کنکور گشوده شد تا این داوطلبان از نزدیک با رشته‌های تحصیلی، امکانات آموزشی، پژوهشی و فرهنگی این نهاد آموزش عالی آشنا شوند.