یک‌شنبه 5 تیر 1401

امضای تفاهم‌نامه همکاری دو دانشگاه شهید بهشتی و "فدرال کازان" روسیه

خبرگزاری دانشجو مشاهده در مرجع
امضای تفاهم‌نامه همکاری دو دانشگاه شهید بهشتی و "فدرال کازان" روسیه

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، همزمان با سفر سعدالله نصیری قیداری، رئیس دانشگاه شهید بهشتی به روسیه، تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه‌های شهید بهشتی و فدرال کازان روسیه به امضای دکتر قیداری و دیمیتری تایرسکی، رئیس دانشگاه کازان رسید. این تفاهم‌نامه به منظور توسعه همکاری‌های علمی_دانشگاهی به امضای طرفین رسید. طرفین در این دیدار درباره همکاری‌های مؤثر و گسترش تعاملات علمی بحث و...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، همزمان با سفر سعدالله نصیری قیداری، رئیس دانشگاه شهید بهشتی به روسیه، تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه‌های شهید بهشتی و فدرال کازان روسیه به امضای دکتر قیداری و دیمیتری تایرسکی، رئیس دانشگاه کازان رسید. این تفاهم‌نامه به منظور توسعه همکاری‌های علمی_دانشگاهی به امضای طرفین رسید.

طرفین در این دیدار درباره همکاری‌های مؤثر و گسترش تعاملات علمی بحث و تبادل نظر کردند. برگزاری رشته‌های مشترک در حوزه‌های مهندسی نفت، علم مواد، مهندسی شیمی و مطالعات زبان روسی از جمله موارد مطرح شده در این نشست بود.

در این دیدار هیات دانشگاه شهید بهشتی از دانشکده‌های زمین‌شناسی، فیزیک، شیمی و دانشکده اسلامی و آزمایشگاه‌های علمی دانشگاه روسی بازدید کرد. دکتر هادی گودرزی، رایزن علمی ایران در روسیه، در این بازدید هیات دانشگاه شهید بهشتی را همراهی کرد.