دوشنبه 4 تیر 1403

روسیه

روسیه

وب‌گاه خبر آنلاین

سعید جلیلی نامزد ریاست جمهوری به سوالات کارشناسان در حوزه سیاست خارجی پاسخ داد.

وب‌گاه خبر آنلاین

زاکانی گفت: جهان در حال تغییر است و با مدلهای قبلی و سوختی نمیتوان جایابی درستی برای قدرت در منطقه و جهان داشته باشیم.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

چهارمین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به موضوع مسایل سیاسی و سیاست خارجی اختصاص داشته است.

وب‌گاه خبر آنلاین

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: در این انتخابات افرادی مثل جهانگیری، لاریجانی و حسینی که در مجلس است، تایید نشدند. چه فرقی بین ما و آنها است؟ چرا ما باشیم و آنها نباشند؟ البته به اعضای شورای نگهبان حق می‌دهم، آنها میگویند قانون گفته و ما باید انجام بدهیم و من هم قاضی بودم و متوجه هستم.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

امیرحسین قاضی زاده هاشمی گفت: دیپلمات های دولت روحانی، آقایان اسدی و نوری هم با اقتدار دیپلماتیک آقای رئیسی آزاد شدند. علی اف اواخر دولت آقای روحانی برای ایران خط و نشان می کشید؛ بحرین و جیبوتی هم روابط را با ما قطع کرده بودند.

وب‌گاه الف

به‌گفته مدیرکل رسانه‌های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بیش از 500 خبرنگار از 150 رسانه خارجی مقیم و غیرمقیم وابسته به 31 کشور جهان با حضور در کشور، چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران را پوشش میدانی می‌دهند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: امیرحسین قاضی زاده هاشمی گفت: حامیان جناب برادرم پزشکیان تعادلی در سیاست خارجی و مناسبات بین المللی ندارند و تک چشمی به دنیا نگاه می کنند.

وب‌گاه خبر آنلاین

امیرحسین قاضی زاده هاشمی گفت: آقای روحانی وقتی دولت را تحویل داد واقعا وضعیت نامطلوبی در جهان و منطقه داشتیم.

وب‌گاه عصر ایران

کمیته تحقیقات روسیه امروز اعلام کرد، 15 افسر پلیس، چهار غیرنظامی از جمله یک کشیش ارتدوکس در این حملات تروریستی کشته شدند.

وب‌گاه خبر آنلاین

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: همین برجام که می‌گویند بد است؛ الان هم به دنبال حل کردن برجام هستند. با موانعی که ایجاد شد نگذاشتند و این اختلافات باعث شد که حل نشود.

وب‌گاه خبر آنلاین

قالیباف گفت: حتما مذاکره می کنیم همانطور که شهید رئیسی دنبال کردند، حتما به توافق می رسیم اما در چارچوب قانون و سیاست های کلان که در قانون راهبری و بند ششم آمده است.

وب‌گاه خبر آنلاین

سوالات چهارمین مناظره انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری از سوی کارشناسان طرح شد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

مذاکرات ایران و بحرین برای آزادسازی منابع مسدود شده بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سایر بانک‌های ایرانی در بحرین آغاز شد.

وب‌گاه عصر ایران

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در نشست اجماع اساتید دانشگاه‌های تهران در انتخابات ریاست جمهوری: ما شاهد بودیم در 8 ساله دولت قبل از آقای رئیسی، وزارت خارجه و دولت وقت چه بی‌اعتنایی‌هایی به کشورهای، چون روسیه و چین کردند و چقدر کشور تاوان داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: دبیرکل سازمان ملل متحد، حملات تروریستی دیروز در داغستان روسیه را محکوم کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

دبیرکل سازمان ملل حمله تروریستی روز گذشته در داغستان روسیه را محکوم کرد.