یک‌شنبه 5 تیر 1401

روسیه

روسیه

خبرگزاری تسنیم

شبکه خبری بلومبرگ در گزارشی اعلام کرد که کشورهای اتحادیه اروپا واردات نفت خام خود را از روسیه در حالی افزایش داده‌اند که کمتر از یک ماه پیش با تحریم این محصول موافقت کرده بودند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

اصطلاح "خرید در کف قیمت" به معنی خرید یک دارایی در زمانی است که قیمت / ارزش آن افت کرده است.

وب‌گاه خبر آنلاین

مسن ترین بازیکن تاریخ جام جهانی از سرمربی سابق ایران تمجید کرد.

خبرگزاری مهر

گمرک ایران با صدور اطلاعیه ای نحوه برخورداری صادرکنندگان کالا به روسیه از تسهیلات ویژه پروژه کریدور ساده سازی شده گمرکی را اعلام کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

منابع و مقامات محلی اوکراین از وقوع چندین انفجار و همچنین اصابت 4 فروند موشک به شهر کی‌یف پایتخت این کشور در صبح امروز خبر دادند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

منابع محلی گزارش دادند که اوایل صبح امروز یکشنبه چندین انفجار شهر کی یف پایتخت اوکراین را لرزانده است.

خبرگزاری تسنیم

نامه 61 اقتصاددان که طی دو هفته اخیر منتشر شد، و زیرساخت‌های امید مردم ایران را هدف گرفت، یک بیانیه سیاسی و غیرفنی و فرار روبه جلو است.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، منابع محلی گزارش کردند که صدای چندین انفجار در «کی‌یف» پایتخت اوراین شنیده شده است و آمبولانس‌ها و تیم امداد و نجات به منطقه «شوچنکیفسکی» فرستاده شده است. خبرنگار الجزیره نیز گزارش کرد که صدای انفجاری در منطقه «میکولایف» در جنوب اوکراین شنیده شده است و منطقه شوچنکیفسکی در مرکز کی‌یف بمباران شده است. طبق این گزارش، دست‌کم صدای چهار انفجار در...

خبرگزاری دانا

رضا نیکنام با اشاره به اینکه اجلاس بریکس می تواند برای ایران دستاوردهای صنعتی و دفاعی هم داشته باشد گفت: ظرفیت ژئوپلیتیکی جمهوری اسلامی گروه "بریکس" را وادار به دعوت از ایران کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

مکالمه تلفنی صبح روز 20 فوریه انجام شد و امانوئل ماکرون در جریان آن تلاش کرد تا ولادیمیر پوتین را از حمله نظامی به اوکراین باز دارد.

خبرگزاری دانا

محمود مرادی گفت: یکی از مهم‌ترین دلایل اهمیت گروه بریکس که پتانسیل بالایی برای تاثیرگذاری بر اقتصاد جهانی دارد، رشد پرشتاب اقتصادی و نفوذ آن در امور جهانی است.

خبرگزاری تسنیم

سران گروه 7 تصمیم خود در مورد ممنوعیت واردات طلای روسیه را در اجلاس این گروه در آلمان اعلام خواهند کرد.

خبرگزاری دانا

تور جهانی زیر 18 سال با قهرمانی و نائب قهرمانی نمایندگان کشورمان در بخش پسران و دختران به پایان رسید.

خبرگزاری مهر

مسابقات تور جهانی تنیس زیر 18 سال با معرفی امیرعلی قوام به عنوان قهرمان بخش پسران و تعیین دیگر نفرات برتر شرکت کننده به پایان رسید.