سه‌شنبه 26 تیر 1403

اهواز

اهواز

وب‌گاه ورزش سه

حمید بوحمدان در تمرین امروز قرمزهای اهوازی حاضر بود.

خبرگزاری مهر

بازیکن استقلال خوزستان قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کرد.

وب‌گاه 55 آنلاین

ساعت 9 صبح، کندانسور توربین نیروگاه رامین اهواز دچار نشتی شد. این خرابی می‌توانست به خروج نیروگاه از مدار و خاموشی بخش عظیمی از خوزستان، از جمله اهواز، در گرم‌ترین روزهای سال منجر شود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

فرمانده انتظامی داراب استان فارس گفت: یک نفر اوباش که با خودرو به هیات عزاداری در این شهرستان حمله و سپس اقدام به تهدید کرده بود دستگیر و روانه دادسرا شد.

وب‌گاه ورزش سه

تمرینات تیم فولاد احتمالا روزهای تاسوعا و عاشورا تعطیل خواهند بود و از چهارشنبه در تهران تمرینات را دنبال می‌کنند.

خبرگزاری تسنیم

عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات راه و شهرسازی گفت: تمرکز ناهمگن جمعیت در ایران، استمرار کاهش جمعیت در تعدادی از نواحی و افزایش قابل ملاحظه آن در برخی از پهنه‌ها، چالش اصلی در توسعه پایدار ایران زمین خواهد بود.

وب‌گاه الف

رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی نقاط کشور و وقوع رگبار و رعدوبرق در برخی استان‌ها خبر داد.

وب‌گاه فرارو

تصویر زیر از مسجد سپهسالار در سال 1325 است. مسجد سپهسالار مجاور ساختمان قدیمی مجلس شورای ملی، در خیابان بهارستان قرار دارد، این مسجد پس از انقلاب جمهوری اسلامی با نام مسجد شهید مطهری نیز شناخته می‌شود.

وب‌گاه خبر آنلاین

طی فردا و پس فردا اردبیل با کمینه 11 و 12 درجه سانتیگراد و اهواز با بیشینه 47 دمای درجه سانتیگراد خنک‌ترین و گرمترین مرکز استان‌ها پیش‌بینی می‌شود.

وب‌گاه خبر آنلاین

تصویر زیر از مسجد سپهسالار در سال 1325 است. مسجد سپهسالار مجاور ساختمان قدیمی مجلس شورای ملی، در خیابان بهارستان قرار دارد، این مسجد پس از انقلاب جمهوری اسلامی با نام مسجد شهید مطهری نیز شناخته می‌شود.

وب‌گاه تابناک

در اکثر شهرهای عرب نشین استان خوزستان مانند شادگان، اهواز، آبادان، خرمشهر و ماهشهر، در شب هشتم ماه محرم در مجلس‌های زنانه و مردانه مراسم" عرس القاسم" یا در اصطلاح برخی از شهرها "عروس القاسم" برگزار می‌شود. در این مراسم مردان و زنان با در دست داشتن سینی‌های که روی آن‌ها را پارچه‌ای سبز پوشانده‌اند مراسمی همانند جشن عروسی برای حضرت قاسم برگزار می‌کنند. / پایگاه مبلغ

وب‌گاه عصر ایران

قمیشی درباره تنش آبی در استان‌های مرکزی کشور گفت: اگر بخواهیم استانی بررسی کنیم، در هیچ استان و حوزه آب خیزی مشکل تأمین آب شرب و بهداشت در خود حوزه نداریم.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو: با گرم شدن هوا و افزایش دما در تابستان، مصرف برق نیز روند صعودی پیدا می‌کند و به همین دلیل تامین برق در قسمت‌های مختلف خانگی، تجاری و سایر بخش‌ها با مشکلاتی مواجه می‌شود. در حال حاضر میزان تولید واقعی برق کشور 63 هزار و 500 مگاوات است و میزان مصرف نیز با ورود به فصل گرم سال به 77 هزار و 514 مگاوات در روز رسیده است. در فصل تابستان به ازای افزایش...

وب‌گاه مشرق نیوز

بنابر گزارش سازمان هواشناسی کشور امروز شنبه (23 تیر) 3 شهر خوزستان دمای 51 درجه را تجربه کرده‌اند.

وب‌گاه عصر ایران

پس از پایان گردش سینی‌ها، چیزی در سینی‌ها باقی نمی‌ماند و همه از سینی حضرت قاسم میوه و مشکل‌گشایی برای نذر بر می‌داشتند. برخی که چیزی از سینی گیرشان نمی‌آمد، تور یا پارچه‌ی سینی را به قصد مراد و حاجت گره می‌زدند. مادرم می‌ماند و یک سیب برای من و سینی و پارچه‌ی سبز رنگی که هنوز عطرش را فراموش نکرده‌ام. عطری که با شمع، بخور، مشکل‌گشا و سیب در هم آمیخته بود.

وب‌گاه ورزش سه

محرومیت غیرمنتظره بازیکن برزیلی استقلال خوزستان شوک بزرگی قبل از شروع فصل به این تیم خواهد بود.