یک‌شنبه 16 بهمن 1401

اهواز

اهواز

خبرگزاری ایرنا

اهواز - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: 150 وکیل نیکوکار برای ارایه خدمات حقوقی و قضایی به مددجوان با این نهاد در خوزستان همکاری دارند.

وب‌گاه ورزش سه

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس پس از شرکت در جلسه کمیته انضباطی درباره اتفاقات ورزشگاه فولاد آره‌نا از دلیل دعوتش ابراز بی اطلاعی کرد.

خبرگزاری مهر

اهواز - طبق اعلام سامانه پایش کیفی هوای کشور در روز جاری شاخص کیفی هوای اهواز در وضعیت «ناسالم» برای گروه‌های حساس قرار گرفت.

خبرگزاری مهر

اهواز - مدیریت بحران استانداری خوزستان درباره ورود سامانه جدید بارشی هشدار نارنجی را صادر کرد.

خبرگزاری ایرنا

اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: 54 کیلوگرم موادمخدر از نوع شیشه و هرویین در شهرستان بهبهان کشف شد.

خبرگزاری ایرنا

اهواز - ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان گفت: 126 ملک اداری و دولتی در قالب طرح مولدسازی به ارزش تقریبی 20 هزار میلیارد ریال، تاکنون در خوزستان شناسایی شده است.

خبرگزاری ایرنا

اهواز - ایرنا - معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: 20 فیلم از چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر از 17 تا 24 بهمن در سه سینمای ساحل، اکسین و فردوسی اهواز اکران می‌شود.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: بر اساس اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست امروز (16 بهمن‌ماه) اهواز آلوده‌ترین کلانشهر کشور است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

از هشت کلانشهر کشور امروز (16 بهمن‌ماه) اهواز آلوده‌ترین کلانشهر کشور شناخته شده است.

خبرگزاری ایرنا

اهواز - ایرنا - دبیر بیست و یکمین همایش بین‌المللی هیدرولیک ایران گفت: 200 مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شد که از این تعداد، 140 مقاله پس از داوری پذیرفته شده و در همایش ارایه می‌شوند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد که امروز (16 بهمن‌ماه) اهواز آلوده‌ترین کلانشهر کشور است.

وب‌گاه گسترش

بر اساس اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست امروز (16 بهمن‌ماه) اهواز آلوده‌ترین کلانشهر کشور است.

وب‌گاه ورزش سه

بعد از حواشی شکل گرفته در جریان دیدار دو تیم پرسپولیس و فولاد در اهواز، کمیته انضباطی امروز از مدیران دو تیم برای توضیح درباره آن دعوت کرد.

خبرگزاری مهر

اهواز - قائم‌مقام رئیس فراکسیون اقتصادِ انرژی گفت: هیئت‌رئیسه فراکسیون اقتصادِ انرژی مجلس در 19 و 20 بهمن 1401 به منظور پیگیری و رفع موانع پروژه‌ها به استان خوزستان سفر خواهند کرد.

خبرگزاری مهر

اهواز - مدیرکل قرآن و عترت وزارت آموزش و پرورش گفت: حرکت در راستای تحقق تربیت قرآنی نیاز فراگیر جامعه امروز اسلامی ایران است.