چهارشنبه 26 مرداد 1401

ایلام

ایلام

خبرگزاری تسنیم

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران با اشاره به رشد چشمگیر اهدای خون مردم 6 استان در اهدای خون در تاسوعا و عاشورای حسینی، از ادامه پویش نذر خون تا انتهای ماه صفر خبر داد‌.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه حفاری چاه اکتشافی میدان نفتی چنگوله به زودی آغاز می‌شود، گفت: در این پروژه در حال حاضر 11 درصد نسبت به برنامه جلوتر هستیم و این موید این نکته است که زودتر از موعد بتوانیم این پروژه را به اتمام برسانیم.

وب‌گاه فرارو

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی طی 2 روز آینده در برخی ساعات به دلیل وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در کشور عراق و انتقال آن به مرز‌های غربی و جنوبی کشور پدیده گردوغبار و کاهش کیفیت هوا روی می‌دهد.

وب‌گاه خبر آنلاین

سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به تقویت سامانه موسمی در برخی مناطق کشور از احتمال آب‌گرفتگی، سیلاب ناگهانی، جاری شدن روان‌آب و شکستن درختان کهنسال خبر داد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، سردار رشید اسلام شهید محسن نورانی از فرماندهان به نام لشکر 27 محمد رسول الله (ص) که توسط گروه تروریستی کومله به شهادت رسیده است. او در سیزدهم دی‌ماه سال 1342 در تهران به دنیا آمد. محسن نوجوان پس از گذراندن تحصیلات دوران ابتدایی و راهنمایی، علاوه بر اشتغال برای کمک به معیشت خانواده، در رشته برق هنرستان بزرگ تهران ادامه تحصیل داد. او شهریورماه سال...

وب‌گاه عصر ایران

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی طی 2 روز آینده در برخی ساعات به دلیل وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در کشور عراق و انتقال آن به مرزهای غربی و جنوبی کشور پدیده گردوغبار و کاهش کیفیت هوا روی می‌دهد.

وب‌گاه مشرق نیوز

امروز به دلیل وزش باد شدید و خیزش گردوغبار در کشور عراق و انتقال آن به مرزهای غربی کشور پدیده گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا انتظار می‌رود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، بر اساس هشدار زرد رنگ سازمان هواشناسی امروز در شمال آذربایجان شرقی، شرق و جنوب شرق سیستان و بلوچستان و فردا شنبه در مناطق جنوبی و شرق سیستان و بلوچستان فعالیت سامانه بارشی تداوم دارد. این شرایط روز یکشنبه نیر در جنوب شرق سیستان و بلوچستان پیش بینی می‌شود. اثر مخاطره نیز احتمال صاعقه، احتمال آب‌گرفتگی معابر و جاری شدن روان‌آب به شکل محلی و محدود،...

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سازمان هواشناسی در هشدار زرد رنگ از بارش‌های موسمی در شمال آذربایجان شرقی، شرق و جنوب شرق سیستان و بلوچستان و هم‌چنین وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در استان‌های یزد، شرق سمنان، شرق اصفهان، نیمه شرقی خراسان رضوی، کرمان، فارس، بوشهر، غرب خوزستان، غرب ایلام، شرق هرمزگان برای امروز جمعه، خبر داد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

امروز به دلیل وزش باد شدید و خیزش گردوغبار در کشور عراق و انتقال آن به مرز‌های غربی کشور پدیده گردغبار و کاهش کیفیت هوا انتظار می‌رود.

وب‌گاه فرارو

وزش باد و گردوخاک همچنین موجب صدور هشدار زرد برای یزد، سمنان، اصفهان، نیمه شرقی خراسان رضوی، کرمان، فارس، بوشهر، خوزستان، ایلام و هرمزگان شده است.

خبرگزاری تسنیم

سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به تقویت سامانه موسمی در برخی مناطق کشور از احتمال آب‌گرفتگی، سیلاب ناگهانی، جاری شدن روان‌آب و شکستن درختان کهنسال خبر داد.

وب‌گاه خبر آنلاین

سازمان هواشناسی کشور نسبت به وقوع رگبار و رعدوبرق در 12 استان کشور از امروز تا یکشنبه هفته آینده هشدار داد.

وب‌گاه عصر ایران

در واقع آهنگ زنگ گوشی جاوید در سریال یاغی مربوط به قطعه مشهور «مرا ببوس» با شعری از «حیدر رقابی» و آهنگی از «مجید وفادار» است. ویولن این کار را هم پرویز یاحقی و پیانو را هم مشیر همایون شهردار نواخته است.