باشگاه استقلال تهران

باشگاه استقلال تهران

سرپرست استقلال: رای گل‌گهر را چرا اعلام نمی‌کنید / باید برنده شویم
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: درخواست ما از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال این است که هر چه سریع‌تر به پرونده مهاجم گابنی تیم گل‌گهر رسیدگی کنند.

باید 8 امتیاز از گل گهر کسر شود و 2 امتیاز به استقلال برسد
خبرگزاری مهر

سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران بار دیگر نسبت به حضور مهاجم گابنی در گل گهر سیرجان اعتراض کرد و خواستار رسیدگی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شد.

طاهری: در پرونده مهاجم گابنی گل‌گهر جایی برای تردید وجود ندارد
خبرگزاری تسنیم

سرپرست تیم فوتبال استقلال از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خواست که هر چه زودتر به پرونده مهاجم گابنی گل‌گهر سیرجان رسیدگی کند.

بیژن طاهری: اگر می‌خواهند موضوع مهاجم گابنی را ماست مالی کنند، کور خوانده‌اند
خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، بیژن طاهری، سرپرست تیم فوتبال استقلال درخصوص پیگیری شکایت درباره غیرقانونی بودن مهاجم گابنی گل‌گهر سیرجان گفت: درخواست ما از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال این است که هر چه سریعتر به پرونده مهاجم گابنی رسیدگی کنند. اتهام مطرح شده، استفاده از بازیکن غیرمجاز است و این یعنی کسر هشت امتیاز از تیم گل‌گهر و اضافه شدن دو امتیاز به استقلال. وی ادامه داد:...

عزیزی خادم: فوتبال ملی ما با یک تساوی، خاکستر بر باد رفته می‌شد / فضا را برای باشگاه‌ها باز کرده‌ایم
خبرگزاری تسنیم

رئیس فدراسیون فوتبال گفت که تیم ملی کشورمان با یک تساوی در مرحله مقدماتی جام جهانی 2022، تبدیل به خاکستر بر باد رفته می‌شد.

مدافع جدید پرسپولیس درمیان بهترین‌های آسیا
وب‌گاه فرارو

«منوچهر صفروف» بازیکن تاجیکستانی جدید پرسپولیس که در لیگ قهرمانان آسیا 2021 برای تیم استقلال کشورش بازی می‌کرد، در این نظرسنجی قرار دارد.

طاهری: در پرونده بازیکن غیرمجاز گل‌گهر تردیدی وجود ندارد / استقلال باید 3 بر صفر برنده شود
خبرگزاری میزان

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: درخواست ما از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال این است که هر چه سریعتر به پرونده مهاجم گابنی رسیدگی کنند.

جلسه مجیدی با استقلالی‌ها
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز تیمش نشستی را با بازیکنان برگزار کرد.

مدافع جدید پرسپولیس در بین بهترین‌های آسیا
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - بازیکن تاجیکستانی پرسپولیس در بین بهترین مدافعان جناحراست لیگ قهرمانان آسیا 2021 قرار دارد.

سود میلیاردی استقلال از دربی
خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، طبق توافقی که استقلال با کارگزار خود برای گرفتن تبلیغات محیطی داشته است، برای دربی 97 چیزی در حدود 10 میلیارد تومان دریافت خواهد کرد. از این مبلغ سه میلیارد تومان حق سازمان لیگ بود که به حساب این سازمان واریز شد. مبلغ یک میلیارد و 230 میلیون تومان نیز باید به شرکت توسعه و نگهداری امکان ورزشی پرداخت شود. باشگاه استقلال هزینه‌های دیگری نیز انجام داد،...

مجیدی باید جوابگوی هواداران باشد
خبرگزاری خبرنگاران جوان

پیشکسوت باشگاه استقلال در حاشیه مراسم تقدیر از مربیان فوتبال درباره آخرین وضعیت این باشگاه توضیحاتی را بیان کرد.

توپ‌جمع‌کن ها از بازیکنان دربی بهتر عمل کردند
وب‌گاه خبر آنلاین

فارس نوشت: بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: اگر قرار باشد از بازی استقلال و پرسپولیس بهترین بازیکن را انتخاب کنید توپ‌جمع‌کن ها از همه بازیکنان بهتر عمل کردند.

سود استقلال از دربی چقدر بود؟
وب‌گاه عصر ایران

طبق توافقی که باشگاه استقلال با کارگزار خود برای گرفتن تبلیغات محیطی داشته است، برای این دیدار چیزی در حدود 10 میلیارد تومان دریافت خواهد کرد.

باشگاه استقلال: هرچه زودتر VAR بیاورید!
وب‌گاه فرارو

به دنبال اشتباهات داوری دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در هفته هشتم لیگ برتر، باشگاه استقلال قصد دارد نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ارسال کند.