پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

باشگاه استقلال تهران

باشگاه استقلال تهران

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مسابقه 2 تیم هوادار و استقلال تهران از هفته شانزدهم لیگ برتر فصل 1401-1400 لغو و به زمان دیگری موکول شد.

خبرگزاری تسنیم

با اعلام سازمان لیگ، دیدار تیم‌های فوتبال هوادار و استقلال در هفته شانزدهم لیگ برتر بار دیگر لغو شد.

خبرگزاری تسنیم

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان معتقد است که این باشگاه و فدراسیون فوتبال، تخلفی در بسته ماندن پنجره نقل‌وانتقالاتی آبی‌های اهوازی مرتکب نشده‌اند.

وب‌گاه فرارو

پنجره نقل و انتقالاتی استقلال خوزستان از حدود یک سال و نیم پیش بسته شده، اما با اشتباه عجیب فدراسیون فوتبال، این باشگاه بی‌خبر از بسته بودن پنجره‌اش بازیکن جذب کرده است.

خبرگزاری اکو نیوز

خبرگزاری مهر

باشگاه هال‌سیتی انگلیس برای خرید اللهیار صیادمنش مهاجم تیم ملی ایران با باشگاه فنرباغچه به توافق رسید.

وب‌گاه مشرق نیوز

امیرحسین حسین‌زاده ستاره جوان تیم استقلال که با درخشش دراین فصل رقابت‌ها نظر اسکوچیچ را هم به خود جلب‌کرده با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامش از منفی شدن تست کرونایش خبر داد.

وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس سازمان خصوصی‌سازی گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته مجمع باشگاه استقلال در روز 6بهمن و باشگاه پرسپولیس در روز 9 بهمن برگزار می شود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، نشست کارشناسی بررسی ابعاد واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در راستای سلسله نشست‌های انجام شده، بعد از ظهر دیروز (یکشنبه) در محل سازمان خصوصی سازی برگزار شد. حسین قربانزاده در این نشست با اشاره به جلسه روز شنبه خود با وزیر ورزش و مدیران عامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: در این جلسه وزیر ورزش ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته در زمینه واگذاری...

وب‌گاه مشرق نیوز

بازیکن خارجی و دو رگه تیم فوتبال استقلال پس از منفی شدن تست کرونا، ایران را به مقصد کشورش ترک کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: پنجره نقل و انتقالاتی استقلال خوزستان از حدود یک سال و نیم پیش بسته شده اما با اشتباه عجیب فدراسیون فوتبال، این باشگاه بی‌خبر از بسته بودن پنجره‌اش بازیکن جذب کرده است.

وب‌گاه فرارو

کوین یامگا ستاره فرانسوی استقلال، ایران را ترک کرد.

وب‌گاه الف

پنجره نقل و انتقالاتی استقلال خوزستان از حدود یک سال و نیم پیش بسته شده اما با اشتباه عجیب فدراسیون فوتبال، این باشگاه بی‌خبر از بسته بودن پنجره‌اش بازیکن جذب کرده است.

وب‌گاه فرارو

روزنامه‌های ورزشی امروز دوشنبه 4 بهمن 1400 را از نظر می‌گذرانید.