سه‌شنبه 28 فروردین 1403

بنجامین نتانیاهو

بنجامین نتانیاهو

وب‌گاه عرشه آنلاین

کابینه جنگی اسرائیل با تشکیل جلسات امنیتی در حال بررسی و تصمیم گیری درباره پاسخ اخیر ایران در خاک سرزمین های اشغالی است. خبرگزاری ایرنا: کابینه جنگی اسرائیل با تشکیل جلسات امنیتی در حال بررسی و تصمیم گیری درباره پاسخ اخیر ایران در خاک سرزمین های اشغالی است. با این وضعیت به نظر می‌رسد چند سناریو برای پاسخ احتمالی رژیم صهیونسیتی وجود دارد به گزارش عرشه آنلاین، خبرگزاری ایرنا ایران وابسته...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: وزیر خزانه داری آمریکا با بیان ادعاهایی درباره حمله موشکی ایران به اسرائیل گفت که ایالات متحده آمریکا ایران را تحریم می کند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: وزیر خارجه اردن در دیدار با همتای آلمانی خود اعلام کرد نتانیاهو با پیش کشیدن موضوع ایران به دنبال دور کردن توجهات از غزه است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر و سرگئی ناریشکین رییس سرویس اطلاعات خارجی روسیه در قاهره با یکدیگر دیدار کردند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

یک خودروی غیرنظامی در لبنان هدف پهپاد اسرائیل قرار گرفت.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

حزب الله لبنان امروز 0سه شنبه) با شلیک 2 فروند پهپاد انتحاری، سامانه موشکی اسرائیل را در منطقه بیت هلیل در نزدیکی شهرک صهیونیست نشین کریات شمونه، هدف قرار داد که بر اثر آن شماری از صهیونیست ها کشته و زخمی شدند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی به تشریح جزییاتی از عملیات «وعده صادق» پرداخت.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رئیس دولت اصلاحات گفت: پاسخ ایران به جنایت اسرائیل مدبرانه، شجاعانه، منطقی و قانونی بود.

خبرگزاری دانشجو

مجتبی شاکری دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو اظهار کرد: در گذشته ما در مصاف با صهیونیست‌ها به عنوان پشتیبان‌کننده جبهه مقاوت ایفای نقش می‌کردیم، اما این مصاف به نقطه‌ای رسید که نیاز به اقدام مستقیم و گسترده علیه رژیم شد. وی افزود: حمله به کنسولگری ایران، نقض همه قواعد بین‌المللی و شهادت بسیاری از مستشاران نظامی فرصت مناسبی را ایجاد کرد که...

وب‌گاه عصر ایران

رئیس جمهور ونزوئلا نسبت به هر گونه تشدید تنش از جانب نتانیاهو علیه ایران هشدار داد و گفت: اگر رژیم صهیونیستی به دنبال پاسخ به حمله ایران باشد، جنگ جهانی سوم به راه می‌افتد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

وزیر خارجه عربستان سعودی امروز (سه‌شنبه) در سخنانی از برخورد دوگانه جامعه بین المللی با بحران و جنگ علیه غزه انتقاد کرد و خواستار برقراری فوری اتش‌بس در این باریکه شد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

وزیرخارجه اردن در راستای توجیه مقابله با عملیات پهپادی ایران علیه اراضی اشغالی، اظهاراتی تازه مطرح کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

منابع خبری از درگیری شدید میان مبارزان مقاومت فلسطین و اشغالگران در شمال اردوگاه النصیرات در مرکز غزه و حمله راکتی سرایا القدس به سدیروت خبر دادند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

حزب‌الله لبنان از هدف قرار دادن نظامیان اسرائیل در پایگاه «برکه ریشا» در شمال اراضی اشغالی خبر داد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

با وجود هفت ماه ناکامی ارتش اسرائیل در نوار غزه و دست نیافتن به اهداف اعلام شده، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم امروز سه شنبه بار دیگر از رویای خود برای پیروزی سخن گفت.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

وزارت بهداشت غزه از افزایش تعداد شهدای جنگ غزه به 33 هزار و 843 نفر خبر داد.