جمعه 28 مرداد 1401

بورس تهران

بورس تهران

وب‌گاه دنیای اقتصاد

طی چند روز معاملاتی اخیر چند نشانه تغییر روند در معاملات بورس تهران مشاهده شده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

بورس در دو سه روز معاملاتی اخیر چند تحرک در جهت تغییر روند از خود نشان داده است. با این حال هنوز باید با دقت بیشتری معاملات را رصد کرد.

وب‌گاه تابناک

موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی پانزدهمین روز مرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اکوایران در این داده نما، واکنش شاخص کل بورس تهران به واریزی های گذشته را مورد بررسی قرار داده است.

وب‌گاه گسترش

گرچه بورس تهران در این هفته باز هم افت کرد، اما نسبت به دو هفته گذشته وضعیت بهتری داشت.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

آخرین باری که سرمایه گذاران حقیقی تزریق پول به بازار داشتند 23 خردادماه بود. از آن زمان تا کنون حتی در یک روز هم تزریق پول به بازار توسط حقیقی ها انجام نشده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

گرچه بورس تهران در این هفته باز هم افت کرد، اما نسبت به دو هفته گذشته وضعیت بهتری داشت.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

در این گزارش ارزش کل بورس تهران از 4 تا 12 مرداد 1401 آمده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

یخ قیمت دلار در بازار ارز با اعلام خبر شروع مجدد مذاکرات شکست و بازار سهام پس از شکست چندین حمایت متوالی با حمایت دولتی سبز شد.

خبرگزاری تسنیم

بر اساس اعلام خزانه داری کل کشور، تا کنون 66 هزار میلیارد تومان انواع اوراق فروخته شده و تا پایان سال نیز بیش از 50 هزار میلیارد تومان اوراق دیگر نیز عرضه خواهد شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

پس از پایان معاملات امروز بازار بورس ایران (12 مرداد1401) ارزش سهام عدالت 532 هزارتومانی دارندگان این سهام به 10 میلیون و935هزار و 745 تومان رسید.

خبرگزاری دانشجو

گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو - محمد علی طیرانی؛ وظیفه کنترل تورم در اقتصاد ایران بر عهده بانک مرکزی است. شرایط تورمی که پیش می‌آید بانک مرکزی باید ایفای نقش کند و با ابزاری که در دست دارد جلوی رشد تورم را بگیرد. مهمترین ابزار سیاست گذاری پولی تعیین نرخ سود بازار بین بانکی می‌باشد. در بازار بین بانکی، بانک‌هایی که جهت تسویه بین بانکی با کسری در ذخایر روبرو می‌شوند از بانک‌هایی که دارای...

خبرگزاری دانا

امروز شاخص کل بورس با 7338 واحد افزایش در رقم یک میلیون و 437 هزار واحد ایستاد و شاخص هم وزن هم 3466 واحد صعود کرد و به رقم 384 هزار و 55 واحد رسید.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، بورس اوراق بهادار تهران امروز هم مانند دو روز گذشته روند رو به رشد به خود گرفت و شاخص کل با افزایش 7 هزار و 338 واحد به رقم یک‌میلیون و 437 هزار و 359 واحد رسید. شاخص کل با معیار هم‌وزن با افزایش 3 هزار و 466 واحد به رقم 384 هزار و 55 واحد رسید. ارزش بازار در بورس تهران به بیش از 5 میلیون و 479 هزار میلیارد تومان رسید. معامله گران امروز بیش...

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - شاخص کل بورس تهران امروز (چهارشنبه، 12 مردادماه) با هفت‌هزار و 338 واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و 437 هزار واحدی قرار گرفت.