بی ام و M8 را برای سال 2022 به روز کرد

خبرگزاری خبرنگاران جوان مشاهده در مرجع
بی ام و M8 را برای سال 2022 به روز کرد

بی ام و، M8 کوپه و کانورتیبل را برای سال 2022 معرفی کرده است که شامل 617 اسب بخار قدرت، سیستم چهار چرخ متحرک و شاسی بهبود یافته است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، بی ام و، M8 کوپه و کانورتیبل را برای سال 2022 معرفی کرده است که می توان این خودرو را با مدل‌های معمولی سری 8 اشتباه گرفت. اگرچه بی ام و یک پیشرانه V-8 دو توربو مشابه را در M850i 523 اسب بخاری ارائه می‌دهد، اما اکنون هر M8 دارای اعتبارنامه رقابتی است که شامل 617 اسب بخار قدرت، سیستم چهار چرخ متحرک و شاسی بهبود یافته است.

پس از رد شدن از مدل سال 2021 در آمریکا، M8 کوپه و کانورتیبل برای سال 2022 باز می‌گردند. تغییر بزرگ این است که هر دو اکنون فقط در پوشش Competition ارائه می‌شوند، به این معنی که هر نسخه اکنون دارای 617 اسب بخار قدرت و تجهیزات دیگری است که قبلا منحصر به فرد بود. نوع Comp M8 همچنین اکنون با صندلی‌های سطلی M کربن سبک وزن به عنوان یک آپشن در دسترس است.

از آنجایی که M8 کوپه قیمت بسیار کمتری دارد و برای مسابقات پیست مناسب‌تر است، بسیاری نسخه کانورتیبل را توصیه می کنند. هر دو سبک بدنه با تعداد زیادی از تجملات استاندارد ارائه می‌شوند. این خودرو دارای ترمز‌های سرامیکی M Carbon هستند که به گفته بی‌ام‌و باعث کاهش وزن می‌شوند و به گونه‌ای ساخته شده‌اند که در برابر سوء استفاده بهتر از مسیر مقاومت کنند.

M8 مجهز به یک توربو دوقلو 4.4 لیتری V-8 است که 617 اسب بخار قدرت و 553 پوند فوت گشتاور تولید می‌کند. این خودرو قدرتمند با یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک و یک سیستم چهار چرخ متحرک ارائه می شود که می‌تواند نیرو را به محور جلو منتقل کند.

مانند اکثر خودرو‌های بی ام و سری M، طراحی داخلی M8 و فضای سرنشینان تقریبا مشابه مدل‌های معمولی است. اگرچه طراحی آن چندان شیک به نظر نمی رسد اما به دلیل اسنفاده از چرم در برخی سطوح باعث شده این خودرو مجلل به نظر برسد. هر M8 دارای ویژگی‌های لوکس استاندارد است که شامل روشنایی محیطی قابل تنظیم، پشت آمپری دیجیتال 12.1 اینچی، صندلی‌های جلوی همراه با امکانات گرم‌کن و تهویه‌، داشبورد با روکش چرم ناپا، فرمان قابل تنظیم برقی و شارژ بی‌سیم می‌شود.

کابین آن فضای زیادی را برای مسافران صندلی جلو فراهم می‌کند و کسانی که M8 می‌خواهند و نیاز به تردد منظم بیش از دو نفر دارند، می توانند M8 Gran Coupe چهار درب بسیار جادارتر را در نظر بگیرند.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
بی ام و M8 را برای سال 2022 به روز کرد 2
بی ام و M8 را برای سال 2022 به روز کرد 3
بی ام و M8 را برای سال 2022 به روز کرد 4
بی ام و M8 را برای سال 2022 به روز کرد 5