شنبه 29 اردیبهشت 1403

آمریکا

آمریکا

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سنتکام ادعا کرد که ارتش یمن به یک نفتکش یونانی در دریای سرخ حمله موشکی کرده است.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، علی بهادری جهرمی در اختتامیه رویداد «جام رسانه امید»، اظهار کرد: اگر امروز شاهدیم که تهاجم علیه استقلال، آزادی، انسان‌مداری و دین‌مداری از حوزه‌های اصلی جنگ شناختی است، خط مقدم این دفاع، اهالی رسانه هستند. باید به جایگاه و اهمیت و حساسیت آن باور داشته باشیم و هم درخور آن همه باهم دست به دست هم دهیم و حاکمیت و جامعه رسانه‌ای، یک سنگر واحد برای...

وب‌گاه عصر ایران

دفتر نانسی پلوسی رئیس مجلس نمانیندگان آمریکا در تاریخ 6 آبان 1401 به وقت محلی در بیانیه ای اعلام کرد که پل پلوسی، همسر رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در اقامتگاه شخصی وی مورد حمله قرار گرفته و در بیمارستان بستری شده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا (سنتکام) روز شنبه ادعا کرد که ارتش یمن به یک نفتکش یونانی در دریای سرخ حمله موشکی کرده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

مذاکرات چین با عربستان برای انعقاد پیمان تجارت آزاد درحالی با بن بست مواجه شده است که آمریکا طی ماه‌های اخیر ریاض را برای محدود کردن روابط با پکن تحت فشار قرار داده است.

وب‌گاه مشرق نیوز

اصلاح‌طلبان پس از تحریم انتخابات در تلاش هستند تا از مجلس دوزادهم پلی برای انتخابات ریاست جمهوری بسازند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

رئیس‌جمهور آمریکا درخواست ترامپ برای انجام مناظره‌های بیشتر را رد کرده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: نبود اهداف سیاسی مشخص در جنگ باعث شده ارتش این رژیم بیش از آنکه به دنبال کسب دستاوردهای میدانی مشخص باشد، به نیرویی تبدیل شود که صرفاً به وقایع مختلف واکنش نشان می‌دهد و رشته امور از دستش خارج شده است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

یک خبر در بازار ارز امروز مورد توجه بود. خبری در کانال‌های تلگرامی با عنوان احتمال مسدود‌سازی دارایی‌های تتر ایرانی‌ها به خاطر تحریم‌ها دست‌به‌دست می‌شد یک خبر در بازار ارز امروز مورد توجه بود. خبری در کانال‌های تلگرامی با عنوان احتمال مسدود‌سازی دارایی‌های تتر ایرانی‌ها به خاطر تحریم‌ها دست‌به‌دست می‌شد. در این خبر ادعا شده که با راه‌اندازی سیستم نظارتی مشترک میان تتر و چِینالیسِس...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

به گزارش یک روزنامه انگلیسی، نبود اهداف سیاسی مشخص در جنگ باعث شده ارتش این رژیم بیش از آنکه به دنبال کسب دستاوردهای میدانی مشخص باشد، به نیرویی تبدیل شود که صرفاً به وقایع مختلف واکنش نشان می‌دهد.

وب‌گاه 55 آنلاین

عقاب هارپی پرنده شکاری عظیم‌الجثه و قدرتمندی است که در جنگل‌های بارانی گرمسیری آمریکای مرکزی و جنوبی یافت می‌شود. این پرنده، قوی‌ترین عقاب قاره آمریکا و یکی از بزرگترین انواع عقاب در جهان است.

وب‌گاه الف

هر روز اخبار فراوانی در رسانه‌ها منتشر می‌شود که دنبال کردن آن‌ها حتی برای آنانی که اهل مطالعه اخبار هستند کار دشواری است. بسته خبری تحلیلی الف، با رصد اخبار و رویدادهای مهم، همچنین تحلیل‌های صورت گرفته در این زمینه، مخاطبان خود را از مهم‌ترین وقایع روز آگاه می‌کند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رئیس جمهور گرجستان لایحه مصوب در پارلمان این کشور تحت عنوان عوامل خارجی را وتو کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: همزمان با رسانه ای شدن امضای توافقنامه 10 ساله میان هند و ایران برای مدیریت بندر چابهار، ناظران از اهمیت استراتژیک این بندر برای دهلی نو گفتند؛ به باور آنها بندر چابهار نه تنها به واسطه نقشش در کریدور شمال - جنوب قادر است زمینه را برای تسهیل تجارت هموار کند بلکه این توان را به دهلی نو می دهد تا چین را دور بزند.

وب‌گاه عصر ایران

تصادف تانکر سوخت منجر به انفجار آتش و دود در نزدیکی گلدن، کلرادو آمریکا شد.