یک‌شنبه 12 آذر 1402

آمریکا

آمریکا

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: همزمان با آغاز عملیات زمینی اسرائیل در نوار غزه، گروهی از ناظران از چالش های پیش روی اسرائیل می گویند. به باور آنها، شرایط گروگان ها و توانایی بالای حماس در جنگ شهری، نظامیان اسرائیلی را در شرایط دشواری قرار خواهد داد. با این همه شواهد نشان می دهد که اسرائیل خود را برای محاصره طولانی مدت نوار غزه آماده کرده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: محققان دریافته‌اند که "بیماری‌های قلبی" ممکن است زیر مجموعه‌ای از بیماران مبتلا به پیری زودرس و رشد زودرس بیماری عروق کرونر را تشخیص دهند که پیش بینی آن ممکن است با اقدامات پیشگیرانه اولیه بهبود یابد.

وب‌گاه خبر آنلاین

عکس جدیدی از ستاره آرژانتینی منتشر شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: برخی از منابع خبری از هدف قرار گرفتن پایگاه آمریکایی «العمر» در شرق سوریه خبر دادند.

وب‌گاه خبر آنلاین

خاطرات سال 1379 هاشمی رفسنجانی روایت دست اول از سالی پرالتهاب و پرحادثه است.

وب‌گاه مشرق نیوز

نیروی متراکمی که نبرد غزه در جهان آزاد کرده، تاثیراتی فراتر از یک جنگ نقطه‌ای یا منطقه‌ای برجا خواهد گذاشت. تاریخ به قبل از این جنگ باز نخواهد گشت.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - بسیاری از اساتید دانشگاه‌های مختلف آمریکا که حملات اسرائیل به نوار غزه را در ابتدا محکوم کرده بودند، با تحت فشار قرار گرفتن از سوی نهادهای صهیونیستی قدرتمند و بانفوذ، مجبور به عذرخواهی شده و یکی‌یکی نسبت به موضع‌گیری‌هایی که داشتند، عقب‌نشینی کردند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

اقتصاد ایران روزهای حساسی را می‌گذراند. طولانی‌شدن دوره تحریم‌ها و اعمال محدودیت‌های دوره‌ای از سوی کشورهای تحریم‌کننده، اقتصاد ایران را در شرایط دشوار و شکننده‌ای قرار داده است. در عین حال مجموعه سیاست‌هایی که دولت‌ها طی سنوات گذشته برای مدیریت شرایط متاثر از تحریم، پیش روی بخش واقعی اقتصاد قرار داده‌اند، فشار را روی فعالان اقتصادی و بنگاه‌های تولیدی و صادراتی مضاعف کرده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

طی چند روز اخیر و با تشدید بمباران غزه از سوی اسرائیل، همواره از «حمله زمینی تمام‌عیار» سخن گفته می‌شود. واژه «حمله زمینی» هم در عرصه عمومی و هم از سوی کارشناسان به‌وفور استفاده می‌شود، اما این واژه نه با معنای علمی آن هم‌تراز است و نه با واقعیت‌های میدانی در غزه. نتانیاهو و مقام‌های کابینه‌اش در هفته‌های ابتدایی از «حمله زمینی گسترده» یا «عملیات زمینی تمام‌عیار» استفاده می‌کردند اما...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

براساس گزارش ها شهر البوکمال در نزدیکی مرز عراق هدف حمله هوایی یک فروند جنگنده آمریکایی قرار گرفته است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

معاون جوانی جمعیت مرکز جوانی جمعیت، سلامت خانواده و مدارس وزارت بهداشت با بیان اینکه متاسفانه الان که در سال 1402 قرار داریم نرخ جمعیت ایران 0.6 است، بر ضرورت توجه به جوان‌سازی جمعیت کشور تاکید کرد. پیری جمعیت در ایران به مرحله خطرناک رسید امروز اعلام شد که جمعیت ایران 10 سال پیرتر شده است ایران در مسیر سونامی پیری قرار دارد و این بحران تا چند سال دیگر کشور را فرا می گیرد. جمعیت ایران طبق پیش‌بینی‌ها...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

حمله راکتی از خاک سوریه به اسراییل اتفاق افتاده است و پاسخ رژیم صهیونیستی به این حمله راکتی مشخص نیست.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: منابع عبری‌زبان از گفت‌وگوی تلفنی نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا برای بار هشتم پس از وقوع جنگ غزه خبر دادند.

خبرگزاری فارس

وب‌گاه دنیای اقتصاد

حماس نسبت به کشتاری دیگر در بیمارستان قدس هشدار داد و از جهانیان که به مسؤولیت خود عمل کنند.