سه‌شنبه 11 بهمن 1401

آمریکا

آمریکا

وب‌گاه دنیای اقتصاد

استرالیا در دور جدید تحریم‌ها علیه ایران، 16 شخص و نهاد را به این فهرست اضافه کرده است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از بارش برف و باران در محورهای 22 استان کشور خبرداد و اعلام کرد که 18 مسیر برون شهری نیز مسدود است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

روابط عمومی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری طی صدور اطلاعیه اعلام کرد مدارس شهرستان‌های استان در تمامی مقاطع فردا 12 بهمن‌ماه تعطیل بوده و فعالیت خود را به صورت غیرحضوری در شبکه شاد ادامه خواهند داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

بر اساس خبری که از روز گذشته در رسانه‌ها منتشر شده روابط عمومی جشنواره فجر محدودیت زیادی برای حضور عکاسان در این جشنواره تعیین کرده.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

یک رسانه پرتغالی می‌گوید سرمربی پیشین تیم ملی ایران برای عقد قرارداد با تیم ملی قطر، امروز (سه‌شنبه) وارد دوحه می‌شود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

در این گزارش به بررسی 4 گونه از مارهای کشنده و خطرناک کشور پرداخته شده‌است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

یک مجله تست کالا در آلمان اعلام کرد که رژلب به دلیل دارا بودن برخی مواد می‌تواند عامل ابتلا به سرطان یا بیماری‌های دیگر باشد.

خبرگزاری ایرنا

نیویورک - ایرنا - نشریه آمریکایی نیوزویک در گزارشی در پی حمله ناموفق به یکی از صنایع دفاعی ایران در اصفهان نوشت که ایران درباره هرگونه اقدام نظامی آمریکا و احتمال وقوع جنگ تمام عیار هشدار داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس گفت: طبق مصوبه امروز این کمیسیون، خروج بانوان از کشور باید با اذن سرپرست باشد، مگر در موارد خاص که با حکم دادگاه انجام می‌شود.

وب‌گاه عرشه آنلاین

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران نسبت به احتمال یخبندان شبانه و سقوط بهمن در ارتفاعات شمالی و کوهستانی استان تهران هشدار داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

مدیرکل امور بیمه‌شدگان سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: اتباع خارجی که دارای حداقل 30 روز سابقه پرداخت حق‌بیمه باشند می‌توانند نسبت به انعقاد قرارداد بیمه اختیاری اقدام کنند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، وزارت بازرگانی آمریکا اعلام کرد نام هفت نهاد ایرانی را به بهانه کمک به روسیه در جنگ اوکراین در فهرست سیاه تجاری خود قرار داده است. بر اساس یک بیانیه وزارت بازرگانی آمریکا، این نهاد آمریکایی روز سه شنبه به وقت محلی اعلام کرد هفت شرکت ایرانی به بهانه تولید پهپاد‌هایی که روسیه از آن‌ها برای حمله به اوکراین استفاده کرده است، در فهرست سیاه تجاری...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

انگلیس از عدم ارسال جنگنده به اوکراین برای نبرد با روسیه خبر داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری قاتلی خبر داد که پس از درگیری خیابانی با عده‌ای دیگر و شلیک به وسیله کلت کمری، مرگ دردناک پسر بچه‌ای سه ساله را رقم زده بود.

وب‌گاه عرشه آنلاین

یک نماینده پیشین مجلس گفت: در مجلس یک تعداد محدودی هستند که بعضاً مواضعی را اتخاذ می‌کنند که مواضع بخش عمده‌ای از نیروهای اجتماعی و مردم است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

وزارت بازرگانی آمریکا نام هفت نهاد ایرانی را به بهانه کمک به روسیه در جنگ اوکراین به فهرست سیاه تجاری خود اضافه کرده است.