سه‌شنبه 2 مرداد 1403

تئاتر

تئاتر

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: دونالد ترامپ تنها چهره مشهور سیاسی جهان نبود که از یک سوء قصد جان به در برد. ماندن بر مهمترین کرسی‌های قدرت در کشورهای جهان گاه به قیمت جان صاحبان قدرت تمام شده و گاه تیرها به هدف نخورده است. «اقتصادنیوز» در این گزارش به تاریخچه مهمترین ترورهای ایران و جهان پرداخته است.

وب‌گاه خبر آنلاین

فراخوان سیزدهمین رویداد سراسری تئاتر صاحبدلان در بخش‌های مختلف صحنه‌ای، خیابانی، نمایشنامه‌نویسی، تئاتر ملل و پژوهش و آموزش منتشر شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

خبرگزاری تسنیم

نسخه سینمایی تله تئاتر «کاتب اعظم»، محصول مرکز سریال سوره به مناسبت تاسوعا و عاشورا حسینی در 2 قسمت، از شبکه افق پخش می‌شود.

خبرگزاری تسنیم

محمد مهدی اسماعیلی در جلسه هیئت امنا‌ی صندوق اعتباری هنر در فرهنگسرای نیاوران حضور یافت.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، متن این حکم به شرح زیر است: «جناب آقای سید مصطفی موتورچی نظر به دانش، تخصص و اشراف جنابعالی در حوزه نمایشنامه نویسی به ویژه نمایشنامه‌های تئاتر مردمی بچه‌های مسجد و با توجه به اهمیت این حوزه خاص به‌عنوان رکن اساسی شکل‌گیری یک اثر نمایشی درخور به موجب این حکم به دبیری چهارمین جشنواره نمایشنامه‌نویسی گلدسته‌ها منصوب می‌شوید. امید است با یاری خداوند...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

رضا ایرانمنش عنوان کرد: مردم همیشه به من لطف دارند با هر بار بستری به بیمارستان می آیند و این بار هم لطف داشتند. دکتر خواهش کرد که مراقبت صورت بگیرد تا کسی به ملاقات نیاید و فقط 2 نفر به صورت شیفتی صبح تا شب و شب تا صبح به صورت محدود حضور داشتند که همسر و پسرم و بابک نوری بودند.

وب‌گاه خبر آنلاین

رضا ایرانمنش از عمل جراحی اخیرش که در پی عوارض خروج گلوله و ترکش طی یک سال گذشته از بدنش رخ داد، سخن گفت و یادآور شد که همچنان عاشق بازیگری است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: که به تازگی از بیمارستان مرخص شده است درباره وضعیت جسمانی خود بیان کرد: در حال حاضر روی ویلچر هستم یا با واکر راه می‌روم و یک ماهی باید دوره نقاهت را بگذرانم به هر حال جا به جایی برایم سخت است اما خدا را شکر حالم بهتر است.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، رضا ایرانمنش که به تازگی از بیمارستان مرخص شده است درباره وضعیت جسمانی خود به مهر بیان کرد: در حال حاضر روی ویلچر هستم یا با واکر راه می‌روم و یک ماهی باید دوره نقاهت را بگذرانم به هر حال جا به جایی برایم سخت است، اما خدا را شکر حالم بهتر است. وی درباره دلیل بستری شدنش در بیمارستان عنوان کرد: به دلیل حضور در دوران جنگ تحمیلی در این سال‌ها 6 گلوله...

وب‌گاه خبر آنلاین

یک بازیگر مرد به خاطر عمل بینی نقشش را در سریال «مختارنامه» کلا از دست داد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، اداره کل هنر‌های نمایشی، شهرداری استان همدان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان و انجمن هنر‌های نمایشی ایران بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان را با شعار «تئاتر، گفت‌وگوی بدون مرز» و با هدف تقویت همدلی و همراهی، رشد آگاهی و اعتماد به نفس فرزندان ایران زمین از طریق نمایش، آبان‌ماه سال 1403 در شهر تاریخی همدان برگزار می‌کنند. تحقق...

وب‌گاه الف

رضا ایرانمنش از عمل جراحی اخیرش که در پی عوارض خروج گلوله و ترکش طی یک سال گذشته از بدنش رخ داد، سخن گفت و یادآور شد که همچنان عاشق بازیگری است.

وب‌گاه خبر آنلاین

"شبیه آنتیگونه"، اقتباسی به قلم عنایت الله خادم بشیری از نمایشنامه‌ی مشهور آنتیگونه اثر تراژدی‌نویس یونانی، سوفوکل است که در ایران و جهان بارها و به شیوه‌های متفاوت، روی صحنه رفته است.

وب‌گاه مشرق نیوز

روشنفکران ما عموماً ایران را تخطئه می‌کنند و نمی‌گویند در این روستای عقب‌افتاده آنان چگونه به این جایگاه بزرگ عقل و اندیشه رسیده‌اند!