سه‌شنبه 25 مرداد 1401

تبریز

تبریز

وب‌گاه دنیای اقتصاد

مسعود پزشکیان گفت: در خصوص شباهت سفرهای استانی دولت سیزدهم با دولت نهم و دهم گفت: رئیسی در سفرهای استانی خود حداقل 200 پروژه را امضا نمی‌کند؛ اما محمود احمدی نژاد آن زمان در سفر استانی خود 200،300 پروژه را امضا می کرد که هنوز هم همان پروژه‌ها بر روی زمین مانده است.

خبرگزاری تسنیم

سعید قطبی‌زاده منتقد و فیلمنامه‌نویس سینما ایران در دوازدهمین جلسه فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه، جهان‌بینی فیلم‌سازان فیلم کوتاه و رابطه آن‌ها با سینمای بلند را بررسی کرد و به نقد چهار فیلم اکران شده این برنامه پرداخت.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

در ادامه نقد مثبت و منفی دولت سیزدهم به سفرهای استانی و احیای برجام، مسعود پزشکیان گفت: در حالی که رییسی به استان‌ها سفر می‌کند و امیدی را بین مردم ایجاد می‌کند، واقعیت این است که پولی وجود ندارد.

وب‌گاه خبر آنلاین

فارس نوشت: بحث حضور مهاجم پیشین استقلال در پرسپولیس یک بار دیگر داغ شده و باید دید که این انتقال انجام می‌شود یا نه.

وب‌گاه خبر آنلاین

جماران نوشت: نماینده تبریز در مجلس گفت: چرا سفره مردم را رنگین نمی‌کنید؟! مگر در دور قبل نمی گفتند برجام را باید پاره کرد و خیانت است؛ پس چرا امروز خیانت را ادامه می‌دهید، در حالی که سفره مردم بی‌رنگ‌تر شده است؟!

وب‌گاه ورزش سه

صادق درودگر می‌گوید این هفته تصمیم نهایی در مورد بدهی کارگزار استقلال گرفته خواهد شد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: در تامین اقلام مورد نیاز اقشار مختلف تاخیر و تعلل جایز نیست و تامین کالاهای ضروری برای همه متقاضیان ضروری است.

خبرگزاری تسنیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در جلسه فنی سرخپوشان تبریزی از عملکرد برخی از شاگردانش انتقاد کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

ورزش سه نوشت: باشگاه تراکتور تبریز خواهان جذب ارسلان مطهری مهاجم استقلال شده و احتمال انجام این انتقال وجود دارد.

خبرگزاری دانا

سرپرست فدراسیون فوتبال گفت: کارهای فدراسیون مانده بود و به همین دلیل ترجیح دادم کامرانی‌فر عازم سوئیس شود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

نماینده مردم تبریز گفت: تامین اقلام جهیزیه برای همه متقاضیان با قیمت کارخانه و یا پایین تر از آن، کمک به حل مشکل عموم مردم به ویژه بازنشستگان فاقد مسکن ضرورت دارد.

خبرگزاری ایرنا

تبریز - ایرنا - سرپرست فدراسیون فوتبال گفت: این فدراسیون نسبت به فراهم ساختن زیرساخت ها برای حضور بانوان در ورزشگاه ها و تماشای فوتبال علاقه مند است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

نماینده مردم تبریز خطاب به دولت گفت: در تامین اقلام مورد نیاز اقشار مختلف تاخیر و تعلل جایز نیست. بر اساس جزء 1 بند «ص» تبصره یک قانون بودجه سال 1401، تامین کالاهای ضروری برای همه متقاضیان بدون لحاظ خط کشی های غیر قابل عمل و اجرا فوری و ضروری است.

خبرگزاری تسنیم

سرپرست فدراسیون فوتبال تأکید کرد، حضوری جوانمردانه در انتخابات این فدراسیون خواهد داشت.

وب‌گاه ورزش سه

باشگاه تراکتور تبریز خواهان جذب ارسلان مطهری مهاجم استقلال شده و احتمال انجام این انتقال وجود دارد.