چهارشنبه 19 مرداد 1401

تهیه کننده «نون خ» فراخوان جذب بازیگر را تکذیب کرد

وب‌گاه عصر ایران مشاهده در مرجع
تهیه کننده «نون خ» فراخوان جذب بازیگر را تکذیب کرد

فعلا انتشار هرگونه فراخوان، اعلام شماره تلفن برای جذب بازیگر و هنرور هیچ اعتباری ندارد و کاملا تکذیب می شود.

تهیه کننده سریال «نون‌خ» انتشار هرگونه فراخوان و جذب بازیگر و هنرور برای این سریال را تکذیب کرد.

به گزارش ایرنا از سریال نون‌خ، بدنبال انتشار فراخوان جذب بازیگر و هنرور برای فصل چهارم‌سریال نون‌خ، مهدی فرجی با تکذیب این اتفاق گفت: فصل چهارم سریال هم اکنون در مرحله پیش تولید قرار دارد و هنوز به مرحله انتخاب بازیگر نرسیده است.

وی ادامه داد: از این رو فعلا انتشار هرگونه فراخوان، اعلام شماره تلفن برای جذب بازیگر و هنرور هیچ اعتباری ندارد و کاملا تکذیب می شود.

تهیه کننده نون خ ادامه داد: فراخوان رسمی جذب بازیگر و هنرور بصورت رسمی از طریق روابط عمومی سریال و صفحه رسمی سریال در فضای مجازی منتشر و اعلام می شود.

نون خ نام مجموعه تلویزیونی ایرانی است که تاکنون 3 فصل از این سریال ساخته شده است. این سر یال به کارگردانی سعید آقاخانی و نویسندگی امیر وفایی است که در نوروز 1398 از شبکه یک پخش شد.

نون خ مخفف نام نقش اصلی این سریال، نورالدین خانزاده است. این مجموعه پربیننده‌ترین سریال نوروز 1398 بود. این سریال در سه فصل در سال های 1399 و 1400 با داستان های متفاوت از شبکه یک سیما و شبکه تماشا پخش شده است. و سه سال پربیننده ترین سریال های نوروزی صدا و سیما بوده است.

سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، میرطاهر مظلومی، شقایق دهقان، حمید لولایی، نسرین مرادی، ماشاالله وروایی، سیروس سپهری، کاظم نوربخش، سیدحسین موسوی، سیروس میمنت، پاشا جمالی، مجید یاسر، سیدعلی صالحی، هدیه بازوند، ندا قاسمی، سیروس حسینی فر، حسن رحمتی، حسین مرادی، یوسف کرمی، وریا امینی، کیوان شیخ احمدی، رضا رشیدی، پرویز کولیوند، صهبا شرافتی، نارین ایوبی، آتنا مهیار، شقایق فتاحی، مدیا زردویی، شبنم عظیمی، ثنا سلیمان زاده، علی اخوان، سیروس حسینی فر، یوسف کرمی، وریا امینی، افشین ملکی و زنده یاد علی ابوالحسنی از جمله هنرمندان این سریال کمدی بودند.

تماشاخانه

ببینید | مشاهده دلفین‌های کور در جنگل / جایی که کمتر انسانی به آنجا پا گذاشته

ببینید | لحظه خاموش کردن دوربین‌های آژانس در ایران

فیلم های دیگر کانال عصر ایران در تلگرام
تهیه کننده «نون خ» فراخوان جذب بازیگر را تکذیب کرد 2
تهیه کننده «نون خ» فراخوان جذب بازیگر را تکذیب کرد 3
تهیه کننده «نون خ» فراخوان جذب بازیگر را تکذیب کرد 4