یک‌شنبه 5 تیر 1401

تلگرام

تلگرام

وب‌گاه عصر ایران

کارگروه شرایط اضطراری آلودگی هوای خوزستان شنبه شب، ادارات و سازمان های پنج شهرستان آبادان، خرمشهر، هویزه، دشت آزادگان و شادگان را به دلیل ورود توده گرد و غبار برای امروز یکشنبه تعطیل اعلام کرد. این کارگروه صبح امروز تصمیم به تعطیل نشدن سایر شهرستان‌ها گرفته بود.

وب‌گاه عصر ایران

سرود "سلام فرمانده" که در هفته‌های اخیر توسط کودکان و نوجوانان بسیاری در سراسر دنیا اجرا شد، این بار نسخه کاملی از آن به زبان انگلیسی خوانده شده است که در ادامه، فیلمی از آن را مشاهده می‌کنید.

وب‌گاه عصر ایران

در واقع فصل استفاده ابزاری پهلوی‌چی‌ها از ماجرای تابستان 67 به پایان رسیده است و این جماعت الان از منظری تازه به آن ماجرا نگاه می‌کنند

وب‌گاه عصر ایران

شما ادعا کردی مادرم ما را به‌دست شما سپرد. شما یک نگاه به‌کارنامه‌ی خودت بکن. کدام آدم عاقلی، شوهر خودش را به‌دست شما می‌سپارد...

وب‌گاه عصر ایران

زمین‌لرزه‌ای به بزرگی 5.4 ریشتر در عمق 10 کیلومتری زمین استان کرمان - حوالی روار را لرزاند.

وب‌گاه عصر ایران

گروه صنعتی ایران خودرو، کراس‌اوور ملی «ری‌را» یکی از لوکس‌ترین و مدرن‌ترین خودروهای ملی با استانداردها و تجهیزاتی در رده خودروهای مطرح اروپایی و برترین‌های آسیا را معرفی کرد.

وب‌گاه عصر ایران

رئیس جمهور: به نظر می‌رسد ضعف جدی در شکل‌گیری یک عزم بین‌المللی در مبارزه با مواد مخدر وجود دارد و تا این ضعف جبران نشود، اوضاع رو به بهبود نخواهد رفت.

وب‌گاه عصر ایران

فاطمی‌امین: برای سال‌ها پراید و تیبا نقیصه تولید خودروهای اقتصادی متناسب با قدرت خرید مردم را رفع کرده بودند، اما امروز به معضلی جدی تبدیل شده و تولید خودروهای اقتصادی باکیفیت و سازگار با قدرت خرید آحاد مردم در دستور کار است.

وب‌گاه عصر ایران

از جمله خدمات این مرکز می توان به حمایت مالی، خدمات آزمایشگاهی، فضای کار اشتراکی، راهبری، پژوهش و شتابدهی اشاره کرد.

وب‌گاه عصر ایران

موشک ماهواره بر ذوالجناح در بهمن ماه سال 99برای نخستین بار با هدف دستیابی به فن آوری قدرتمند ترین موتور سوخت جامد در کشور مورد تست و ارزیابی قرار گرفت.

وب‌گاه عصر ایران

دادستان میناب: 4 خواننده زن «دی جی» در این شهرستان به جرم خواننده در عروسی‌ها بازداشت شده‌اند

وب‌گاه عصر ایران

سید ابراهیم رییسی، رئیس‌جمهور گفت: همزمان با رفع تحریم‌ها، خنثی سازی تحریم‌ها را هم دنبال می‌کنیم. این تحریم‌ها ظالمانه و بر خلاف تعهدات آمریکا و اروپاست.

وب‌گاه عصر ایران

پیرمرد عاشق فوتبال سرتاسر پارک را روپایی می زند.

وب‌گاه عصر ایران

«سید ابراهیم رئیسی» رئیس‌جمهور عصر یکشنبه (5 تیر 1401) بصورت رسمی از «مصطفی‌الکاظمی» نخست وزیر عراق در مجموعه فرهنگی - تاریخی سعدآباد استقبال کرد.