سه‌شنبه 5 مهر 1401

تلگرام

تلگرام

وب‌گاه عصر ایران

بر اساس این طرح فروش محدودیت پلاک فعال حذف شده و محدودیت فاصله زمانی خرید خودرو، از 48 ماه به 18 ماه نیز کاهش پیدا کرده است.

وب‌گاه عصر ایران

ایران‌هراسی از مهم‌ترین مسائل گردشگری است، تلاش کرده‌ایم با مدل‌های جدید رسانه‌ای با آن مقابله کنیم.

وب‌گاه عصر ایران

متاسفانه حدود 10 روز می‌شود که دسترسی به شبکه‌های اجتماعی به‌خصوص اینستاگرام قطع شده است و در این چند روز ضرر بالایی را متحمل شده‌ایم.

وب‌گاه عصر ایران

168 نفر از بیماران مبتلا به کووید19 در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.

وب‌گاه عصر ایران

جام جهانی را باید از پشت تلویزیون نگاه کنم و این اتفاقی است که برای من اتفاق افتاد، اتفاق تلخ و البته ناراحت کننده است.

وب‌گاه عصر ایران

با اعلام برنامه‌های پاییزی تا اینجا نامی از برنامه مهران مدیری به چشم نمی‌خورد

وب‌گاه عصر ایران

او را زیاد نمی‌بینم و کمتر حرف می‌زنیم اما می‌دانم که او بدون هیچ سوالی همیشه در کنار من است و همیشه خواهد بود.

وب‌گاه عصر ایران

آکادمی فیلم روسیه با صدور بیانیه ای اعلام کرد هیات رئیسه این آکادمی تصمیم گرفته است هیچ فلیم ملی برای جوایز اسکار در سال 2022 نامزد نکند.

وب‌گاه عصر ایران

مسابقات جام جهانی 2022 به زبان‌های متنوعی گزارش و در اختیار مخاطبان قرار می گیرد می‌شود که از آن جمله می‌توان به انگلیسی، فرانسه و اردو اشاره کرد.

وب‌گاه عصر ایران

سخنرانی‌ای در این مراسم انجام نشد و تنها نزدیکان و علاقه‌مندان به او، مزارش را گلباران و با او وداع کردند و این مراسم در مدت زمانی کوتاه به پایان رسید.

وب‌گاه عصر ایران

در آغاز عملیات، نیروهای خودی در محور دارخوین پس از دور زدن دشمن از ناحیه نهر شادگان، با موفقیت به پیش رفتند، ولی در محور فیاضیه که گلوگاه نیروهای دشمن بود و برای آنها اهمیتی حیاتی داشت، با مقاومتی سرسختانه روبرو شدند.

وب‌گاه عصر ایران

به برکت وجود نیروی‌های مخلص انتظامی، بسیج و سپاه اجازه هیچگونه ناامنی و آشوب به اغتشاشگران داده نمی‌شود.

وب‌گاه عصر ایران

آقای قزوه گفته اگر صدا و سیما نبود مدیری باید در همان برره بز می‌چراند. برره اما مخلوق خود اوست و وجود خارجی ندارد. باز خوشا به حال او که در جایی که خود آفریده باید روزگار بگذراند اما اگر صدا و‌سیما نبود دیگرانی که بیرون این سازمان هنری ندارند یا داشتند و خشک شده چه می‌کردند؟

وب‌گاه عصر ایران

یکی دیگر از برنامه‌های آموزش و پرورش در حوزه نیروی انسانی توجه به جذب نیرو بر اساس پنجره جمعیتی است و تامین نیروی انسانی ماندگار، توانمند، تحولی و بر مدار سند تحول بنیادین است.

وب‌گاه خبر آنلاین

شیخ یوسف قرضاوی بدون تردید یکی از مؤثرترین و مهمترین علمای مسلمان زمان ما بود. او نویسنده، خطیب، مفتی، شاگرد شیخ حسن البنا و پدر معنوی "اخوان المسلمین" بود.

وب‌گاه عصر ایران

همسر شهید: کسانی که پوشش را رعایت می‌کنند نباید مورد تعرض قرار بگیرند، من به عنوان همسر شهید جرأت نمی کنم فرزندانم را به پارک ببرم و مورد تمسخر قرار می‌گیریم.