سه‌شنبه 28 فروردین 1403

تیراندازی

تیراندازی

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - نماینده کشورمان به‌رغم کسب مقام پنجمی تفنگ بادی 10 متر رقابت‌های قهرمانی تیراندازی فدراسیون جهانی، از کسب سهمیه المپیک پاریس در این ماده بازماند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

پلیس درباره مرگ یک شرور حین انتقال به صحنه جرم توضیح داد توضیحات رییس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس درباره شایعه فوت دختر جوان در ساختمان وزرا به گفته رییس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس، مقر پلیس در وزرا از یکسال گذشته در راستای مبارزه با اراذل و اوباش و جرائم خشن فعالیت می‌کند

وب‌گاه خبر آنلاین

رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس پایتخت توضیحاتی را درباره مرگ یکی از اراذل و اوباش پایتخت در حین انتقال برای بازسازی صحنه جرم ارائه کرد.

وب‌گاه مشرق نیوز

ماموران پلیس اطلاعات تهران بزرگ یک شرور مسلح را که در حین دستگیری به سمت ماموران حمله‌ور شده بود، دستگیر کردند.

خبرگزاری تسنیم

نتایج دو بانوی تیراندازی ایران در مسابقات قهرمانی فدراسیون جهانی مشخص شد.

خبرگزاری تسنیم

عضو تیم ملی تیراندازی بانوان کشورمان به فینال مسابقات قهرمانی فدراسیون جهانی صعود کرد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رقابت‌های تیراندازی کسب سهمیه المپیک در حالی به میزبانی برزیل پیگیری می‌شود که هانیه رستمیان با ایستادن در رده سوم جواز حضور در فینال را به دست آورد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رقابت‌های تیراندازی کسب سهمیه المپیک در حالی پیگیری شد که ملی‌پوش تفنگ ایران با ایستادن در رده ششم، شانس حضور در پاریس را از دست داد.

وب‌گاه خبر آنلاین

یک منبع آگاه در گفتگو با فارس در خصوص انتشار شایعاتی مبنی بر فوت یک دختر در راستای طرح عفاف و حجاب توضیحاتی را ارائه داد.

وب‌گاه الف

یک منبع آگاه در گفتگو با فارس در خصوص انتشار شایعاتی مبنی بر فوت یک دختر در راستای طرح عفاف و حجاب توضیحاتی را ارائه داد.

خبرگزاری تسنیم

در مسابقات تیراندازی کسب سهمیه در برزیل، پوریا نوروزیان در رده ششم قرار گرفت و از کسب سهمیه بازماند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - تیم‌های ملی تیراندازی در رشته‌های تراپ و اسکیت، عازم مسابقات توزیع سهمیه المپیک در قطر شدند.

خبرگزاری تسنیم

متاسفانه طی این سالها تقریبا تمام مجرمانی که جرائم خشن مسلحانه مرتکب شده‌اند و جرائم آنها لاجرم با ایجاد رعب و وحشت شدید عمومی همراه بوده، برخلاف نص صریح قانون مجازات اسلامی منجر به صدور حکم "محابه و اعدام" نشده است!

وب‌گاه عرشه آنلاین

‌پرونده وحشتناک ترین جنایت نوروزی در حالی روی میز قضات دادگاه کیفری یک خراسان رضوی قرارگرفت که با صدور کیفر خواست در دادسرای عمومی و انقلاب شهر جدید گلبهار، مشخص شد دو قتل مسلحانه در روستای کوشکان به خاطر کشتن سگ گله رخ داده است. پرونده وحشتناک ترین جنایت نوروزی در حالی روی میز قضات دادگاه کیفری یک خراسان رضوی قرارگرفت که با صدور کیفر خواست در دادسرای عمومی و انقلاب شهر جدید گلبهار،...

خبرگزاری خبرنگاران جوان

شرور، عامل تیراندازی و اراذل و اوباش در شهر تهران دستگیر شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

از خودروی لکسوس در محورهای مواصلاتی استان سیستان و بلوچستان مقدار 420 کیلوگرم تریاک و دو قبضه سلاح کلاشینکف کشف و ضبط شد.