چهارشنبه 6 مهر 1401

جمهوری اسلامی

جمهوری اسلامی

وب‌گاه اقتصاد نیوز

آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل تاکید کرد که ما همواره از بازگشت همه طرف‌ها به توافق حمایت کرده‌ایم و امیدوارم بزودی شاهد تحقق آن باشیم.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

وزیر امور خارجه ایران در دیدار با گوترش، گفت: پیشرفت‌های زیادی در مذاکرات انجام شده و ما معتقدیم که توافق دست یافتنی است اگر طرف آمریکایی واقع بینانه برخورد کند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

معاون عملیات سپاه پاسداران، با اشاره برخی تحرکات در اطراف برخی مرز‌های ایران تاکید کرد: منشاء تهدید و عملیات علیه کشورمان در هر نقطه‌ای را مورد هدف قرار می‌دهیم.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

در هفتمین روز جنگ، ششم مهرماه سال 1359 و در جبهه میانی، گزارش از تخلیه دهلران و احتمال سقوط آن رسیده است. در محورهای گیلان غرب، سرپل ذهاب و قصر شیرین و همچنین دیگر نقاط این منطقه درگیری با دشمن ادامه دارد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

حکومت عراق که قصد داشت سه‌روزه خوزستان ر ا اشغال کند و به سرعت به اهداف خود برسد، با گذشت شش روز از آغاز هجوم و به‌کارگیری بخش اعظم ارتش خود، نه تنها در اشغال استان خوزستان موفقیتی کسب نکرده، بلکه به‌رغم اینکه افسران عراقی پیش‌بینی کرده

وب‌گاه دنیای اقتصاد

امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران درباره آمادگی و توان این نیرو اظهارداشت: نیروی هوایی الهی ارتش جمهوری اسلامی ایران آماده‌تر و مقتدرتر از هر زمان دیگری است و گوشه ای از این اقتدار در نمایشگاه اقتدار هوایی نهاجا در پایگاه یکم شکاری که به مناسبت هفته دفاع مقدس برپا شده، قابل مشاهده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه ما این اقتدار و آمادگی را مدیون همه اعضای نیروی هوایی ارتش و صنعت‌گران در وزارت دفاع هستیم، تصریح کرد: هنگام ترک کشورمان توسط مستشاران نظامی در ابتدای انقلاب، آن‌ها فکر می‌کردند نیروی هوایی ارتش پس از 10 روز زمین‌گیر خواهد شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

مردم به خوبی سره را از ناسره و مدعی یا عامل خدمت و دفاع از خود و دفاع ازحقوق زنان را تشخیص می‌دهند و همین بی‌محلی آنها به اغتشاشگران و سلبریتی‌های عامل دست دشمن خود گویای فهم بالای مردم است.

خبرگزاری دانا

آیت الله ناصر مکارم شیرازی در بیانیه‌ای گفت: دشمنان و کینه توزان با همراهی برخی فریب‌خوردگان با سوءاستفاده از احساسات جوانان، مسیر اعتراضات را منحرف و اقدام به توهین به مقدسات، هتک حرمت نوامیس، تخریب اموال و ریختن خون بی‌گناهان کردند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

معاون عملیات سپاه گفت: ما به دوستان خودمان در منطقه اقلیم اعلام کرده ایم که سنگر گرفتن و ایجاد پایگاه توسط دشمنان انقلاب اسلامی در منطقه اقلیم قابل پذیرش نیست.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

وب‌گاه دنیای اقتصاد

رافائل گروسی، مدیرکل آژانس اتمی و محمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، روز دوشنبه در وین با یکدیگر دیدار کردند. رافائل گروسی، مدیرکل آژانس اتمی، در توییتی در این باره نوشت: «گفت‌وگوها با ایران برای شفاف‌سازی درباره موضوعات برجسته پادمانی از سر گرفته شد. من با محمد اسلامی، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، در جریان کنفرانس عمومی آژانس اتمی دیدار کردم». همزمان حسین...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

دنیای اقتصاد: با ادامه ناآرامی‌ها پس از فوت مهسا امینی دختر 22ساله‌ای که از سوی گشت ارشاد دستگیر شده بود، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دو طیف قرار گرفتند، نمایندگان مخالف گشت ارشاد و معتقد به اصلاح روند فعلی این گشت و نمایندگانی که با وجود خشمگین شدن مردم همچنان معتقد به فعالیت گشت ارشاد به همان سبک و سیاق سابق هستند. موافقان اصلاح قانون گشت ارشاد از طیف‌های مختلفی در مجلس شورای اسلامی...

خبرگزاری مهر

وزیر امور خارجه ایران آخرین وضعیت گفتگوهای جاری برای احیای برجام و پیام‌های تبادل شده با طرف آمریکایی را تشریح کرد و گفت: تروریسم و افراط گرایی همچنان چالش اصلی در منطقه خاورمیانه است.