جمعه 4 اسفند 1402

جمهوری اسلامی

جمهوری اسلامی

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: هم‌میهن عکس یک خود را به رضاخان و بناپارتیسم اختصاص داده است.

وب‌گاه عصر ایران

آیت الله جنتی با اسم کامل "احمد جنتی لادانی" متولد 3 اسفند 1305 در لادان اصفهان، هم اکنون مسن ترین مقام رسمی جمهوری اسلامی ایران است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

کاخ سفید اعلام کرد که آمریکا به زودی تحریم های جدیدی را علیه ایران به دلیل حمایت این کشور از حمله روسیه به اوکراین اعمال خواهد کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

کاندیدای مجلس خبرگان گفت: مجلس خبرگان مجلس بن‌بست‌شکن است؛ یعنی در شرایطی که جامعه به‌خاطر نداشتن رهبر دچار خلاء می‌شود، مجلس خبرگان این بن‌بست را باید بشکند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: کاخ سفید اعلام کرد که آمریکا به زودی تحریم های جدیدی را علیه ایران به دلیل حمایت این کشور از حمله روسیه به اوکراین اعمال خواهد کرد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، سید احسان خاندوزی امروز (سوم اسفند) در نشست مشترک خبری با پیتر سییارتو وزیر امور خارجه و تجارت مجارستان که در پایان نشست کمیسیون همکاری‌های مشترک اقتصادی دو کشور برگزار شد، گفت: دیپلماسی اقتصادی متمرکز بر کشور‌های همسایه، همسو و مستقل دستور کار عملی دولت سیزدهم جمهوری اسلامی بوده است و در حوزه صادرات غیرنفتی نیز عملکرد کشور نسبت به تمام سال‌های...

وب‌گاه خبر آنلاین

سعید جلیلی گفت: کسانی که با زرد نمایی و تصمیم‌های سطحی به نتایج صورتی می رسند به دلیل فقدان تحلیل‌های عمیق و بسنده کردن به مطالب سطحی در فضای مجازی است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: حفظ امنیت پایدار منطقه در صدر اولویت‌های جمهوری اسلامی ایران قرار دارد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

- سرتیپ یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن پنجشنبه شب تأیید کرد که نیروهای ارتش ما امروز یک ناو آمریکایی، یک کشتی انگلیسی و مواضع رژیم صهیونیستی را هدف قرار دادند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

وزیر اقتصاد اظهار داشت: همکاری‌های بین دو کشور در انتقال تجربیات در بخش انرژی اتمی صلح آمیز ادامه پیدا خواهد کرد. همچنین مسائل مالیاتی مطرح شده در مجارستان با سفر هیات مالیاتی ایران به این کشور حل و فصل خواهد شد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

وزیرامورخارجه در صفحه شخصی خود در فضای مجازی برگزاری موفق نمایشگاه رسانه‌های ایران را تبریک گفت.

وب‌گاه خبر آنلاین

رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات در نشستی با حضور ناظران انتخاباتی، با تاکید بر اینکه آرای مردم امانت است، گفت: باید به دقت و درستی نظارت کرد تا فرآیندها طبق قانون انجام شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: دیپلمات ارشد ایران اعتراض خود را به سفیر کویت به دلیل رویکرد دولت این کشور در طرح موضوع میدان آرش در فضای رسانه‌ای ابلاغ کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

دستیار وزیر و مدیرکل خلیج فارس وزارت امور خارجه مراتب اعتراض و ناخرسندی ایران را نسبت به رویکرد دولت کویت درخصوص میدان گازی آرش را به سفیر کویت اعلام کرد.

خبرگزاری میزان

پیتر سیارتو وزیر امور خارجه و تجارت مجارستان امروز پنجشنبه (3 اسفند 1402) با امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کرد