سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401

جمهوری اسلامی

جمهوری اسلامی

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در دیدار با هیات تجاری اعزامی به عمان، سفیر و کارکنان بخش اقتصادی و رایزنی بازرگانی سفارت ایران در مسقط بر عزم جدی و برنامه دولت برای توسعه تجارت با عمان و تقویت زیرساخت‌ها تاکید کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

پیراهن شماره 22 تیم ملی فوتبال کرواسی به سفیر ایران هدیه شد.

وب‌گاه 55 آنلاین

در نامه پرویز پرستویی به رهبر انقلاب آمده: ما کشور ثروتمندی هستیم، حتی اگر تا ابد در تحریم بمانیم، بزرگترین ثروت این مملکت مردم هستند که همیشه مدارا کرده اند و ایستادگی، و هیچوقت پشت به دولت و دولت هایی که آمدند و رفتند و هستند نکرده اند.

خبرگزاری دانا

وزیر امور خارجه در دیدار معاون وزیر خارجه اسلواکی آمادگی جمهوری اسلامی ایران را برای ارتقا و تعمیق همکاری های سیاسی و اقتصادی دوجانبه و همچنین در سازمان های بین المللی اعلام کرد.

خبرگزاری دانا

دبیر قرارگاه محرومیت زدایی کل سپاه گفت: محرومیت زدایی و مردم یاری مسؤولیت اصلی سپاه بخصوص در مناطق مرزی و محروم کشور است.

خبرگزاری دانا

رئیس‌جمهور تاجیکستان در دیدار رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان گفت: نیروهای مسلح تاجیکستان از هرگونه همکاری‌های دوجانبه دفاعی، نظامی با نیروهای مسلح ایران استقبال می‌کنند و باید این همکاری‌ها در تمام حوزه‌های نظامی به بالاترین سطح خود برسد.

وب‌گاه مشرق نیوز

تعطیلی روز سه‌شنبه تهران به دلیل آلودگی هوا، بخش حضوری سی و سومین نمایشگاه کتاب را هم در بر گرفت و حالا احتمال تمدید یک روزه نمایشگاه مطرح شده است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - تعطیلی روز سه‌شنبه تهران به دلیل آلودگی هوا، بخش حضوری سی و سومین نمایشگاه کتاب را هم در بر گرفت و حالا احتمال تمدید یک روزه نمایشگاه مطرح شده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: امیر عبداللهیان در دیدار با وزیر خارجه غنا، با اشاره به وجود زیرساخت‌های مناسب و تشابه شرایط آب‌وهوایی جزیره کیش با قطر، حضور تیم ملی فوتبال و گردشگران غنایی را در این جزیره پیشنهاد کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: یکی از ضدایرانی‌ترین مشاوران ترامپ در مقاله‌ای اعتراف کرد که بعد از 41 سال مطالعه به این نتیجه رسیده که ایران در برابر آمریکا برنده شده است.

وب‌گاه گسترش

در آخرین نشست هیأت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، ایجاد سه ناحیه صنعتی جدید در استان‌های خراسان رضوی، آذربایجان غربی و گلستان به تصویب مجمع عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان‌ها رسید.

وب‌گاه عرشه آنلاین

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در دیدار وزیر فرهنگ غنا پیشنهاد حضور تیم ملی فوتبال و گردشگران غنایی را در جزیره کیش مطرح کرد.

خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - عضو شورای اطلاع رسانی دولت گفت: در جنگ ترکیبی محور تخریب تا دورترین نقاط کشور را در بر می‌گیرد و رسانه‌های داخلی در جهاد تبیین باید روایت نخست از رخدادها را داشته باشند تا در روایت‌ها جامانده نباشند.

خبرگزاری دانا

استاندار خراسان جنوبی و سفیر تاجیکستان، موضوع خواهرخواندگی خراسان جنوبی با ایالت های خطلان و سوقت مطرح شد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

یکی از تندترین و ضدایرانی‌ترین مشاوران رئیس‌جمهور پیشین آمریکا در مقاله‌ای اعتراف کرده که بعد از 41 سال مطالعه به این نتیجه رسیده که ایران در برابر آمریکا برنده شده است.