جهاد کشاورزی

جهاد کشاورزی

فریدون عباسی: اراک جنجالی بود که برجام را توجیه کنند
خبرگزاری ایسنا

فریدون عباسی با حضور در برنامه دست خط از نقش شهید فخری‌زاده در بررسی و تهیه نقشه راه هسته‌ای کشور در دهه 60 و 70 سخن گفت.

استاندار کرمان: گردشگری شهداد در سطح جهانی مطرح می‌شود
خبرگزاری ایرنا

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان با اشاره به تسریع در اجرای طرح‌ها گفت: جمع بندی مناسبی از مسائل و مشکلات توسعه بخش شهداد و منطقه اندوهجرد صورت گرفته که اجرای اینگونه اقدامات منطقه را در سطح جهانی مطرح می‌کند.

مشکلات فعالان اقتصادی اصفهان و درخواست آنها از وزیر صمت
خبرگزاری ایرنا

اصفهان - ایرنا - شماری از فعالان اقتصادی اصفهان در دیدار با علیرضا رزم‌حسینی وزیر صمت، دلالان حوزه صنعت فولاد، فرسودگی ماشین‌آلات صنعتی، قانون نظام صنفی، اخذ عوارض صادراتی، مالیات، مشخص نبودن تعریف مشوق صادراتی، مسائل ارزی، تناقض بین بخش بازرگانی و تولیدی و واردات را از جمله مشکلات فرارو برشمردند.

40 تن تخم‌مرغ با نرخ مصوب در قم توزیع می‌شود
خبرگزاری ایرنا

قم - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم با تاکید بر اینکه کمبودی در عرضه تخم مرغ در این استان وجود ندارد گفت: از بیست و دوم آذرماه 40 تن تخم مرغ در بین مراکز عمده توزیع این محصول در استان توزیع خواهد شد.

21 آذر و مهمترین اخبار کرونایی استانها
خبرگزاری ایرنا

استانها - ایرنا - خروج برخی شهرستان‌ها از وضعیت قرمز و تبدیل آنها به وضعیت نارنجی هرچند یک موفقیت در کنترل ویروس کرونا بوده اما باعث نگرانی از عادی انگاری و بازگشت به رفتارهای معمول آن هم در شرایط شکننده فعلی شده است.

قیمت خرید تضمینی گندم نیازمند بازبینی است
خبرگزاری مهر

مجری طرح گندم وزارت جهاد کشاورزی گفت: با توجه به افزایش هزینه‌های تولید و همچنین قیمت گندم در کشورهای همسایه، قیمت خرید تضمینی نیازمند بازبینی است.

بیش از 84 هزار هکتار از اراضی بوکان به کشت گندم اختصاص یافت
خبرگزاری ایرنا

مهاباد - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی بوکان گفت: در سال زراعی جاری 84 هزار و 724 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان به کشت گندم دیم و آبی اختصاص یافته است.

چهار وزیر در کمیسیون‌های مجلس حاضر می‌شوند
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - وزرای تعاون، علوم، صنعت و کشور در هفته پیش رو با حضور در کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی پاسخگوی سوالات نمایندگان خواهند بود.

240 میلیارد تومان تسهیلات به بخش کشاورزی کردستان پرداخت شد
خبرگزاری ایرنا

سنندج - ایرنا - معاون امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: متقاضیان بخش کشاورزی این استان در سال جاری 240 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی دریافت کردند.

2 هزار و 500 هکتار از مزارع کشاورزی راسک به کشت پیاز اختصاص یافت
خبرگزاری ایرنا

زاهدان - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی سرباز در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون 2 هزار و 500 هکتار از مزارع این شهرستان به کشت پیاز خارج از فصل اختصاص یافته است.

علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در پایانه صادراتی کشاورزی فارس اقدام کنند
خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس از علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در پروژه پایانه صادراتی کشاورزی این استان واقع در منطقه ویژه اقتصادی شیراز دعوت کرد در این زمینه اقدام کنند.

برداشت هندوانه در نیکشهر آغاز شد
خبرگزاری ایرنا

زاهدان - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی نیکشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با شب یلدا برداشت هندوانه از سطح 100 هکتار از مزارع این شهرستان آغاز شد.

درخواست معاون استاندار تهران برای توقف فوری صادرات میوه
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: در صورتی که جهاد کشاورزی طی روزهای جاری روند صادرات میوه را متوقف یا کنترل نکند، نمی‌توان انتظار کنترل قیمت میوه در شب عید را داشت.

صف و بی‌توجهی به پروتکل بهداشتی
خبرگزاری ایرنا

سنندج - ایرنا - کرونا همچنان جولان می‌دهد گویی مرگ چند صد نفر در هر روز عادی شده در حالیکه باید نسبت به عوامل شیوع آن حساسیت بیشتری داشت و بی تفاوت از کنار آن عبور نکرد.

معاون رییس جمهوری دستاوردهای سفر به جاسک و بشاگرد را تشریح کرد
خبرگزاری ایرنا

بندرعباس - ایرنا - معاون توسعه روستایی رییس جمهوری پس از بازدید دو روزه از مناطق کم برخوردارشرق هرمزگان، دستاوردهای سفر به بشاگرد وجاسک را تصویب چند طرح مهم برای رفع محرومیت های منطقه نوگین، گیشدان و جانوری عنوان کرد.

لزوم اقدام تمام دستگاه‌ها برای رفع آلودگی خاک تهران
خبرگزاری ایسنا

رئیس اداره پایش اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران ضمن اشاره به اینکه خاک 613 نقطه در سطح مناطق 22 گانه شهر تهران «آلوده» شناسایی شده است، گفت: هنوز آلودگی خاک در هیچ نقطه از شهر تهران به وضعیت اعلام خطر نرسیده با این حال لازم است تمام دستگاه‌ها در راستای پیشگیری و رفع آلاینده‌های خاک اقدام کنند.