خبرهای استاد الدوحه اشتباه می‌شود!/ امیدواری هواداران به ماندن ستاره پرسپولیس

خبرگزاری دانشجو مشاهده در مرجع
خبرهای استاد الدوحه اشتباه می‌شود!/ امیدواری هواداران به ماندن ستاره پرسپولیس

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، پنج شنبه 26 فروردین ماه گذشته نشریه «استاد الدوحه» قطر مدعی شد تست کرونای دو بازیکن پرسپولیس روز پنجشنبه و پیش از دیدار مقابل الریان قطر در لیگ قهرمانان آسیا مثبت شده است. این نشریه قطری نوشت: تیم پرسپولیس قبل از دیدار با الریان تست کرونا داد و مشخص شد جواب آزمایش دو بازیکن این تیم مثبت است. در نتیجه این دو بازیکن از بازی مقابل الریان کنار گذاشته...

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، پنج شنبه 26 فروردین ماه گذشته نشریه «استاد الدوحه» قطر مدعی شد تست کرونای دو بازیکن پرسپولیس روز پنجشنبه و پیش از دیدار مقابل الریان قطر در لیگ قهرمانان آسیا مثبت شده است.

این نشریه قطری نوشت: تیم پرسپولیس قبل از دیدار با الریان تست کرونا داد و مشخص شد جواب آزمایش دو بازیکن این تیم مثبت است. در نتیجه این دو بازیکن از بازی مقابل الریان کنار گذاشته شدند. طبق پروتکل های بهداشتی AFC بعد از هر بازی بازیکنان تست کرونا می دهند.

این درحالی بود که پیش از این تست کرونای فرشاد فرجی و سعید آقایی دو بازیکن پرسپولیس در تهران مثبت شده بود و این دو به همراه تیم به هند سفر نکردند. این رسانه قطری مدعی شد در تست کرونای بعد از بازی الوحده امارات، تست دو بازیکن دیگر پرسپولیس مثبت شده است اما این طور نبود.

خبری کذب که نتوانست تیم یحیی گل محمدی را به هم بریزد و پرسپولیس موفق شد با نتیجه 3 بریک الریان را شکست دهد.

پیش از این نیز استاد الدوحه قطر اخباری درخصوص بخشش محرومیت عیسی آل کثیر و همین طور میزبانی پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا منتشر کرده بود که از قضا هر دو مورد اشتباه ازآب درآمد!

حالا به واسطه انتشار آن اخبار اشتباهی پرسپولیسی ها بسیار امیدوارند خبر توافق احمد نورالهی با قطری ها که اولین بار استاد الدوحه منتشر کرد اشتباه بوده باشد.