چهارشنبه 3 مرداد 1403

دانشمندفرد: هیچکدام از مسئولان فدراسیون بوکس دخالتی در تصمیمات فونتانا ندارند

خبرگزاری ایرنا مشاهده در مرجع
دانشمندفرد: هیچکدام از مسئولان فدراسیون بوکس دخالتی در تصمیمات فونتانا ندارند

تهران - ایرنا - دبیرکل فدراسیون بوکس، گفت: هیچکدام از مسئولان فدراسیون در تصمیمات سرمربی تیم ملی، دخالت نداشته و ندارند.

به گزارش ایرنا، علی دانشمندفرد در خصوص صحبت‌های یکی از ملی‌پوشان بوکس مبنی بر اینکه در کار سرمربی کوبایی تیم ملی دخالت می‌شود اظهار داشت: فونتانا سرمربی کوبایی تیم ملی ایران، یکی از مطرح‌ترین مربیان بوکس جهان است. او در کارش اختیار تام دارد و تمامی تصمیمات و انتخاب نفرات، با خودش است.

وی گفت: اینکه بوکسوری پس از قرار نگرفتن در ترکیب اصلی بخواهد به دنبال مقصر بوده و تلاش مجموعه فدراسیون را زیر سئوال ببرد، اقدام خوبی نیست.

دانمشندفرد بیان کرد: حسین رحمتی از زمانی که به عنوان مدیر تیم‌های ملی، کارش را آغاز کرده، زحمات زیادی را متحمل شده و همراه با رئیس فدراسیون، برنامه‌های تیم‌های ملی را اجرایی می‌کنند.

وی گفت: اینکه بوکسوری دلیل انتخاب نشدنش را تصمیم مدیر تیم‌های ملی عنوان کند، واقعا بی‌انصافی است‌. نباید فراموش کنیم که همین حسین رحمتی بود که این بوکسور و سایر نفرات حاضر در اردو را حمایت کرد. او زحمات زیادی برای تیم‌های ملی متحمل می‌شود و همواره از بوکسورها حمایت می‌کند. دبیرکل فدراسیون بوکس در پایان، بیان کرد: باز هم می‌گویم هیچکدام از مسوولان فدراسیون دخالتی در تصمیمات فونتانا ندارند و بهتر است در فاصله کوتاه تا مسابقات گزینشی المپیک، همه از تیم ملی حمایت کنیم تا به امید خدا به سهمیه دست یابیم.

گفتنی است، مرحله پایانی گزینشی المپیک پاریس در رشته بوکس، از چهارم خردادماه به میزبانی تایلند آغاز خواهد شد و تیم کشورمان در این رویداد، در تلاش برای کسب سهمیه المپیک خواهد بود.

0 نفر
امیر حسین میرزاییان

برچسب‌ها

دانشمندفرد: هیچکدام از مسئولان فدراسیون بوکس دخالتی در تصمیمات فونتانا ندارند 2