85 داوطلب آزمون کارشناسی ارشد مبتلا به کرونا هستند

خبرگزاری مهر مشاهده در مرجع
85 داوطلب آزمون کارشناسی ارشد مبتلا به کرونا هستند

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: از مجموع 694 هزار داوطلب آزمون کارشناسی ارشد سال 1399 تعداد 85 نفر ابتلای خود به کرونا را تایید کرده اند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: از مجموع 694 هزار داوطلب آزمون کارشناسی ارشد سال 1399 تعداد 85 نفر ابتلای خود به کرونا را تایید کرده اند.

فاطمه زرین آمیزی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: آزمون کارشناسی ارشد سال 1399 در روزهای پنجشنبه 16 مرداد تا شنبه 18 مرداد 99 در 236 حوزه امتحانی و با رقابت 694 هزار و 417 داوطلب برگزار می شود.

وی افزود: با توجه به پایان مهلت تکمیل فرم خوداظهاری برای داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد 99 تعداد داوطلبانی که ابتلای خود به کرونا را تایید کرده اند در کل کشور 85 نفر است.

زرین آمیزی یادآور شد: داوطلبانی که علائمی ندارند و در سلامت به سر می برند نیز لازم است از روز سه‌شنبه 14 مرداد 99 به سامانه خودارزیابی بیماری کرونا به آدرس https://salamat.gov.ir مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری اقدام کرده و پرینت گواهی سلامت صادره شده را در روز برگزاری آزمون به حوزه امتحانی تحویل دهند.

وی خاطرنشان کرد: داوطلبان مبتلا به بیماری کرونا در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و بر اساس پروتکل ها از سایر داوطلبان جدا شده و آزمون آنها در یکی از بیمارستان‌های تعیین شده صرفا در شهرهای محل آزمون به همراه سایر داوطلبان مبتلا به بیماری کرونا برگزار خواهد شد.

سخنگوی سازمان سنجش یادآور شد: کارت شرکت در آزمون حاوی اطلاعات ثبت‌نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون داوطلبان از روز دوشنبه 13 مرداد 99 بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

وی گفت: داوطلبان لازم است براساس مشخصات شناسنامه‌ای (نام‌، نام‌خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد) و مشخصات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد رهگیری) نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.

زرین آمیزی اظهار داشت: برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. لذا داوطلبان باید شخصا برای پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.