رشت

رشت

مردم فعلا به سفر نروند
خبرگزاری ایسنا

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به خطر احتمالی سویه جدید ویروس کرونا از مردم خواست که فعلا از شرکت در تجمع ها و سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.

پذیرش بیش از 2000 اثر در سیزدهمین دوره جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری و روستایی
خبرگزاری ایسنا

رییس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران با اشاره به اینکه در سیزدهمین دوره جشنواره "پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری و روستایی" 2 هزار و 29 اثر در پنج حوزه پذیرفته شده است افزود: در سال 1398 یک هزار و 97 اثر انتخاب شده بود همچنین 264 پایان‌نامه از دانشگاه‌های مختلف، یک هزار و 160 مقاله، 336 کتاب و 109 طرح نوآورانه و فناورانه در وب سایت جشنوار بارگذاری شده است.

آخرین وضعیت رنگ‌بندی کرونایی استان‌ها و شهرستان‌ها 15 آذر 1400
وب‌گاه اقتصاد نیوز

وزارت بهداشت گزارش داد در روز دوشنبه 15 آذر 1400، در حال حاضر دو شهر کشور در وضعیت قرمز، 9 شهر در وضعیت نارنجی، 153 شهر در وضعیت زرد و 284 شهر در وضعیت آبی قرار دارند.

طرح جامع پسماند یک سند حقوقی است
خبرگزاری تسنیم

رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران گفت: طرح جامع پسماند را پس از سال‌ها به سرانجام رساند که امروز به عنوان یک سند حقوقی پیشروی ماست. درحوزه مدیریت پسماند، دگردیسی‌های جدی لازم است.

ورود بی چون و چرای گیلان برای بهره‌برداری از نفت خزر
خبرگزاری ایرنا

رشت - ایرنا - اکتشافات و برخوداری از ذخایر نفتی و گازی دریای خزر در آبهای گیلان یکی از منابع درآمدی کشور بود که طی سالهای اخیر به دلایل مختلف مسکوت ماند و اکنون استاندار گیلان در نشستی با مدیرعامل شرکت نفت خزر بر پیگیری فعال سازی و بهره‌برداری از منابع نفتی تاکید کرد.

15 آذرماه و آخرین خبرهای کرونایی استان‌ها
خبرگزاری ایرنا

استان‌ها - ایرنا - نقشه آبی رنگ کرونایی کشور طی روزهای گذشته استرس و اضطراب ناشی از همه گیری بیماری کووید 19 را در میان آحاد جامعه کم کرده است اما در کنار این آرامش، از دلهره ورود سویه جدید اومیکرون به کشورمان نباید غافل شد.

وب‌گاه عصر ایران

شمال شامل گیلان و مازندران و در مرتبه بعد گلستان، هدف اول سفر بسیاری از ساکنان تهران است و چه اشکالی دارد به واژه‌ای علاقه مند شوند و نام آن را روی فرزند یا مغازه یا شرکت خود بگذارند؟

ورزشکار گیلانی قهرمان مسابقات پاراتکواندو آسیا شد
خبرگزاری ایرنا

رشت - ایرنا - مریم عبدالله‌پور ورزشکار گیلانی مقام قهرمانی مسابقات پاراتکواندو را در رقابتهای بازیهای پاراآسیایی جوانان کسب کرد.

همه چیز درباره کافه و کافه نشینی در سه نقطه بیست‌وهشتم
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - شماره بیست‌وهشتم ماهنامه طنز و جد سه‌نقطه با پرونده ویژه «کاف کافه» منتشر شد، عمده مطالب این شماره به کافه، کافه‌روندگان، کافه‌دارندگان و زیست کافه‌ای اختصاص دارد.

کیش و مات کرونای 2 ساله گیلان در 100 روز
خبرگزاری ایرنا

رشت - ایرنا - با روی کارآمدن دولت سیزدهم و اهتمام رئیس‌جمهوری برای تامین واکسن کرونا و افزایش سهم گیلان از واکسن، نه تنها جهش واکسیناسیون در این استان رقم زد، بلکه گیلان را در زمره استان های برتر واکسن قرار داد.

هشت کبدی کار کرمانشاهی به اردوی تیم ملی دعوت شدند
خبرگزاری ایرنا

کرمانشاه - ایرنا - اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی کبدی مردان و زنان ایران اعلام شد که در میان افراد دعوت شده نام هست ورزشکار کرمانشاهی نیز به چشم می‌خورد.

نمدمالی گیلان به سازمان جهانی جهانگردی راه یافت
خبرگزاری ایرنا

رشت - ایرنا - معاون صنایع‌دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان از راهیابی مستند صنایع‌دستی استان با موضوع نمد مالی به بخش مسابقه ویدئویی نشست مجمع عمومی سازمان جهانی جهانگردی (UNWTO) خبر داد.

تاکید مقام روس بر اهمیت حیاتی کریدور شمال - جنوب برای ایران و روسیه
خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، اوبیدنوف روز دوشنبه با تاکید بر اهمیت حیاتی کوریدور شمال - جنوب افزود: این کوریدور کوتاهترین مسیر از اروپا به کشورهای جنوب و جنوب شرق آسیا از طریق ایران و روسیه است و برای این کشورها اهمیت بسیار زیاد دارد. اوبیدنوف گفت: اطمینان دارم کوریدور بین المللی شمال - جنوب، ستون فقرات توسعه اتحادیه اقتصادی اوراسیا و ایران را تشکیل خواهد داد. وی ادامه داد:...