سازمان بسیج مستضعفین

سازمان بسیج مستضعفین

دیپلماسی متوازن دولت سیزدهم نگاه را از برجام به سمت شانگهای سوق داد / مراوده اقتصادی با 15 کشور همسایه؛ راه مقابله با فشار تحریمی علیه ایران
خبرگزاری دانا

قاسم حبیب زاده گفت: در گذشته تمام تخم مرغ ها در سبد برجام بود و دولتمردان ما به دنبال حل مشکلات کشور از مسیر این معاهده بودند.

کمک‌رسانی به هموطنان عزیز مناطق زلزله زده شهرستان اندیکا
وب‌گاه تابناک

در پی وقوع زلزله در مناطق شهرستان اندیکا و وارد آمدن خسارات شدید، شرکت فولاد اکسین خوزستان با حضور در منطقه به کمک هموطنان عزیز آمد.

محرومیت‌زدایی اندیکا در دستور کار سپاه / توزیع 2500 پرس غذای گرم بین زلزله‌زدگان + تصاویر و فیلم
خبرگزاری دانا

سردار غلامرضا سلیمانی با بیان اینکه محرومیت‌زدایی اندیکا در دستور کار سپاه است، گفت: سازمان بسیج مستضعفان از لحاظ مالی و نیروی انسانی آماده کمک به مردم زلزله زده است و بخشی از ساخت واحدهای مسکونی را عهده دار می‌شود.

منازل آسیب دیده زلزله اندیکا با مشارکت سپاه و بسیج ساخته می‌شود
خبرگزاری مهر

اهواز - رئیس سازمان بسیج مستضعفین از ساخت منازل آسیب دیده ناشی از زلزله در شهرستان اندیکا با مشارکت سپاه و بسیج خبر داد.

بخشی از بازسازی مناطق زلزله زده خوزستان و چهارمحال و بختیاری را بر عهده می گیریم
خبرگزاری دانا

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بعد از مشخص شدن برنامه دولت محترم از جمله میزان وام ها و کمک ها به مردم بخش مشخصی از بازسازی را برعهده خواهیم گرفت.

حضور سردار سلیمانی در مناطق زلزله‌زده اندیکا / 630خانوار در بخش چلو بی خانمان شده اند
خبرگزاری دانا

سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین ظهر امروز وارد شهرستان زلزله‌زده اندیکا شد.

خشکسالی و سرمازدگی تهدیدات جدی در استان سمنان / همسویی دستگاه ها بهترین سنگر در مقابل بحران
خبرگزاری دانا

علی خداداد با اشاره به وضعیت استان سمنان در حوزه بحران گفت: خشکسالی و سرمازندگی مهمترین بحران های ایجاد شده در استان سمنان است و سیل و زلزله در جایگاه پایین تری برخوردار هستند.

کار بزرگی که شهید همدانی و شهید سلیمانی در سوریه انجام دادند تشکیل سپاه مردمی بود
خبرگزاری دانا

حجت الاسلام محمد رضا تویسرکانی گفت: کار بزرگی که شهید همدانی و شهید سلیمانی در سوریه انجام دادند تشکیل سپاه مردمی و یک وفاق مثال زدنی بود.

خبرگزاری تسنیم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به فرمانده ناجا تبریک گفت و عنوان کرد: قطعا آنچه امروز بدان می‌بالیم و مسبب استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی است، مولد تلاش‌های خستگی‌ناپذیر نیروی انتظامی است.

خبرگزاری ایسنا

رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.

هیئت دوچرخه‌سواران قزوینی تا حرم امام رضا (ع) رکاب خواهند زد
خبرگزاری دانا

حمدلله آشوری گفت: کاروان رکاب زنان کوی امام رضا (ع) از روز پنجشنبه هفته گذشته حرکت خود را از قزوین به سمت مشهد مقدس آغاز کرده و برنامه‌ریزی شده که 28صفر به مشهد مقدس برسند.

سردار سلیمانی انتصاب جبلی به ریاست صداوسیما را تبریک گفت
خبرگزاری ایسنا

رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی پیامی انتصاب پیمان جبلی به ریاست صدا و سیما را تبریک گفت.

رئیس سازمان بسیجج مستضعفین انتصاب رئیس جدید صداوسیما را تبریک گفت
خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی پیامی انتصاب پیمان جبلی به ریاست صدا و سیما را تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است: بسمه تعالی این از خصوصیت نهضت اسلامی است که همه خدمت صادقانه را، نه به حسب وظیفه ظاهری، بلکه به عنوان وظیفه الهی برای خود احراز کنند. امام خمینی (ره) رئیس محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برادرم...

سردار سلیمانی انتصاب رئیس جدید صداوسیما را تبریک گفت
خبرگزاری مهر

رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی پیامی انتصاب پیمان جبلی به ریاست صدا و سیما را تبریک گفت.