سه‌شنبه 5 مهر 1401

سوریه

سوریه

وب‌گاه اقتصاد نیوز

معاون عملیات سپاه پاسداران، با اشاره برخی تحرکات در اطراف برخی مرزهای ایران تاکید کرد: منشاء تهدید و عملیات علیه کشورمان در هر نقطه‌ای را مورد هدف قرار می‌دهیم.

خبرگزاری تسنیم

معاون عملیات سپاه گفت: تحت هیچ شرایطی پیرامون کشور، اجازه شکل گیری تهدید نمی دهیم و به همه اعلام کرده ایم منشأ عملیات علیه کشورمان را در هر نقطه‌ای مورد اصابت قرار می‌دهیم.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

وزیر امور خارجه ایران در مصاحبه با دو رسانه «نیویورک‌تایمز» و «ان‌پی‌آر» درباره مسائل مختلف سیاست خارجی از جمله موضع ایران در قبال جنگ اوکراین و همچنین مذاکرات رفع تحریم‌های وین اظهارنظر کرد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه با دو رسانه «نیویورک‌تایمز» و «ان‌پی‌آر» درباره مسائل مختلف سیاست خارجی از جمله موضع ایران در قبال جنگ اوکراین و همچنین مذاکرات رفع تحریم‌های وین اظهارنظر کرد. امیرعبداللهیان در این مصاحبه درباره جنگ اوکراین گفته که ایران از همان آغاز مخالفتش را با این جنگ اعلام کرده است. او گفت:...

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، نیرو‌های ارتش سوریه یک کاروان نظامی آمریکایی را که قصد عبور از گذرگاه ارتش برای ورود به روستای قبور الغراجنه در شمال غربی الحسکه را داشت، وادار به عقب‌نشینی کردند. خبرگزاری سوریه (سانا) گزارش کرد که نیرو‌های ارتش سوریه مستقر در این گذرگاه، راه عبور کاروان آمریکایی متشکل از پنج خودروی نظامی را که قصد عزیمت به سمت روستای قبور الغراجنه در اطراف...

خبرگزاری مهر

سردار عباس نیلفروشان، تولید و تولد قدرت را راهبرد پیش‌برنده و برنامه روزانه سپاه دانست و تاکید کرد: منشاء تهدید و عملیات علیه کشورمان را در هر نقطه‌ای هدف قرار می‌دهیم.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) امروز اعلام کرد که ارتش ترکیه چند روستا در شمال شهرک "ابو راسین" واقع در حومه شمالی حسکه را هدف حملات توپخانه‌ای خود قرار داد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

حسین امیر عبداللهیان با چابا کروشی، رئیس هفتاد و هفتمین مجمع عمومی سازمان ملل، دیدار و رایزنی کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: کشورهای غربی با ارسال تسلیحات به اوکراین باعث طولانی شدن این جنگ شده‌اند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

امیرعبداللهیان: ما با هر جنگی در هر نقطه از جهان مخالفیم

وب‌گاه 55 آنلاین

نماینده مجلس گفت: دشمنان بدانند همانگونه که جنگ تحمیلی سبب اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی شد، اغتشاشات و فتنه‌های مختلف در سال‌های 78، 88، 96، 98 و امسال بر اقتدار هر چه بیشتر نظام خواهد افزود.

وب‌گاه الف

مهمان انگلیسی شبکه ایران اینترنشنال روی آنتن زنده این شبکه، چندان مطابق میل خانم مجری اظهار نظر نکرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

: حسین امیرعبداللهیان در خصوص دیدارهای روز گذشته خود با همتایانی از چند کشور در حاشیه هفتاد و هفتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل توییت زد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

حسین امیرعبداللهیان در خصوص دیدارهای روز گذشته خود با همتایانی از چند کشور در حاشیه هفتاد و هفتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل توییت زد.