پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

سوزوکی جیمنی بامزه + عکس

وب‌گاه مشرق نیوز مشاهده در مرجع
سوزوکی جیمنی بامزه + عکس

خوشبختانه این کپی کوچک از مرسدس - ای ام جی G63 برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها و فضای پارک معرفی شده است.

به گزارش مشرق، مرسدس - ای ام جی G63 خودرویی گران‌قیمت و بسیار بزرگ برای شماست؟ خوشبختانه این کپی کوچک از مرسدس - ای ام جی G63 برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها و فضای پارک معرفی شده است.

با سوزوکی جیمنی برابوس G800 آشنا شوید که یک کپی مینیاتوری از مرسدس - ای ام جی G63 بوده و می‌تواند در تنگ‌ترین خیابان‌های لندن نیز جولان داده و درعین‌حال توجهات زیادی را نیز به خود جلب کند.

بیشتر بخوانید

*س_معرفی پیکاپ گریت وال برای مقابله با رقیب آمریکایی فورد + عکس_س*

تغییرات این خودرو فقط به کیت بدنه محدود نشده و کل کابین نیز دارای قطعات سفارشی برابوس است که باعث شده محصولی لوکس‌تر نسبت به نسخه استاندارد تولید شود. سوزوکی جیمنی به خاطر ظاهر جعبه‌ای و دوست‌داشتنی خود سریعا در قلب طرفداران جای گرفته است.

این خودرو ترکیب منحصربه‌فردی از توانایی‌های خارج جاده، قیمت ارزان و مصرف سوخت مناسب در مقایسه با آفرودرهای بزرگ را ارائه می‌کند. تنها نقطه‌ضعف جیمنی این است که در آمریکا عرضه نمی‌شود اما خب این تقصیر جیمنی نیست.

جیمنی همچنین گزینه‌ای محبوب بین تیونرها بوده و تاکنون نمونه‌های تیون شده متنوعی از آن را خدمت شما عزیزان معرفی کرده‌ایم. اکثر قطعات افترمارکتی جیمنی روی کیت‌های بدنه تمرکز دارند تا آن را به آفرودرهای مشهور و بزرگ شبیه کنند.

کیت‌های متنوعی وجود دارند که جیمنی را به خودروهایی همچون لندروور دیفندر، فورد برانکو و مرسدس جی واگن شبیه می‌کنند. این نسخه ویژه از جیمنی که مشاهده می‌کنید نه‌تنها ظاهری شبیه شاسی‌بلند مشهور مرسدس داشته بلکه به نسخه تیون شده توسط برابوس نیز شباهت دارد.

خودروی موردبحث از کیت بدنه برابوس 800 سود برده و شاسی‌بلند بامزه سوزوکی ظاهر پهن و گیرایی پیدا کرده است. محصول نهایی یک کپی عالی از برابوس 800 جی واگن بوده و قطعا همه ما از دیدن آن لذت می‌بریم.

منبع: پدال

سوزوکی جیمنی بامزه + عکس 2
سوزوکی جیمنی بامزه + عکس 3
سوزوکی جیمنی بامزه + عکس 4
سوزوکی جیمنی بامزه + عکس 5
سوزوکی جیمنی بامزه + عکس 6