چهارشنبه 6 مهر 1401

شبکه اجتماعی

شبکه اجتماعی

خبرگزاری دانا

قطعی اینترنت در ایران باعث گاف کمپین اکانتهای سعودی و آمریکایی در ایران شده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

به‌دنبال آغاز ناآرامی‌ها در ایران، کشورهای غربی واکنش‌های غیر سازنده‌ای نسبت به این ناآرامی ها نشان‌دادند و حتی شاهد شکل گیری موج جدیدی از تحریم‌ها علیه ایران از سوی کشورهای اروپایی، آمریکا و کانادا هستیم؛ این در حالی است که مذاکرات با هدف احیای برجام نیز مدتی است متوقف‌شده و بیم آن می‌رود که این مسائل بر وضعیت گفت‌وگوها نیز اثرگذار باشد. روز پنج‌شنبه 31 شهریور‌ماه وزارت خزانه داری...

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: کمپانی نتفلیکس اعلام کرد شکایت خود را از سازندگان موسیقی غیررسمی و ساخته شده بر اساس سریال معروف «بریجرتون» لغو کرده است.

خبرگزاری تسنیم

هفته‌نامه فرانسوی شارلی ابدو که به انتشار کاریکاتورهای ضد اسلامی و توهین آمیز به ادیان الهی شهره است، در اقدام موهن جدیدی کاریکاتوری را علیه آیت‌الله رییسی منتشر کرده است.

وب‌گاه ورزش سه

گوگل روز گذشته در معرفی رویدادهای ورزشگاه فینال جام جهانی قطر (لوسیل)، به بازی فینال بین فرانسه و برزیل اشاره کرد.

وب‌گاه مشرق نیوز

یک گروه انتشار فراخوان تجمع در شبکه های اجتماعی زنجان شناسایی و متلاشی شد.

وب‌گاه الف

به دلیل نا آرامی‌های اخیر و سوء استفاده اغتشاشگران از شبکه‌های اجتماعی، محدودیت‌هایی در اینترنت و دسترسی کاربران به این شبکه‌ها ایجاد شده که ضرر و زیان بسیاری برای کسب و کار‌های آنلاین به همراه داشته است.

وب‌گاه 55 آنلاین

زمان قطعی اینترنت و فیلترینگ تا کی است؟

وب‌گاه 55 آنلاین

به باور محققان زندگی جدید اگر چه به شیوه بسیار زیادی توانسته است رفاه را برای بشر به همراه آورد، اما روز به روز زمینه کاهش فعالیت او را نیز فراهم کرده است

وب‌گاه اقتصاد نیوز

سرویس فارس من خبرگزاری فارس با تیتر شکست محاصره مجازی دشمن و قانونمند کردن سکوهای خارجی خواستار فیلترینگ دایمی اینستاگرام شد!

وب‌گاه عرشه آنلاین

نتفلیکس، شکایت حق نشر بر سر موسیقی غیر رسمی با الهام از بریجرتون - Bridgerton که سازندگانش را متهم به نقض این حق پس از ایجاد تقاضا برای حذف آن‌ها در شبکه اجتماعی تیک تاک (TikTok) کرده بود، حل و فصل کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایرنا نوشت: نتفلیکس، شکایت حق نشر بر سر موسیقی غیر رسمی با الهام از بریجرتون - Bridgerton که سازندگانش را متهم به نقض این حق پس از ایجاد تقاضا برای حذف آن‌ها در شبکه اجتماعی تیک تاک (TikTok) کرده بود، حل و فصل کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

سرویس فارس من خبرگزاری فارس با تیتر شکست محاصره مجازی دشمن و قانونمند کردن سکوهای خارجی خواستار فیلترینگ دایمی اینستاگرام شد!

وب‌گاه عرشه آنلاین

انگلیس پس از تحقیقاتی که نشان داد تیک‌تاک با کوتاهی در حفظ حریم خصوصی کاربران خردسال، قانون حفاظت از دیتا را نقض کرده، ممکن است این اپلیکیشن ویدئویی را 27 میلیون پوند (28.91 میلیون دلار) جریمه کند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - نتفلیکس، شکایت حق نشر بر سر موسیقی غیر رسمی با الهام از بریجرتون - Bridgerton که سازندگانش را متهم به نقض این حق پس از ایجاد تقاضا برای حذف آن‌ها در شبکه اجتماعی تیک تاک (TikTok) کرده بود، حل و فصل کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

به دلیل نا آرامی‌های اخیر و سوء استفاده اغتشاشگران از شبکه‌های اجتماعی، محدودیت‌هایی در اینترنت و دسترسی کاربران به این شبکه‌ها ایجاد شده که ضرر و زیان بسیاری برای کسب و کارهای آنلاین به همراه داشته است.