پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

شبکه اجتماعی

شبکه اجتماعی

وب‌گاه اقتصاد نیوز

جیمی دونالدسون، جوان 23 ساله آمریکایی که بیشتر با نام مستربیست (MrBeast) شناخته می‌شود، پردرآمدترین سازنده محتوا برای شبکه اجتماعی یوتیوب در سال 2021 شد

وب‌گاه عصر ایران

کم سن‌ترین فردی که در فهرست 10 نفره فوربس قرار گرفته، «آناستازیا رادزینس‌کایا»، دختر 7 ساله متولد روسیه است که تجربه‌های روزانه خود را در قالب ویدیوهای در یوتیوب به اشتراک می‌گذارد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

یک امام جمعه گفت: اسب دوانی زن در منظر نامحرم که تهییج می کند و چشم چرانی می شود حرام است.

وب‌گاه خبر آنلاین

فارس نوشت: حجت الاسلام حجازی گفت: اسب دوانی زن در منظر نامحرم که تهییج می کند و چشم چرانی می شود حرام است، و این دولت و آن دولت هم ندارد... امیدواریم کسانی که بنای این موارد را گذاشته اند، توبه کنند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون وزیر علوم و رییس سازمان امور دانشجویان گفت: در دوره پساکرونا دانشگاه‌ها باید مسئولیت اجتماعی خود را در قبال جامعه و توسعه محلی گسترش دهند و دیپلماسی علمی در این دوره توسعه پیدا کند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - ستارگان هالیوود در یک بیانیه از پستی که «اما واتسون» 10 روز پیش در حمایت از جنبش فلسطین منتشر کرده بود، پشتیبانی کردند.

خبرگزاری ایسنا

معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: در دوره پسا کرونا دانشگاهها باید مسئولیت اجتماعی خود را در قبال جامعه و توسعه محلی گسترش دهد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - آغاز دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار، دیدار صمیمانه وزیر فرهنگ با اهالی موسیقی و خوانندگان پاپ، اخباری از قالب‌های فیزیکی و مجازی نمایشگاه کتاب و جشن تولد هنرمندان پیشکسوت دی ماهی از جمله مهمترین‌های حوزه فرهنگ و هنر در هفته گذشته بودند.

خبرگزاری تسنیم

بزه دیدگی کودکان و نوجوانان در فضای مجازی، دارای علل و عوامل متعددی است که در این گزارش ضمن بیان این عوامل، به راهکارهای مقابله می پردازیم.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

رئیس جمهور لبنان با اشاره به متهمان پرونده انفجار بندر بیروت گفت: «عدالت نباید افراد بی‌گناه را محاکمه کند و در حق آنها ظلم کند».

وب‌گاه الف

وب‌گاه اقتصاد نیوز

آشنا در واکنش به تحریف پاسخ خود به کیهان، در توئیتی نوشت: می دانید که منظور من "اپراتور ضبط مکالمات جلسه رئیس جمهور با نظامیان بوده است نه هیچ اپوراتور دیگری. از این تحریفات خنک و بی ربط دست بردارید.

وب‌گاه خبر آنلاین

آشنا در واکنش به تحریف پاسخ خود به کیهان، توئیت انتقادی زد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: دولت سیزدهم در بودجه سال 1401، 12 هزار میلیارد تومان برای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در نظر گرفته است.