جمعه 28 مرداد 1401

شهرداری تهران

شهرداری تهران

خبرگزاری مهر

سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران در بازدید از پروژه‌های متوقف و رها شده این سازمان، گفت: در این دوره مدیریت شهری هیچ پروژه رهاشده و متوقفی نخواهیم داشت.

وب‌گاه خبر آنلاین

مهدی طارمی، مهاجم تیم ملی فوتبال از علی کریمی حمایت کرد.

وب‌گاه مشرق نیوز

صندوق بازنشستگی کشوری خدمات متعددی شامل افزایش وام های ضروری و وام ازدواج فرزندان، خدمات بیمه و پرداخت هزینه بیمه های تکمیلی، را در دولت سیزدهم به منظور رفاه حال بازنشستگان ارائه کرده است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

سید حسین خادمیان استاد حوزه علمیه طی یادداشتی به دعوای اخیر علی کریمی با حامد رضا معاونیان، روحانی معروف واکنش نشان داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

اسطوره فوتبال ایران ممکن است دیگر به کشور برنگردد

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - صندوق بازنشستگی کشوری با یک میلیون و 663 هزار بازنشسته خدمات متعددی شامل افزایش وام های ضروری و وام ازدواج فرزندان، خدمات بیمه و پرداخت هزینه بیمه های تکمیلی، حمایت از پایان نامه های دانشجویی و گردشگری را در دولت سیزدهم به منظور رفاه حال بازنشستگان ارائه کرده است.

وب‌گاه مشرق نیوز

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از حریق گسترده ساختمان 12 طبقه در حال ساخت در خیابان گلستان خبرداد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - آتش سوزی ساختمان مسکونی غرب تهران بدون مصدومیت مهار شد.

خبرگزاری مهر

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران وقوع حریق در یک ساختمان در حال ساخت در خیابان 35 متری گلستان خبر داد و گفت: در دقایق اولیه دود بسیار زیاد و غلیظی در غرب تهران بلند شده بود.

خبرگزاری تسنیم

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از مصدومیت 5 نفر در اثر وقوع انفجار بر اثر نشت گاز از آبگرمکن در یک ساختمان مسکونی در خیابان تهرانپارس خبر داد.

خبرگزاری تسنیم

ثبت‌نام از بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری با هدف تسهیل حضور پرشور بازنشستگان در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی از طریق مهیا کردن محل استراحت و اسکان آنها آغاز شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

حال که علی کریمی به عنوان یک شهروند اظهار نظر کرده است، نخبگان سیاسی و مذهبی باید از خود بپرسند چرا نظرات او بیش از صاحب نظران و کارشناسان دیده می‌شود؟