چهارشنبه 26 مرداد 1401

علی فتح‌الله‌زاده

علی فتح‌الله‌زاده

وب‌گاه عصر ایران

سال 58 که در دانشکده تدریس می‌کردم، آقایانی که گفتم، به علاوه فوتبالی ها مثل آقای محرم عاشری، محمود خردبین، عبدالعلی چنگیز، اصغر حاجیلو و رضا رجبی، همه یک دوره دانشجوی من شدند.

وب‌گاه خبر آنلاین

ولی‌الله صالح‌نیا در کافه خبر گفت: بازیکنان روز قبل بازی با ملوان برای تمرین پیش من آمدند و خط و نشان کشیدند که آقای پورحیدری اگر پشت گوشش را دید، قهرمانی را هم می‌بیند.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایرنا نوشت: امیرحسین صادقی پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: اوایل فصل همه هواداران نگران بودند و مصاحبه و اعتراض کردم اما رفته رفته شرایط بهتر شد و بازیکنان خوبی جذب شدند. در این سه سال اعتراض به اندازه 30 سال عقب افتادم.

وب‌گاه مشرق نیوز

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: اوایل فصل همه هواداران نگران بودند و مصاحبه و اعتراض کردم اما رفته رفته شرایط بهتر شد و بازیکنان خوبی جذب شدند. در این سه سال اعتراض به اندازه 30 سال عقب افتادم.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: اوایل فصل همه هواداران نگران بودند و مصاحبه و اعتراض کردم اما رفته رفته شرایط بهتر شد و بازیکنان خوبی جذب شدند. در این سه سال اعتراض به اندازه 30 سال عقب افتادم.

وب‌گاه خبر آنلاین

مهلت نام‌نویسی در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال به پایان رسید.

وب‌گاه مشرق نیوز

با پایان مهلت ثبت نام نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال افرادی که برای ریاست ثبت نام کردند، مشخص شدند.

خبرگزاری تسنیم

ثبت‌نام انتخابات فدراسیون فوتبال در حالی به پایان رسید که شش گزینه اصلی برای حضور در پست ریاست فدراسیون فوتبال نام‌نویسی کردند.

خبرگزاری دانا

زمان ثبت‌نام از کاندیداهای 4 پست انتخاباتی فدراسیون فوتبال در آخرین دقایق ساعات اداری امروز پایان یافت.

وب‌گاه عرشه آنلاین

مهدی تاج رییس سابق فدراسیون فوتبال روز گذشته در محل فدراسیون فوتبال حاضر شد و نامش به عنوان کاندیدای انتخابات ثبت کرد

وب‌گاه منیبان

وریا غفوری برخلاف میل هواداران استقلال از این تیم جدا شد.

وب‌گاه فرارو

عزیزالله محمدی رئیس سابق سازمان لیگ فوتبال با معرفی دو نایب رئیس پیشنهادی خود برای پست ریاست فدراسیون فوتبال در انتخابات این فدراسیون ثبت‌نام کرد.

خبرگزاری تسنیم

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال تأکید کرد، شرایط فوتبال ایران و درخواست عزیز‌الله محمدی باعث شده است در عرصه انتخابات فدراسیون فوتبال حاضر شود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، عزیزالله محمدی که پیش از این حضور به‌عنوان نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ را در نخستین دوره ریاست علی کفاشیان تجربه کرده است، برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال ثبت‌نام کرد. محمدی برای نواب رئیس پیشنهادی خود علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال و محمدرضا کافی مدیرعامل باشگاه مس سونگون را معرفی کرده است. انتهای پیام...