یک‌شنبه 5 تیر 1401

فرهنگ و ارشاد اسلامی

فرهنگ و ارشاد اسلامی

خبرگزاری خبرنگاران جوان

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های پیش روی موضوعات مرتبط با تحکیم خانواده، رشد سطح کیفی تولیدات فرهنگی و هنری است.

خبرگزاری دانا

رئیس شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ گفت: دلیل توقف فروش بلیت نمایش شب شک به تهیه‌کنندگی نوید محمدزاده؛ عدم مجوز تمدید؛ تبلیغ و پخش بدون مجوز تبلیغات این اثر نمایشی است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - کارگروه مشورتی و اندیشه‌ورزی زنان و خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با برگزاری نخستین نشست با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز به کار کرد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - کارشناس حوزه فرهنگ و رسانه گفت: دستاوردهای فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در طول یکسال گذشته تحت الشعاع فشارهای اقتصادی بر مردم، قرار گرفته است.

وب‌گاه تابناک

در بین بازیگران سینما چهره‌های زیادی هستند که دست‌کم یک فیلم توقیفی دارند مثل لیلا حاتمی (قاتل و وحشی)، امین حیایی (قاتل و وحشی)، فاطمه معتمدآریا (صد سال به این سال‌ها)، مریلا زارعی (خرس و گزارش یک جشن)، پرویز پرستویی (خرس و صد سال به این سال‌ها)، رضا کیانیان (گزارش یک جشن و صد سال به این سال‌ها)، طناز طباطبایی (ارادتمند؛ نازنین، بهاره و تینا و گزارش یک جشن)، نیکی کریمی (خیابان‌های...

وب‌گاه خبر آنلاین

ایرنا نوشت: آمار سه مجموعه تئاترشهر؛ تماشاخانه ایرانشهر و پردیس تئاتر شهرزاد به عنوان سالن‌های نمایشی پایتخت در حالی از فروش بیش از 12 میلیارد و 489 میلیون تومانی خبر می‌دهد که شاید در نگاه اول سهم بیشتر این فروش بر عهده بخش خصوصی باشد اما مولفه عدالت فرهنگی و قیمت پایین بلیت بخش دولتی را نباید فراموش کرد.

خبرگزاری دانا

تعدادی از انجمن‌های اسلامی دانشگاه‌ها در نامه‌ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار ساماندهی وضعیت فرهنگی کشور و حمایت از تولید آثار فاخر شدند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در یادداشتی نوشت: حج تمام فاصله‌های قومی و مرزهای جغرافیایی را از بین می برد و دل ها را به هم نزدیک می‌کند و روحیه تعاون و برادری و مساوات را در بین امت مسلمان قرار می‌دهد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتی نوشت: دیروز در حاشیه سفر استانی به همدان و در شهرستان رزن از آقای بهرام قربانی (30 سال کتاب رسانی با موتور) تقدیر کردم.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: در روزگاری که فهرست فیلم‌های توقیفی و مشکل‌دار سینما هر روز سنگین‌تر می‌شود و خروجی "مثبت" از شورای پروانه نمایش با قطره‌چکان بیرون می‌آید، علاوه بر کارگردان‌ها باید از بازیگرانی نام برد که نتیجه کار و هنرشان اسیر خاک کمد مدیران می‌شود؛ بازیگرانی که تعداد فیلم‌های توقیفی آن‌ها رو به افزایش است.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، سعیدرضا عاملی دبیر شورای انقلاب فرهنگی در مراسم رونمایی از برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی کشور در استان خراسان رضوی (مشهد مقدس) گفت: با کسب اذن از آستان حضرت رضا علیه‌السلام که 23 ذی‌القعده که روز زیارت خاصه حضرت رضا است این رونمایی صورت می‌گیرد؛ که ان‌شاءالله نشانه‌ای باشد که رضایت و توجه ایشان در این کار مهم فرهنگی تامین شده است. عاملی گفت: علامت...

خبرگزاری اکو نیوز