پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

فیلم سینمایی

فیلم سینمایی

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجوبه نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی کشور، محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی کشور به همراه جمعی از مدیران این سازمان به منظور تبادل نظر و هم اندیشی پیرامون گسترش فضای همکاری‌ها و تعاملات دو سازمان صدا و سیما و سینما به دیدار پیمان جبلی رئیس رسانه ملی رفت. این جلسه با حضور محمدحسین نیرومند مشاور هنری و سینمایی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسعود...

وب‌گاه فرارو

محمد خزاعی، رئیس سازمان سینمایی کشور به همراه جمعی از مدیران این سازمان به منظور تبادل نظر و هم اندیشی پیرامون گسترش فضای همکاری‌ها و تعاملات دو سازمان صدا و سیما و سینما به دیدار «پیمان جبلی» رئیس رسانه ملی رفت.

وب‌گاه خبر آنلاین

مجموع فروش فیلم‌های «گشت ارشاد 3» و «دینامیت» از رقم 80 میلیارد تومان فراتر رفته است و این دو فیلم کمدی همچنان پرفروش‌ترین آثار روی پرده سینما هستند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

آکادمی اسکار فهرستی از 276 فیلم واجد شرایط رقابت در شاخه بهترین فیلم نود و چهارمین دوره این جوایز سینمایی را منتشر کرد.

خبرگزاری میزان

محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی کشور به همراه جمعی از مدیران این سازمان به منظور تبادل نظر و هم اندیشی پیرامون گسترش فضای همکاری‌ها و تعاملات دو سازمان صدا و سیما و سینما به دیدار پیمان جبلی رئیس رسانه ملی رفت.

خبرگزاری میزان

نخستین تصویر از «لئوناردو دی‌کاپریو» بازیگر مطرح سینمای هالیوود در فیلم سینمایی «قاتلان فلاور مون» به کارگردانی «مارتین اسکورسیزی» منتشر شد.

وب‌گاه عصر ایران

از حال و هوای شب‌های سخت زمستان دوران جوانی‌اش از او می‌پرسم و با طمانینه جواب می‌دهد: زمستان این روزها فقط سوز و سرمای هوایش را از روزگاران قدیم به ارث برده و هیچ شباهتی به آن روزها ندارد.

خبرگزاری میزان

بازیگر فیلم سینمایی «گاو» گفت: آنچه مسلم است که کیفیت آثار حاضر در جشنواره فیلم فجر در استقبال مخاطبان بسیار تاثیرگذار است، حال باید منتظر ماند تا آثار این دوره از جشنواره که شنیده ام در میان آنها کارگردانان جوان زیادی حضور دارند اکران شود تا ببینیم که استقبال از این آثار چگونه خواهد بود.

وب‌گاه خبر آنلاین

فیلم «قصیده گاو سفید» که هنوز در ایران به نمایش درنیامده است، نیمه بهمن، روی پرده سینماهای آلمان و اتریش خواهد رفت و پس از آن در سوئد، ژاپن، چک، اسلواکی و پرتغال هم اکران خواهد شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: فیلم سینمایی «قصیده گاو سفید» به کارگردانی بهتاش صناعی‌ها و مریم مقدم از سوم فوریه (14 بهمن ماه) روی پرده سینماهای آلمان و اتریش می‌رود

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - فیلم سینمایی «قصیده گاو سفید» به کارگردانی بهتاش صناعی‌ها و مریم مقدم از سوم فوریه (14 بهمن ماه) در سینماهای آلمان و اتریش روی پرده می‌رود.

خبرگزاری ایسنا

فیلم سینمایی «قصیده گاو سفید» به کارگردانی بهتاش صناعی‌ها و مریم مقدم از سوم فوریه اکران سراسری خود را در سینماهای آلمان و اتریش آغاز خواهد کرد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - بیوگرافی جزو ژانرهای نادر در سینمای ایران است که حسین دارابی در دومین ساخته سینمایی خود به سراغ آن رفته؛ «هناس» روایتی ملتهب از دهه نود جامعه ایران رفته است.

خبرگزاری تسنیم

همزمان با انتشار لحظاتی از فیلم سینمایی «هِناس»، نشان این فیلم رونمایی شد.

خبرگزاری مهر

معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت گفت: اجرای برنامه های هدفمند فرهنگی می‌تواند در تربیت دانشجو به عنوان فردی متعهد و مسئولیت پذیر در آینده موثر باشد.