پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

فیلم سینمایی

فیلم سینمایی

خبرگزاری میزان

فیلم سینمایی «سرزمین‌های مرزی» به کارگردانی «الی راث» در ژانر اکشن کمدی ساخته شده و به تازگی با آغاز مراحل پس از تولید خود آماده اکران در سینما‌های جهان می‌شود، براساس آخرین اخبار این فیلم در سال 2022 اکران خواهد شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

مسعود اطیابی، کارگردان «دینامیت»، در یک نشست نقد و بررسی، در واکنش به کسانی که فیلم او را سخیف و توهین به قشر مذهبی می‌دانند، گفت: «امیدوارم تحمل قشر مذهب بیشتر شود.»

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن دنیای کاغذی، زنده باد نماینده، پرواز، یک اشتباه خوب، یک روز خوب، جیب برها به بهشت نمی روند، فیلادلفی، صلح شکن، سرقت طلایی، قاچاقچی، تنت، آخرین مهلت، آدم کوچولوها، توربو، لپسیس، استادی با پنجه های شکسته، سارق بانک، مرتضی، قبل و بعد، شهرت اسب ها، دوبار زندگی کن، گنگستر آمریکایی، کلاشینکف، متخصص، کیش و مات، مهلت...

خبرگزاری میزان

جدول فروش هفتگی سینمای کشور با اعلام صدرنشینی فیلم سینمایی «گشت 3» به کارگردانی سعید سهیلی منتشر شد. هر چند همچنان بیشترین فروش در سینما‌های کشور در سال جاری در دستان «دینامیت» است.

وب‌گاه عصر ایران

اطیابی: امیدوارم قشر مذهبی تحملش بیشتر شود؛ یک آدم عادی کمتر به تمسخر گرفته می‌شود تا کسی که لباس خاصی به تن دارد یا از قشر خاصی است. دوست دارم کمتر از واژه‌های بد و فحاشی استفاده کنم چون مخاطبان همراه با خانواده فیلم می‌بینند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - «مسعود اطیابی» با بیان این که در اغلب کارهایش به مباحث اجتماعی می‌پردازد، گفت: به عنوان یک هنرمند وظیفه خود می‌دانم تا به آسیب‌های جدی بپردازم.

وب‌گاه خبر آنلاین

خراسان نوشت: عزت‌الله رمضانی‌فر، بازیگر پیشکسوت می‌گوید اگر آدم‌های حسود در پیش از انقلاب نبودند، او در عرصه بازیگری، بیشتر دیده می‌شد.

خبرگزاری ایسنا

نشست نقد و بررسی فیلم «دینامیت» و بررسی وضعیت سینمای کمدی در ایران با حضور مسعود اطیابی کارگردان «دینامیت» و شاهین شجری کهن منتقد در حوزه هنری برگزار شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

امیر ابیلی، نویسنده «مسیح، پسر مریم» معتقد است که دوره بهروز افخمی به پایان رسیده و ایشان نمی‌تواند به جای همه اعضای هیئت انتخاب جشنواره فیلم فجر، اظهار نظر کند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مخاطبان رسانه ملی در آخرین روز دی‌ماه و شروع بهمن ماه با فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی شبکه‌های سیما همراه باشند؛ «سی و سه روز»، «روزگار قریب»، «کیش و مات» و «جیب برها به بهشت نمی‌روند» از جمله فیلم‌های این هفته است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - تثبیت نهایی برج میلاد به عنوان محل برگزاری چهلمین جشنواره فیلم فجر، برگزاری پانزدهمین حراج هنر مدرن ایران، اختتامیه دوازدهمین جشنواره عمار، ابتلای وزیر فرهنگ به کرونا و جنگ بیانیه‌ها در پی نیامدن «جیران» به نمایش خانگی از جمله مهمترین رویدادهای فر هنگی هنری هفته گذشته بودند.

وب‌گاه الف

40 فیلم سینمایی و تلویزیونی در روزهای پایانی هفته از شبکه‌های سیما پخش می‌شوند که از این تعداد، «زنده باد نماینده»، «قاچاقچی» و «لپسیس» سه فیلم جدیدی هستند که روی آنتن خواهند رفت.

خبرگزاری اکو نیوز

خبرگزاری تسنیم

تلویزیون در کنار نوستالژی‌های سینمایی، چند فیلم جدید به نام‌های «زنده باد نماینده»، «قاچاقچی» و «لپسیس» از شبکه‌های سیما پخش می‌شوند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: نگاهی به جدول فروش فیلم‌های سینمایی در هفته جاری نشان می‌دهد که گرچه سقف فروش همچنان متعلق به سه عنوان قبلی‌ست اما انتهای جدول تغییراتی را از سر گذرانده است.

خبرگزاری ایسنا

40 فیلم سینمایی و تلویزیونی در روزهای پایانی هفته از شبکه‌های سیما پخش می‌شوند که از این تعداد، «زنده باد نماینده»، «قاچاقچی» و «لپسیس» سه فیلم جدیدی هستند که روی آنتن خواهند رفت.