قاسم سلیمانی

قاسم سلیمانی

آیت‌الله علم‌الهدی: گسست نسل یک خطر جدی برای انقلاب است
وب‌گاه الف

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه امروز در تداوم انقلاب به اتصال نسل نیاز داریم، گفت: هیچ خطر و آفتی بدتر از گسست نسل برای انقلاب نیست یعنی نسل امروز به نسل دیروز منتقل نشود و نسل آینده به نسل امروز ملحق نشود، گسست نسل چیزی است که انقلاب را از وسط قطع می‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه: طرح شهید سلیمانی از معجزات انقلاب اسلامی است
وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: نماینده ولی‌فقیه در سپاه گفت: طرح شهید سلیمانی نقش تعیین‌کننده‌ای برای مقابله با کرونا ایفا می‌کند و از معجزات انقلاب اسلامی است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه: طرح شهید سلیمانی نقش تعیین‌کننده‌ای برای مقابله با کرونا ایفا می‌کند
خبرگزاری ایسنا

نماینده ولی‌فقیه در سپاه گفت: طرح شهید سلیمانی نقش تعیین‌کننده‌ای برای مقابله با کرونا ایفا می‌کند و از معجزات انقلاب اسلامی است.

وزیر دفاع: سردار سلیمانی منادی عدالت و صلح بود
خبرگزاری ایسنا

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: صلح تنها در سایه ایستادگی در مقابل سلطه جویان و زیاده‌خواهان میسر است.

وزیر دفاع: عدالت پایدار تنها شرط کافی برای برقرای صلح است
وب‌گاه خبر آنلاین

ایرنا نوشت: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با دعوت از سیاستمداران، فرهیختگان و آزادی‌خواهان جهان برای جایگزینی عدالت با صلح، گفت: نبود جنگ هم به هیچ وجه شرط کافی برای صلح نیست، تنها شرط کافی برای صلح برقراری عدالت پایدار است.

سجادی: به گسترش، تقویت و تعمیق ورزش در همه ابعاد اهتمام داریم / امیدواریم دغدغه های قهرمانان را به حداقل برسانیم
خبرگزاری دانا

وزیر ورزش و جوانان در دیدار مدال‌آوران المپیک و پارالمپیک 2020 توکیو با رهبر معظم انقلاب گفت: اهتمام ویژه من و همکاران تحقق مطالبات به‌حق رهبر عزیزمان در گسترش، تقویت و تعمیق ورزش در همه ابعاد خواهد بود.

توهین به احمد متوسلیان حاصل فهم ناقص از نظارت است
وب‌گاه الف

مجموعه‌های شبکه نمایش خانگی این روز‌ها مشتریانی به مراتب بیشتر از سریال‌های تلویزیونی به خود جلب کرده‌اند و طبق آمار ارائه شده از سوی دبیر انجمن صنفی «وی‌او‌دی» فقط در سال 1400 رقمی بیش از 2 هزار میلیارد تومان برای ساخت مجموعه‌های نمایشی در وی‌او‌دی‌ها سرمایه‌گذاری شده است، این رقم به معنای ورود حجم بالایی از آثار نمایشی در آینده است، اما در مقابل چقدر نظارت در این شبکه فنی و حرفه‌ای...

خبرگزاری میزان

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه سردار سلیمانی منادی عدالت و صلح بود گفت: صلح تنها در سایه ایستادگی در مقابل سلطه جویان و زیاده‌خواهان میسر است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

کارشناس مسائل بین الملل گفت: دولت عراق باید اسناد و مدارک ترور شهید سلیمانی را از طریق مجامع قانونی و بین المللی مورد مطالبه قرار دهد.

بازگشت رنگ آبی به رنگبندی شهرستان‌ها / کاهش چشمگیر مراجعه به مراکز درمانی / شمالغرب ایران همچنان پرخطر + نقشه و نمودار
وب‌گاه مشرق نیوز

در شرایطی که روند نزولی آمارها همچنان برای دومین هفته متوالی ادامه دارد آخرین نقشه رنگبندی کرونایی نشان می‌دهد دوباره رنگ آبی به این نقشه باز گشته و روزنه‌هایی از امید در مدیریت بحران ایجاد کرده است.

سپاه و بسیج محور یاری به زلزله‌زدگان دنا / خنده‌هایی که بر لب مردان و زنان سی‌سختی نشست + فیلم
خبرگزاری دانا

با محوریت سپاه و بسیج در امداد رسانی، خدمات دهی، ساخت و تحویل خانه‌های زلزله‌زدگان سی‌سختی لبخند رضایت بر لب‌های مردم نشست.

پیش بینی 21 هزار برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در خراسان شمالی
خبرگزاری دانا

سردار اسماعیل فرجی گفت:21 هزار برنامه در بخش های مختلف فرهنگی، نظامی، ورزشی، سازندگی به مناسبت هفته دفاع مقدس در خراسان شمالی برنامه ریزی شده است.

مدعیان برقراری امنیت در جهان پرونده‌های ننگین ظلم و استعمار دارند
خبرگزاری دانا

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: اینکه چند قدرت بزرگ برای سرنوشت جهان و به اصطلاح امنیت بین‌المللی تصمیم بگیرند در حالی که تعدادی از آنها پرونده بسیار ننگینی در ظلم، استعمار و استثمار دارند قابل پذیرش نیست.

بعد از مسابقات جهانی برای حضور در لیگ تصمیم گیری می‌کنم
خبرگزاری مهر

آخرین اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت‌های جهانی نروژ در محل کمپ تیم‌های ملی شهید حاج قاسم سلیمانی در حال برگزاری است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

آشتیانی عدالت پایدار را تنها شرط لازم برای برقراری صلح دانست و گفت: در نظام بین‌الملل باید عدالت جایگزین صلح شود تا قدرت‌ها از آن سوءاستفاده نکنند.