ماجراهای استودیوی خندوانه در «حالا برعکس»

خبرگزاری دانشجو مشاهده در مرجع
ماجراهای استودیوی خندوانه در «حالا برعکس»

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی، «حالا برعکس» که ماجرا‌هایی را در استودیو «خندوانه» روایت می‌کند، به کارگردانی محمود کریمی و تهیه‌کنندگی سیدعلی احمدی ساخته شده است و هر شب ساعت 21 از شبکه نسیم پخش می‌شود. تکرار آن روز بعد ساعت 2:00، 9:00 و 14:00 پخش خواهد شد. رامبد جوان، جناب‌خان، مهدی شاه‌حسینی، دانیال غفارزاده، هومن شاهی از اهالی «خندوانه»، در کنار فاضل...

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی، «حالا برعکس» که ماجرا‌هایی را در استودیو «خندوانه» روایت می‌کند، به کارگردانی محمود کریمی و تهیه‌کنندگی سیدعلی احمدی ساخته شده است و هر شب ساعت 21 از شبکه نسیم پخش می‌شود. تکرار آن روز بعد ساعت 2:00، 9:00 و 14:00 پخش خواهد شد. رامبد جوان، جناب‌خان، مهدی شاه‌حسینی، دانیال غفارزاده، هومن شاهی از اهالی «خندوانه»، در کنار فاضل ژیان، حامد وکیلی، بدرالسادات برنجانی، رامین سیار دشتی، هومن رهنمون و... در این مجموعه تلویزیونی حضور دارند.

هدی ایزدی نویسنده «حالا برعکس» است و ایمان سلیمی (مدیر تصویربرداری)، فرخ فدایی (مدیر صدابرداری)، ولی‌الله نظمی (مدیر تولید)، میثم محفوظ (طراح صحنه)، مریم تجدد (طراح لباس) و اشکان عسکری (طراح گریم) دیگر عوامل این سریال هستند و سیامک مهماندوست و علی نخجوانی تدوین آن را برعهده دارند.

ماجراهای استودیوی خندوانه در «حالا برعکس» 2