چهارشنبه 19 مرداد 1401

محمد قمی

محمد قمی

خبرگزاری مهر

کتاب «خطبه اصغر؛ منظومه‌ای برای حضرت علی‌اصغر» فردا چهارشنبه با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی رونمایی می‌شود.

خبرگزاری مهر

انتصاب رئیس شورای راهبری صنعت چاپ و سرپرست معاونت شعر و ادبیات خانه کتاب و ادبیات ایران ازجمله مهم ترین اخبار کتاب و ادبیات این هفته هستند.

خبرگزاری تسنیم

مراسم تودیع و معارفه معاون هنری حوزه هنری با حضور قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و دادمان رئیس حوزه هنری و جمعی از هنرمندان برگزار شد.

خبرگزاری تسنیم

آئین یادبود زنده‌یاد حبیب‌الله صادقی هنرمند متعهد عرصه هنرهای تجسمی کشور شامگاه گذشته در رواق شهادت حوزه هنری برگزار شد.

خبرگزاری مهر

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: نمی توان جهاد تبیین را جدی نگرفت و حوزه کتاب را جدی گرفت چراکه حوزه کتاب در این برهه زمانی اهمیت بسیاری دارد.

خبرگزاری مهر

نخستین رویداد هنری نقاشی‌خط کالیگرافی در پلازای میدان شهدای هفتم تیر آغاز شد و تیغه علم‌های طراحی و نقاشی شده از هفته آینده در 121 نقطه شهر پایتخت نصب می‌شود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با فرا رسیدن ماه محرم خیمه‌های عزاداری در دانشگاه‌ها برگزار و دانشگاه‌ها مانند هر ساله مراسم عزاداری برگزار می‌کنند که جزئیات آن به شرح زیر است: برگزاری مراسم عزاداری دهه اول محرم در دانشگاه تربیت مدرس مراسم عزاداری دهه اول محرم از جمعه 7 مرداد ماه به مدت یازده شب در صحن مسجد قدس دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود. سخنرانان این مراسم حجت‌الاسلام...

وب‌گاه مشرق نیوز

در آستانه آغاز ماه محرم پرچم عزای امام حسین علیه السلام بر فراز بلندترین سکوی پرچمی ایران برافراشته شد.

خبرگزاری مهر

در آستانه آغاز ماه محرم پرچم عزای امام حسین علیه السلام بر فراز بلندترین سکوی پرچمی ایران برافراشته شد.

خبرگزاری مهر

حجت الاسلام والمسلمین قمی گفت: درون تهران حس و شور حال محرم برای بهره مندی از مواهب این دهه مشخص است و پرچم نمادی از هویت و عشق ایرانیان به امام حسین (ع) است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: آیت الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت حبیب‌الله صادقی را تسلیت گفتند.

خبرگزاری مهر

مراسم عزاداری دهه اول محرم در دانشگاه امام صادق از 7 مردادماه به مدت یازده شب و در دانشگاه شریف شب‌های اول تا سیزدهم محرم برگزار می شود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان از سوی هیات الزهرا (س) دانشگاه شریف به مدت 13 شب برگزار می‌شود. این مراسم با سخنرانی: حجت‌الاسلام قاسمیان (شب اول و شب سوم تا پنجم)، حجت‌الاسلام محمد قمی (شب دوم)، حجت‌الاسلام امینی‌نژاد (شب ششم تا دهم، ظهر تاسوعا و عاشورا)، حجت‌الاسلام قنبریان (شب یازدهم تا سیزدهم) و با نوای: حاج محمد رستمی و حجت‌الاسلام رشدی...