نماز جمعه در 13 پایگاه کرمان اقامه نخواهد شد

خبرگزاری ایرنا مشاهده در مرجع
نماز جمعه در 13 پایگاه کرمان اقامه نخواهد شد

کرمان - ایرنا - مسئول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان کرمان گفت: نماز جمعه در ادامه همکاری با ستاد مدیریت مقابله با کرونا فردا 2 آبان در شهرهای کرمان، سیرجان، رفسنجان، زرند، بافت، راور بردسیر، کوهبنان، کشکوئیه، نگار، یزدان‌آباد، زیدآباد و زنگی آباد اقامه نخواهد شد.

حجت الاسلام سید محمد جعفری شبانگاه پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با آغاز شیوع موج سوم کرونا و افزایش تعداد مبتلایان به این بیماری تصمیم ستاد استانی و ملی کرونا بر تعطیلی این آیین عبادی سیاسی در 13 منطقه از استان کرمان بوده است.

وی با اشاره به این مطلب که قبل از شیوع بیماری کرونا نماز جمعه در 56 نقطه از کرمان برگزار می شده است و بعد شیوع این بیماری و بر اساس تصمیم مراجع مربوطه در برخی از نقاط این استان برگزار نمی شود، ادامه داد: نماز جمعه در سایر نقاط این استان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار می شود.

مسئول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان کرمان با بیان اینکه محیط برگزاری نماز جمعه و مصلاها در شهرهای تعیین شده برای حضور نمازگزاران ضدعفونی می شود ادامه داد: لازم است نمازگزاران در شهرهایی که آیین عبادی سیاسی نماز جمعه برگزار می شود، ماسک، مهر، سجاده، پلاستیک یک بار مصرف برای کفش به همراه داشته باشند.

حجت الاسلام جعفری تاکید کرد: ستاد نماز جمعه کرمان بهترین همکاری را با ستاد ملی پیشگیری از کرونا داشته دارد.

برچسب‌ها