سه‌شنبه 2 مرداد 1403

هشتمین متهم به پرونده فساد در فوتبال مشخص شد

وب‌گاه فرارو مشاهده در مرجع
هشتمین متهم به پرونده فساد در فوتبال مشخص شد

مدیرعامل یکی از تیم‌های لیگ برتری به جمع افراد بازداشتی در پرونده فساد فوتبال اضافه شد و با تصمیم نهاد‌های نظارتی بر این پرونده روز یکشنبه در کرمان بازداشت شد.

در حالی که پیش از این عنوان شده بود نام 7 نفر در پرونده فساد فوتبال مطرح بوده و این موضوع به اقدامات مدیران سابق باشگاه مس رفسنجان در سال‌های گذشته محدود می‌شود به تازگی مدیرعامل یکی دیگر از باشگاه‌های لیگ برتری در این ارتباط در استان کرمان بازداشت شد.

بر این اساس بازداشت این چهره خبرساز در ارتباط با اعترافات یکی از متهمان پرونده صورت گرفته و احتمال تغییر نتایج بازی‌ها در بعضی مسابقات لیگ دسته اول و لیگ برتر خصوصا در سال‌های 1401 و 1402 را تقویت می‌کند.

مدیرعامل بازداشت شده در ارتباط نزدیک با یکی از متهمان این پرونده فعالیت‌های غیر قانونی داشته که احتمال تاثیرگذاری در نتایج تیم مورد نظر و حتی برخی دیگر از تیم‌های لیگ دسته اول و لیگ برتر را قوت بخشیده است.

هرچند مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال به تازگی اعلام کرد در پرونده مس رفسنجان مستنداتی مبنی بر وقوع تبانی و تغییر نتیجه بازی مشاهده نشد، اما این بار و در موضوع برخی دیگر از باشگاه‌ها ظاهرا موضوع اصلی احتمال تغییر نتایج به سود بعضی تیم هاست و با بازداشت مدیرعامل تحقیقات این پرونده به شکل دقیق دنبال خواهد شد.

اضافه شدن چهره هشتم به پرونده فساد فوتبال همچنین این احتمال را تقویت می‌کند که نام چند باشگاه لیگ برتری و دسته اولی دیگر نیز در ادامه تحقیقات به این پرونده اضافه شود.

منبع: خبرگزاری مهر از میان اخبار

توافق علیرضا بیرانوند با تراکتور؛ 60 میلیاردتومان ناقابل!

شوک سوم به پرسپولیس بعد از اوسمار و بیرانوند؟

اظهارات عجیب پیمان اکبری پس از شکست تیم ملی والیبال مقابل آلمان

(عکس) پایان شایعات درباره یحیی؛ گل‌محمدی سرمربی فولاد شد