سه‌شنبه 25 مرداد 1401

والیبال

والیبال

وب‌گاه ورزش سه

ستاره والیبال ایران درباره دلایل نرسیدنش به مسابقات قهرمانی جهان توضیح داد.

خبرگزاری تسنیم

تیم والیبال نوجوانان ژاپن در یکی از دو دیدار حساس روز دوم مسابقات قهرمانی پسران زیر 18 سال آسیا بر کره غلبه کرد.

وب‌گاه فرارو

تیم ملی والیبال زنان ایران در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشور‌های اسلامی موفق به کسب مقام نایب قهرمانی شد تا نخستین مدال بین‌المللی والیبال زنان کشورمان به رنگ نقره‌ای باشد. تیم ملی والیبال زنان ایران در دیدار نهایی این بازی‌ها به مصاف ترکیه میزبان مسابقات رفت و سه بر صفر با امتیاز‌های 25 بر 16، 25 بر 14 و 25 بر 15 نتیجه را حریف واگذار کرد. شاگردان الساندرا کمپدلی با پذیرش این شکست...

وب‌گاه تابناک

بعد از ابلاغ قانون منع به کار‌گیری بازنشستگان، محمدرضا ساکت دبیرکل وقت فدراسیون به دلیل بازنشستگی مجبور به خداحافظی از این مجموعه شد، تاج به عنوان رئیس، موفق شد از شرکت فولاد مبارکه «عودت به کار» بگیرد و در ظاهر از بازنشستگی رهایی پیدا کند.

خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - تیم اصفهان در مرحله نهایی مسابقات والیبال نوجوانان کشور که در شیراز برگزار شد به مقام قهرمانی دست یافت و استان مرکزی نایب قهرمان شد.

خبرگزاری دانا

نائب رئیس بانوان فدراسیون والیبال در خصوص درخشش تیم والیبال دختران گفت: شیردختران والیبال نشان دادند به دنبال تحول ورزش بانوان هستند.

وب‌گاه مشرق نیوز

تیم ملی والیبال ایران در هفت دوره‌ای که در رقابت‌های قهرمانی جهان شرکت کرده، تنها در یک دوره توانسته رتبه‌ای تک رقمی کسب کند.

خبرگزاری تسنیم

دومین روز از مسابقات والیبال قهرمانی پسران زیر 18 سال آسیا با پیروزی هند مقابل تایلند آغاز شد.

خبرگزاری تسنیم

در گزارش تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه اصفهان که برای پیگیری تخلفات به قوه قضاییه ارسال شده است، 2 بند ورزشی دیده می‌شود.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - تیم ملی والیبال ایران در هفت دوره‌ای که در رقابت‌های قهرمانی جهان شرکت کرده، تنها در یک دوره توانسته رتبه‌ای تک رقمی کسب کند.

خبرگزاری تسنیم

رئیس پیشین فدراسیون شطرنج گفت: افراد حاضر در فدراسیون می‌خواهند اذهان را از خرابکاری‌شان در المپیاد جهانی منحرف کنند و مسائلی را می‌گویند تا موضوع اصلی پنهان شود.

وب‌گاه عصر ایران

سال 58 که در دانشکده تدریس می‌کردم، آقایانی که گفتم، به علاوه فوتبالی ها مثل آقای محرم عاشری، محمود خردبین، عبدالعلی چنگیز، اصغر حاجیلو و رضا رجبی، همه یک دوره دانشجوی من شدند.

وب‌گاه مشرق نیوز

قائم مقام باشگاه پیکان گفت: طبق نیاز کادرفنی و براساس بودجه باشگاه اقدام به جذب بازیکن خواهیم کرد.

وب‌گاه ورزش سه

مدافع تیم ملی والیبال ایران گفت: مسابقات جام واگنر کمک می‌کند تا تیم از نظر ذهنی به آمادگی خوبی برسد.

خبرگزاری ایرنا

قم - ایرنا - رئیس هیات والیبال استان قم گفت: مهسا آراسته مربی قمی همراه با تیم ملی والیبال زنان ایران موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی رقابت های همبستگی کشورهای اسلامی شد.